Digi TV Film: Program TV: 29-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:45 George,traznitul junglei
George of the junglei - Aventura/1997/AP
09:20 Dragonul
Dragon - Aventura/2006/12
10:45 Razboi si pace 4
War and Peace - part 4 - Drama/2007/AP
12:30 Codul Charlemagne
The Charlemagne Code - Actiune/2008/12
14:30 Cel mai rapid motor din lume
THE WORLD S FASTEST INDIAN - Drama/2005/12
16:35 Barul Coyote Ugly
COYOTE UGLY - Comedie/2000/12
18:15 Ispita
CLOSER - Drama/2004/12
20:00 Omul-Paianjen 2
SPIDERMAN 2 * Actiune/2004/12
22:05 In asteptarea adevarului
Personal Effects - Drama/2009/15
23:55 Dorian Gray
Dorian Gray - Thriller/2009/15
01:45 Trupa de elita
Elite Squad - Actiune/2007/15

Digi Premium

08:01 Midnight run
10:15 Henry and June
12:33 The adjustment bureau
14:17 Snow falling on cedars
16:32 It is Kind of a Funny Story
18:16 The dilemma
20:03 The American President
22:00 The adjustment bureau
00:01 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
03:01 Missing
05:17 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 7)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 23)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 24)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 2)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 10)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 23)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 7)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 2)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 25)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 10)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 24)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 8)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 3)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 11)
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 15)
22:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 13)
23:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 7)
23:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 8)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 9)
00:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 15)
01:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 13)
02:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 7)
02:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 8)
03:20 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 9)
03:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 25)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Un pumn de dinamita
(it., 1971, west.) (12)
09:35 Ameteala
(sua, 1958, thrill.) (15)
11:45 Vantul prin salcii
(engl., 1996, f. avent.fam.) (AP)
13:10 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama) (15)
14:50 In seara premierei
(sua, 1977, drama) (12)
17:10 Prietenia
(can., 2008, drama) (12)
18:50 Ameteala
(sua, 1958, thrill.) (15)
21:00 Hair
(sua, 1979, muz.) (AP)
23:00 Cosmarul alb
(sua-can.-fra., 2009, polit.) (15)
00:40 Exorcistul
(sua, 1973, horror) (15)
02:40 Higglety Pigglety Pop!
(can., 2010, f. anim. de scurt m.)
03:05 Schimb valutar
(rom., 2007, drama) (12)
04:45 Semintele urii
(engl., 1975, thrill.) (15)

HBO

06:00 Brigada pestrita (12)
(sua, 2010, com. de fam.)
07:50 Recompensa cu bucluc (12)
(sua, 2010, com.) (12)
09:40 2012 (12)
(sua-can., 2009, drama)
12:15 Totul va fi bine (12)
(sua-it., 2009, drama)
14:00 Apocalipsa dupa soferi(AP)
(2008, doc.)
14:55 Masuri extraordinare (12)
(sua, 2010, drama)
16:40 Edward Maini-de-Foarfece (12)
(sua, 1990, dr. romantic.)
18:25 Mammuth (12)
(fra., 2010, drama)
20:00 intre doua lumi
(ung., 2011, f. doc.)
21:15 RocknRolla (15)
(engl., 2008, actiune)
23:10 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 6)
01:55 Din Paris, cu dragoste (15)
(fra., 2010, actiune)
03:25 Simon Konianski (15)
(fra.-belg.-can., 2009, com.)
05:05 Simon Konianski (15)
(fra.-belg.-can., 2009, com.)

National Geographic

06:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Cazuri speciale
08:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
Pe urmele albilor
09:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Studiat la piele
10:00 La pescuit (f. s. doc.)
Paradis thailandez
11:00 Balena albastra (f. doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
13:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
14:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Studiat la piele
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Rechinul ciocan (f. doc.)
17:00 Invazia sobolanilor (doc.)
18:00 Politia din Alaska
zarva pe autostrada
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Nazistii: Misterul gemenilor
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Braconaj
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Nazistii: Misterul gemenilor
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 128) (AP) (reluare)
09:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 22)
09:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 23)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 129) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 26)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 194) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 195) (AP) (reluare)
18:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 13) (AP) (reluare)
18:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 14) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 196) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 197) (AP)
20:00 Francois Villon, poetul vagabond
(fra.-rom.-ger., 1987, drama) (AP)
22:00 Bani, nebunie si crima
(sua, 1987, s. thrill.) (AP)
00:00 MR 73: Misiune mortala
(fra., 2008, polit.) (15)
02:15 Bani, nebunie si crima
(sua, 1987, s. thrill.) (AP)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis