Digi TV Film: Program TV: 01-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:25 Sase zile, sapte nopti
Six Days, Seven Nights - Actiune/1998/12
09:05 Obsesia
Fear X-Thriller/2003/12
10:35 George, traznitul junglei
George of the jungle-Aventura/1997/AP
12:10 Eu si Printul
Prince and Me-Comedie/2004/AP
14:00 District 13: Ultimatum
District 13 - Ultimatum-Actiune/2009/12
15:40 Misiune in forta
THE HARD CORPS-Actiune/2006/12
17:35 ExTerminators
ExTerminators-Comedie/2009/12
19:10 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek - Drama/1998/AP
20:00 Diamant 13
Diamond 13-Actiune/2009/12
21:45 Frati vitregi
STEP BROTHERS-Comedie/2008/15
23:25 Crima este afacerea noastra
Crime is our business-Thriller/2008/15
01:15 Linia
La Linea - The Line-Actiune/2009/15

Digi Premium

08:00 Henry and June
10:16 Missing
12:16 Wild at Heart
14:30 Snow falling on cedars
16:45 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
20:00 The adjustment bureau
21:46 It is Kind of a Funny Story
23:31 The portrait of a Lady
02:00 The American President
04:00 Midnight run

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 8, episodul 8)
08:00 Pericol iminent
s. avent. SF
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
reality show
10:00 Doctor Who
f. s. avent.
11:00 Viata neasteptata
sua, 2010, s. drama
12:00 Pericol iminent
s. avent. SF
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 8, episodul 8)
14:00 Doctor Who
f. s. avent.
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
reality show
16:00 Viata neasteptata
s. drama
17:00 Pericol iminent
s. avent. SF
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 8, episodul 9)
19:00 Doctor Who
f. s. avent.
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sezonul 1, episodul 12)
21:00 Minti criminale
22:00 Post Mortem
s. politist
00:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sezonul 1, episodul 1)
01:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, sezonul 1, episodul 2)
02:30 Post Mortem
s. politist
04:10 Printre oameni
05:25 Promo

Cinemax

07:00 Inmormantarea sefului
(sua-chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
08:35 America
(sua, 2009, drama) (12)
10:10 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
11:50 In cautarea barbatului perfect
(sua, 2008, com.) (AP)
13:15 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
14:35 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
16:10 Inmormantarea sefului
(sua-chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
17:50 America
(sua-can., 2009, drama) (12)
19:25 Razboiul nasturilor
(engl.-fra., 1994, drama) (15)
21:00 Rusinea
(sue., 1968, drama, a-n) (12)
22:40 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.)
23:00 O pasiune
(sue., 1969, drama, a-n) (12)
00:40 Drumul spre Santiago
(spa., 2009, com.) (12)
02:20 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama) (12)
03:55 Careul de rockeri
(sua, 1999, com.) (12)
05:30 Un mincinos cu patru fete
(sua, 2010, com. rom.) (AP)

HBO

06:00 Un numar (12)
(sua-engl., 2008, drama)
07:20 Nebunie �n Alabama (AP)
(sua, 1999, com.)
09:10 Batman: Sub masca rosie
(sua, 2010, f. anim.)
10:25 Gentlemen Broncos
(sua, 2009, com.) (12)
11:55 Ziua �ndragostitilor
(sua, 2010, com. rom.) (12)
14:00 Georgia O Keeffe
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
15:30 Sa-ti traiesti visul (12)
(sua, 2009, drama)
17:00 Baaria (12)
(it.-fra., 2009, drama)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Jack (AP)
(sua, 1996, com.)
21:55 Pacific
(sua, 2010, s, ep 1,2) (15)
23:40 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 7)
00:10 tara mea
(fra., 2009, drama) (15)
01:55 Surogate
(sua, 2009, S.F.) (12)
03:25 Stuart: O viata spusa invers
(engl., 2007, drama) (15)
04:55 U2 �n concert la Rose Bowl

National Geographic

06:00 Uriasii (f. s. doc.) - Balena
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Puterea haitei
08:00 Megastructuri
(Zgarie-nori \
09:00 Plastiki: Constructia
10:00 Plastiki: Calatoria
11:00 Invazia sobolanilor (doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
13:00 Nazistii: Misterul gemenilor
14:00 Plastiki: Constructia
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.) - Leii
17:00 Rivali in Yellowstone (doc.)
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Braconaj
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Chuy, Jack si Carmine
20:00 Lumi extraterestre
21:00 Pirate Patrol
( aus., 2010, s. doc.) - Interzis la zbor
22:00 Granita (s. doc.)
Banda sparta
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Sub acoperire
00:00 Pirate Patrol
( aus., 2010, s. doc.) - Interzis la zbor
01:00 Granita (s. doc.) - Banda sparta
02:00 Lumi extraterestre
03:00 Pirate Patrol
( aus., 2010, s. doc.) - Interzis la zbor
04:00 Granita (s. doc.)
Banda sparta
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Chuy, Jack si Carmine

ProCinema

09:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 130) (AP)
10:15 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 6)
16:15 Francois Villon, poetul vagabond
(fra.-rom.-ger., 1987, drama)
18:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 198) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 199) (AP)
19:30 Serii fara limite: Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 1) (AP)
20:15 Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 2) (AP)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 15) (AP)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 16) (AP)
22:00 Filmul de 10: Avertizarea
(sua, 2002, horror) (15)
00:30 Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 1) (AP) (reluare)
01:15 Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 2) (AP) (reluare)
02:00 Avertizarea
(sua, 2002, horror) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis