Digi TV Film: Program TV: 28-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:15 Povestea lui Wendell Baker
Wendell Baker Story-Comedie/2005/12
08:55 Sub soarele Toscanei
Under The Tuscan Sun-Comedie/2003/12
10:45 Razboi si pace 3
War and Peace - part 3 - Drama/2007/AP
12:30 Dragonul
Dragon - Aventura/2006/12
14:00 Codul Charlemagne
The Charlemagne Code - Actiune/2008/12
16:05 Razboi si pace 4
War and Peace - part 4 - Drama/2007/AP
17:50 Cel mai rapid motor din lume
THE WORLD S FASTEST INDIAN - Drama
20:00 Barul Coyote Ugly
COYOTE UGLY - Comedie/2000/12
21:40 Regele pescar
THE FISHER KING - Drama/1991/15
23:55 Cititorul
The Reader - Drama/2008/15
01:55 Povestea mea fara mine
I m Not There - Drama/2007/15

Digi Premium

08:00 Snow falling on cedars
10:15 The American President
12:17 Henry and June
14:30 The adjustment bureau
16:17 The dilemma
18:16 It is Kind of a Funny Story
20:01 Missing
22:17 The dilemma
00:30 The portrait of a Lady
03:17 Henry and June
05:46 It is Kind of a Funny Story

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 6)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 22)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 23)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 1)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 9)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 22)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 6)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 1)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 24)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 9)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 23)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 7)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 2)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 10)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 5)
21:55 Zoom 9
22:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 6)
23:10 CSI: New York - Criminalisii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 4)
00:10 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 13)
01:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 6)
02:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 4)
02:55 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 24)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Frost/Nixon
(sua-engl.-fra., 2008, drama) (12)
09:00 Procesul de la N�rnberg
(sua, 1961, dr. ist., a-n) (12)
11:55 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
13:20 Taramul monstrilor
(sua, 2009, avent.) (AP)
15:00 Un pumn de dinamita
(it., 1971, west.) (12)
17:35 Vantul prin salcii
(engl., 1996, f. avent.fam.) (AP)
19:00 Frost/Nixon
(sua-engl.-fra., 2008, drama) (12)
21:00 Treme - Apa-i mica, mama
(sua, 2010, s, ep 6) (12)
22:00 Lymelife
(sua, 2008, com.) (12)
23:35 Masca
(sua, 1985, dram. Bio.) (12)
01:30 Legiunea
(sua, 2010, horror) (18)
03:10 Reglare de conturi
(sua, 1976, west.) (15)
05:15 Clinica
( aus., 2010, horror) (15)

HBO

06:00 Julie si Julia (12)
(sua, 2009, drama)
08:00 X-Men de la origini15)
Wolverine (sua, 2009, actiune)
09:45 Michael Jackson: (12)
Asta-i tot! (sua, 2009, f. muz. doc.)
11:35 Harry Potter si Printul (12)
Semipur (engl.-sua, 2008, avent.)
14:05 Superman / Batman: Inamici publici
(sua, 2009, f. anim.)
15:15 Tona si Paquita (12)
(panam, 2009, com.)
16:45 Sindromul Edwards(12)
(ceh., 2010, f. doc.)
18:00 Brigada pestrita (12)
(sua, 2010, com. de fam.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Ce-o fi o fi... (12)
(sua-fra., 2009, com. rom.)
21:35 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 6)
22:05 Dragoste mare (15)
(sua, 2006, s. drama, sez 5, ep 9)
23:05 Dragoste mare (15)
(sua, 2006, s. drama, sez 5, ep 10)
00:10 Victimele (15)
(spa., 2009, thrill.)
01:50 Orfana ((15)
sua-can.-ger., 2009, horror)
03:50 Secventa finala (12)
(can., 2005, drama)

National Geographic

06:00 Nazistii: Plutonul mortii (f. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
09:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
Omul cu masca de fier
09:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
Abraham Lincoln
10:00 Secrete vechi: Sfinxul (f. doc.)
11:00 Elan de Alaska (f. doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
13:00 Nazistii: Plutonul mortii (f. doc.)
14:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
Omul cu masca de fier
14:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
Enigme celebre (f. s. doc.)
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
Pe urmele albilor
17:00 Balena albastra (f. doc.)
18:00 Politia din Alaska
Soarele de la miezul noptii 19:00
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Cazuri speciale
20:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
21:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Studiat la piele
22:00 La pescuit (f. s. doc.)
Paradis thailandez
23:00 Politia din Alaska
Zarva pe autostrada
00:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Studiat la piele
01:00 La pescuit (f. s. doc.)
Paradis thailandez
02:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
03:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Studiat la piele
04:00 La pescuit (f. s. doc.)
Paradis thailandez
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Cazuri speciale

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 127) (AP) (reluare)
09:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 20)
09:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 21)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 128) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 25)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 192) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 193) (AP) (reluare)
18:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 11) (AP) (reluare)
18:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 12) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 194) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 195) (AP)
20:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 1)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 13) (AP)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 14) (AP)
22:00 Filmul de 10: Tata si fiu
(sua, 1992, thrill.) (15)
00:15 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 1) (12)
01:15 Tata si fiu
(sua, 1992, thrill.) (15) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis