Digi TV Film: Program TV: 05-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Eu si Printul
Prince and Me-Comedie/2004/AP
09:40 Misiune in forta
THE HARD CORPS-Actiune/2006/12
11:35 ExTerminators
ExTerminators-Comedie/2009/12
13:10 Eu si Printul 2
Prince and Me 2-Comedie/2006/AP
14:50 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek - Drama/1998/AP
15:40 Diamant 13
Diamond 13-Actiune/2009/12
17:25 GATTACA
GATTACA - Drama/1997/12
19:10 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek - Drama/1998/AP
20:00 Omul din umbra
SHADOWMAN-Actiune/2006/12
21:35 Cadillac Records
CADILLAC RECORDS-Drama/2008/15
23:25 Star quest
Star quest-Science Fiction/1994/15
01:00 Vara in Costa Rica
Costa Rican Summer-Comedie/2009/15

Digi Premium

08:00 Midnight run
10:16 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
13:16 Henry and June
15:30 The portrait of a Lady
18:02 Wild at Heart
20:03 The adjustment bureau
22:00 The dilemma
00:00 Snow falling on cedars
02:15 The American President
04:16 Missing

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 8, episodul 12)
08:00 Pericol iminent
s. avent. SF
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
s. reality show
10:00 Doctor Who
f. s. avent.
11:00 Viata neasteptata
s. drama
12:00 Pericol iminent
s. avent. SF
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 8, episodul 12) (AP)
14:00 Doctor Who
f. s. avent.
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
s. reality show
16:00 Viata neasteptata
s. drama
17:00 Pericol iminent
s. avent. SF
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 8, episodul 13) (AP)
19:00 Doctor Who
f. s. avent.
20:00 Viata neasteptata
s. drama
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sezonul 3, episodul 16)
22:05 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sezonul 6, episodul 14)
23:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 10) (AP)
23:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 11) (AP)
00:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, sezonul 8, episodul 1)
00:35 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sezonul 3, episodul 16)
01:40 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sezonul 6, episodul 14)
02:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 10)
03:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 11)
03:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sezonul 8, episodul 1)
03:55 Crezi ca stii sa dansezi?
s. reality show
04:55 Promo

Cinemax

07:00 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
08:40 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
09:10 Ariciul
(fra.-it., 2009, com.) (12)
10:50 De opt ori in picioare
(fra., 2009, drama) (15)
12:30 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.)
12:50 O solutie rationala
(sue.-fin.-ger., 2009, com.) (12)
14:35 Prima iubire
(sua, 2008, drama) (12)
16:10 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
17:50 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
19:20 Ariciul
(fra.-it., 2009, com.) (12)
21:00 Ultimul joc
(sua, 1988, drama) (12)
23:00 Luna de portelan
(sua, 1994, thrill.) (12)
00:40 Un cadavru splendid
(sua, 2010, horror) (15)
02:20 Aventurile lui Power
(sua, 2008, com. muz.) (12)
03:50 Castelul de nisip
(singap, 2010, drama) (15)
05:25 Joc periculos 4
(sua, 2010, polit.) (15)

HBO

06:00 Povestea unui campion (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
08:10 Anul Unu (15)
(sua, 2009, com.)
09:50 Palatul lui Joe (12)
(engl., 2007, drama)
11:45 Ucenicul vrajitor(12)
(sua, 2010, avent.)
13:35 500 de zile cu Summer (12)
(sua, 2009, com. rom.)
15:10 Zana Maseluta (12)
(sua-can., 2010, com.)
16:55 Domnul Nimeni (15)
(can.-belg.-fra., 2009, drama)
19:30 Filme si vedete
20:00 Familia Borgia(15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 8)
20:55 Primul cerc (15)
(fra.-it., 2009, polit.)
22:30 Resident Evil: Viata de apoi
(engl.-ger.-sua, 2010, actiune)
00:05 Barbati care urasc femeile
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
02:35 Razbunarea gemenilor 2 (15)
(sua, 2009, actiune)
04:30 High Life (15)
(can., 2009, com.)

National Geographic

06:00 Impact (f. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
09:00 Misiune sub Polul Nord
10:00 Monster Fish (f. s. doc.) - Somnul
11:00 Hogzilla - Marele porc (f. doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
Insule-palmier in Dubai
13:00 Impact (f. doc.)
14:00 Misiune sub Polul Nord
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
Podul peste Hoover Dam
16:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Babuinii
17:00 Roiul perfect (f. doc.)
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Accident fatal
19:00 Cesar si cainii (s. doc.) - Bozley
20:00 Monstri cosmici (doc.)
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Goana dupa aur
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Monstri cosmici (doc.)
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.) - Bozley

ProCinema

08:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 133) (AP) (reluare)
09:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 27)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 134) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 204) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 205) (AP) (reluare)
18:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 21) (AP) (reluare)
18:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 22) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 206) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 207) (AP)
20:00 Am fost saisprezece
(rom., 1979, drama) (AP)
22:00 O fata, doi baieti, trei
posibilitati (sua, 1994, com. rom.) (15)
00:00 Dreptate pentru toti
(sua, 1979, thrill.) (15)
02:15 O fata, doi baieti, trei
posibilitati (sua, 1994, com. rom.)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis