Digi TV Film: Program TV: 31-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

08:35 Ghici cine vine la cina
GUESS WHO S COMING TO DINNER-Romantic
10:25 Apollo 11
Apollo 11: The Movie-Drama/1996/12
12:00 Iubire cu gust de afine
My Blueberry Nights-Drama/2007/12
13:35 Cursa infernala
Exit Speed-Thriller/2008/12
15:05 Vraciul din jungla
Medicine man-Aventura/1992/12
16:50 Turner si Hooch
Turner and Hooch - Comedie/1989/AP
18:30 Obsesia
Fear X - Thriller/2003/12
20:00 District 13: Ultimatum
District 13 - Ultimatum - Actiune/2009/12
21:40 Cash
Cash - Thriller/2010/15
23:30 Milf
MILF - Comedie/2010/15
01:05 Comoara lui Da Vinci
The Da Vinci Treasure - Thriller/2006/15

Digi Premium

08:00 Snow falling on cedars
10:15 The portrait of a Lady
12:47 The dilemma
14:46 Henry and June
17:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
20:00 The adjustment bureau
22:00 The dilemma
00:02 It is Kind of a Funny Story
01:46 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
05:02 The American President

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 18, ep 1)
08:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 3)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 4)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 5)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 20)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 5) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 6)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 14)
14:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 3)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 4)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 25)
17:00 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 3)
18:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 6)
19:05 Copoi de Hollywood
(sua, 2003, act. com.) (12)
21:20 Lunetistul 3
(sua, 2004, actiune)
23:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 4)
00:05 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 3)
01:05 Copoi de Hollywood
(sua, 2003, act. com.) (12)
03:15 Lunetistul 3 (
sua, 2004, actiune) (12)

Cinemax

07:00 Mama si fiica
(sua, 1998, drama) (12)
09:05 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.) (12)
10:40 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
12:25 Eu si Orson Welles
(engl., 2008, drama) (12)
14:15 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
15:45 Babe
( aus.-sua, 1995, com. de fam.)
17:15 Omul de nisip
(spa., 2007, drama) (15)
18:55 Mama si fiica
(sua, 1998, drama) (12)
21:00 Negru, alb si albastru
(sua, 2010, drama) (12)
22:35 Spioni de elita
(engl.-sua, 2001, polit.) (12)
00:40 Prietenii lui Peter
(engl., 1992, drama) (12)
02:20 Alb-negru
(sua, 1999, drama) (12)
04:00 Manualul cercetasului
(engl., 2009, drama) (12)
05:30 Vizitatorii
(sua, 1972, thrill.) (15)

HBO

06:00 Steaua Laurei si misteriosul
dragon Nian (ger., 2009, f. anim.)
07:15 Viata mea de pana acum
(engl.-sua, 1999, drama) (15)
08:55 Fantasticul domn Fox
(sua, 2009, f. anim.)
10:25 Alice in tara Minunilor
(sua, 2010, f. SF) (12)
12:15 Cele doua fete ale dragostei (12)
(sua, 1996, com. rom.)
16:35 Dansul dragostei 3
(sua, 2010, f. muz.) (12)
18:20 Totul va fi bine
(sua-it., 2009, drama) (12)
20:00 Ziua indragostitilor
(sua, 2010, com. rom.) (12)
22:05 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 7)
23:00 Purtatorii (15)
(sua, 2009, horror)
00:25 Secventa finala (12)
(can., 2005, drama)
02:30 Verso (18)
(elv.-lux.-belg., 2009, polit.)
04:15 Jackass: Filmul (18)
(sua, 2002, com.)

National Geographic

06:00 Marine One: Elicopterul lui Obama
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Nascut salbatic (doc.)
09:00 Inginerul castor (doc.)
10:00 Liniile din Nazca (doc.)
11:00 Granita (s. doc.) - Traficantii
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Major Jones si Josie
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Pasha, Cosmo si Contessa
14:00 Bio-impact: Jungla (doc.)
15:00 Bio-impact: Savana (doc.)
16:00 Uriasii (f. s. doc.) - Elefantul
17:00 Uriasii (f. s. doc.) - Girafa
18:00 Uriasii (f. s. doc.) - Crocodilul
19:00 Uriasii (f. s. doc.) - Balena
20:00 Megauzine (s. doc.) - Audi
21:00 Plastiki: Constructia
22:00 Plastiki: Calatoria
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Marile Lacuri
00:00 Plastiki: Constructia
01:00 Plastiki: Calatoria
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Marile Lacuri
03:00 Megauzine (s. doc.) - Audi
04:00 Plastiki: Constructia
05:00 Plastiki: Calatoria

ProCinema

07:30 Veronica
(sua, 1997, s, ep 13) (AP) (reluare)
08:00 Veronica
(sua, 1997, s, ep 14) (AP) (reluare)
08:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 24) (AP)
09:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 5) (AP)
10:00 Ambientalia
(2009, divertisment) - Redifuzare
10:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:30 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
11:45 Lumea PRO CINEMA
12:15 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
13:45 Nemuritorii
(rom., 1974, avent.) (AP) (reluare)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, ep 15) (AP)
16:30 Veronica
(sua, 1997, s, ep 16) (AP)
17:00 Diferit de ceilalti
(sua, 2006, drama) (AP)
19:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 6)
20:00 Francois Villon, poetul vagabond
(fra.-rom.-ger., 1987, drama) (AP)
22:15 Spune DA!
(spa., 2004, com.) (15)
00:00 Veronica
(sua, 1997, s, ep 15) (AP) (reluare)
00:30 Veronica
(sua, 1997, s, ep 16) (AP) (reluare)
01:00 Mortile lui Ian Stone
(engl.-sua, 2007, horror) (15)
02:30 Spune DA!
(spa., 2004, com.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis