Digi TV Film: Program TV: 08-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Eu si Printul
Prince and Me-Comedie/2004/AP
09:40 Misiune in forta
THE HARD CORPS-Actiune/2006/12
11:35 ExTerminators
ExTerminators-Comedie/2009/12
13:10 Eu si Printul 2
Prince and Me 2-Comedie/2006/AP
14:50 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek - Drama/1998/AP
15:40 Diamant 13
Diamond 13-Actiune/2009/12
17:25 GATTACA
GATTACA - Drama/1997/12
19:10 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek - Drama/1998/AP
20:00 Omul din umbra
SHADOWMAN-Actiune/2006/12
21:35 Cadillac Records
CADILLAC RECORDS-Drama/2008/15
23:25 Star quest
Star quest-Science Fiction/1994/15
01:00 Vara in Costa Rica
Costa Rican Summer-Comedie/2009/15

Digi Premium

06:01 Wild at Heart
08:01 The adjustment bureau
09:45 It is Kind of a Funny Story
11:30 Wild at Heart
13:45 Midnight run
15:59 The American President
18:00 Missing
20:00 The dilemma
22:00 Your Highness
00:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
03:01 Henry and June
05:30 The American President

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 13) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 5)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 30)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 8) (AP)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 3) (AP)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 5)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 13) (AP)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 8) (AP)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 31)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 3) (AP)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 6)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 14)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 9) (AP)
21:00 XIII: Conspiratia
(fra.-can., 2008, f.s. de act., ep 2)
22:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 4)
23:45 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 1, ep 3)
01:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 1, ep 4) (AP)
02:10 XIII: Conspiratia
(fra.-can., 2008, f.s. de act., ep 2)
03:40 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 4)
04:40 Promo

Cinemax

06:00 O noapte la muzeu 2 (12)
(sua-can., 2009, act. com.)
07:45 Food, Inc. (12)
(sua, 2008, f. doc.)
09:20 Masuri extraordinare (12)
(sua, 2010, drama)
11:05 tinta legitima (12)
(sua-earabeu, 2010, actiune)
12:50 Spanglish (12)
(sua, 2004, com. rom.)
15:00 Cine este Clark Rockefeller? (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
16:30 Fantasticul domn Fox
(sua, 2009, f. anim.)
18:00 Amor la Roma
(sua, 2010, com. rom.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Divortul
(sua-fra., 2003, drama) (18)
22:00 Pacific
(sua, 2010, s, ep 3) (15)
22:55 Pacific (15)
(sua, 2010, s, ep 4)
00:15 Verso (18)
(elv.-lux.-belg., 2009, polit.)
02:00 Primul cerc (15)
(fra.-it., 2009, polit.)
03:35 Divortul (18)
(sua-fra., 2003, drama)
05:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)

HBO

06:00 O noapte la muzeu 2 (12)
(sua-can., 2009, act. com.)
07:45 Food, Inc. (12)
(sua, 2008, f. doc.)
09:20 Masuri extraordinare (12)
(sua, 2010, drama)
11:05 tinta legitima (12)
(sua-earabeu, 2010, actiune)
12:50 Spanglish (12)
(sua, 2004, com. rom.)
15:00 Cine este Clark Rockefeller? (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
16:30 Fantasticul domn Fox
(sua, 2009, f. anim.)
18:00 Amor la Roma (12)
(sua, 2010, com. rom.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Divortul (18)
(sua-fra., 2003, drama)
22:00 Pacific (15)
(sua, 2010, s, ep 3)
22:55 Pacific (15)
(sua, 2010, s, ep 4)
23:45 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 8)
00:15 Verso (18)
(elv.-lux.-belg., 2009, polit.)
02:00 Primul cerc (15)
(fra.-it., 2009, polit.)
03:35 Divortul (18)
(sua-fra., 2003, drama)
05:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 Google (f. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
09:00 Hiroshima: A doua zi (2011, doc.)
10:00 Arma secreta a Japoniei (f. doc.)
11:00 Roiul perfect (f. doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
13:00 Monstri cosmici (doc.)
14:00 Hiroshima: A doua zi (2011, doc.)
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
17:00 Rechinul Nicole (f. doc.)
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Goana dupa aur
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Odiseea lui Nefertiti (doc.)
21:00 Pirate Patrol
( aus., 2010, s. doc.) - Dificultati
22:00 Granita (s. doc.) - Cocaina
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Cer ostil
00:00 Pirate Patrol
( aus., 2010, s. doc.) - Dificultati
01:00 Granita (s. doc.) - Cocaina
02:00 Odiseea lui Nefertiti (doc.)
03:00 Pirate Patrol
( aus., 2010, s. doc.) - Dificultati
04:00 Granita (s. doc.) - Cocaina
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 4) (AP)
07:45 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 5) (AP)
08:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 6) (AP)
08:45 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 7) (AP)
09:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 135) (AP)
09:30 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Chowder (sua, 2007, s. anim., ep 1)
11:30 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 2)
12:00 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 3)
12:30 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 4)
13:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 1)
13:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 2)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 8) (AP)
16:15 Capcana mercenarilor
(rom., 1980, avent.) (AP) (reluare)
18:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 208) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 209) (AP)
19:30 Serii fara limite:
Casa de sticla (bulg., 2010, s. drama, ep 5)
20:15 Serii fara limite: Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 6) (AP)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 23) (AP)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 24) (AP)
22:00 Filmul de 10:
Crima la inaltime (sua, 1990, thrill.) (15)
00:00 Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 5) (AP) (reluare)
01:00 Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 6) (AP) (reluare)
01:30 Crima la inaltime
(sua, 1990, thrill.) (15) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis