Digi TV Film: Program TV: 04-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Eu si Printul
Prince and Me-Comedie/2004/AP
09:40 Misiune in forta
THE HARD CORPS-Actiune/2006/12
11:35 ExTerminators
ExTerminators-Comedie/2009/12
13:10 Eu si Printul 2
Prince and Me 2-Comedie/2006/AP
14:50 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek - Drama/1998/AP
15:40 Diamant 13
Diamond 13-Actiune/2009/12
17:25 GATTACA
GATTACA - Drama/1997/12
19:10 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek - Drama/1998/AP
20:00 Omul din umbra
SHADOWMAN-Actiune/2006/12
21:35 Cadillac Records
CADILLAC RECORDS-Drama/2008/15
23:25 Star quest
Star quest-Science Fiction/1994/15
01:00 Vara in Costa Rica
Costa Rican Summer-C

Digi Premium

08:01 Henry and June
10:16 The portrait of a Lady
12:45 Missing
15:01 The dilemma
17:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
20:00 The American President
22:00 It is Kind of a Funny Story
23:45 Midnight run
02:01 Wild at Heart
04:15 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 8, episodul 11)
08:00 Pericol iminent
s. avent. SF
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
reality show
10:00 Doctor Who
f. s. avent.
11:00 Viata neasteptata
s. drama
12:00 Pericol iminent
s. avent. SF
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 8, episodul 11)
14:00 Doctor Who
f. s. avent.
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
s. reality show
16:00 Viata neasteptata
s. drama
17:00 Pericol iminent
s. avent. SF
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 8, episodul 12)
19:00 Doctor Who
f. s. avent.
20:00 NCIS: Ancheta militara
s. politist
21:55 Zoom
22:10 NCIS: Ancheta militara
s. politist
23:10 CSI: New York - Criminalistii
s. politist
00:10 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sezonul 6, episodul 14)
01:10 NCIS: Ancheta militara
s. politist
02:10 CSI: New York - Criminalistii
s. politist
02:55 Crezi ca stii sa dansezi?
s. reality show
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Printul lacrimilor
(hongk.-taiv., 2009, drama) (15)
09:00 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, actiune) (15)
10:35 Omul de nisip
(spa., 2007, drama) (15)
12:25 Bolnav din dragoste
(sua, 1983, f. rom.) (12)
14:00 Jocuri murdare
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
15:55 De opt ori in picioare
(fra., 2009, drama) (15)
17:40 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, actiune) (15)
19:15 O solutie rationala
(sue.-fin.-ger., 2009, com.) (12)
21:00 Treme - Fumeaza pipa pacii
(sua, 2010, s, ep 7) (12)
22:00 Prima iubire
(sua, 2008, drama) (12)
23:35 La rascruce de drumuri
(sua, 1986, drama) (15)
01:15 Burta arhitectului
(it.-engl., 1987, drama) (12)
03:15 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.)
03:40 Chungking Express
(hongk., 1994, dr. romantic.) (15)
05:25 Nimic personal
(fra., 2009, drama) (12)

HBO

06:00 Fericiti pe veci (12)
(irl., 2009, com.)
07:40 Antrenorul de golf (AP)
(sua, 1998, com.)
09:10 Ziua indragostitilor (12)
(sua, 2010, com. rom.)
11:15 Celalalt Dumas (12)
(fra., 2010, dram. Bio.)
13:00 Hachiko: Povestea unui caine (12)
(sua-engl., 2009, f. de fam.)
14:35 10 chestii nu-mi plac la tine(12)
(sua, 1999, com.)
16:15 Povestea unui campion (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
18:25 Anul Unu (15)
(sua, 2009, com.) (15)
20:00 Numarul pe septembrie ((12)
sua, 2009, f. doc.)
21:35 Familia Borgia(15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 7)
22:30 Muntele blestemat (15)
(chi., 2007, drama)
00:15 Legea tacerii (12)
(sua, 2000, polit.)
02:10 Surori de sange(15)
(sua, 2009, horror)
03:50 Muntele blestemat (15)
(chi., 2007, drama)
05:30 Cele strambe vor fi drepte (12)
(sua, 2008, f. doc.)

National Geographic

06:00 Viata de pe Marte (doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Amber, Snoopy si Schroeder
09:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
Robin Hood
09:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
Billy The Kid
10:00 Secrete vechi:
Manualul vanatorului de vrajitoare (f. doc.)
11:00 Diavolii din adancuri (doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
Queen Mary 2
13:00 Viata de pe Marte (doc.)
14:00 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Robin Hood
14:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
Billy The Kid
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
Cele mai inalte turnuri
16:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Delfinii
17:00 Hogzilla - Marele porc (f. doc.)
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Moravuri
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Cotton, Ricky, Jordan, Duke si Lila
20:00 Impact (f. doc.)
21:00 Misiune sub Polul Nord
22:00 Monster Fish (f. s. doc.) - Somnul
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Accident fatal
00:00 Misiune sub Polul Nord
01:00 Monster Fish (f. s. doc.) - Somnul
02:00 Impact (f. doc.)
03:00 Misiune sub Polul Nord
04:00 Monster Fish (f. s. doc.) - Somnul
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 132) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 133) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 27)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 202) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 203) (AP) (reluare)
18:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 19) (AP) (reluare)
18:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 20) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 204) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 205) (AP)
20:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 3)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 21) (AP)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 22) (AP)
22:00 Infanteria stelara 2: Eroul
federatiei (sua, 2004, thrill. act.)
00:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 3)
01:00 Infanteria stelara 2: Eroul
federatiei (sua, 2004, thrill. act.)
02:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis