Digi TV Film: Program TV: 09-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:00 Midnight run
10:15 Missing
12:15 Henry and June
14:30 It is Kind of a Funny Story
16:15 The American President
18:15 Your Highness
20:00 The adjustment bureau
21:45 The dilemma

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 14)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 6)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 31)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 9)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 4)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 6)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 14)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 9)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 32)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 4)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 7)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 15)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 10)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 5)
21:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 15)
22:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 5)
23:10 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 5)
00:45 Zoom
01:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 15)
01:55 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 5)
02:50 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 5)
04:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 32)
05:10 Promo

Cinemax

06:00 Fantasticul domn Fox
(sua, 2009, f. anim.)
07:30 Amor la Roma (12)
(sua, 2010, com. rom.)
09:00 Georgia OKeeffe (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
10:30 Jack (AP)
(sua, 1996, com.)
12:25 Zana Maseluta (12)
(sua-can., 2010, com.)
14:10 Struguri in soare (12)
(sua, 2008, drama)
16:20 Din nou la 17 ani (12)
(sua, 2009, com.)
18:05 Sugar (12)
(sua, 2008, drama)
20:00 Strainul (12)
(sua, 2010, drama)
21:35 in spatele liniilor inamice 3:
Columbia (sua, 2009, actiune)
23:10 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 7) (15)
00:10 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 8)
01:10 Stuart: O viata spusa invers
(engl., 2007, drama) (15)
02:40 tara mea
(fra., 2009, drama) (15)
04:25 Strainul (12)
(sua, 2010, drama)

HBO

06:00 Fantasticul domn Fox
(sua, 2009, f. anim.)
07:30 Amor la Roma
(sua, 2010, com. rom.) (12)
09:00 Georgia O'Keeffe
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
10:30 Jack (AP)
(sua, 1996, com.)
12:25 Zana Maseluta (12)
(sua-can., 2010, com.)
14:10 Struguri in soare (12)
(sua, 2008, drama)
16:20 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
18:05 Sugar (12)
(sua, 2008, drama)
20:00 Strainul
(sua, 2010, drama) (12)
21:35 in spatele liniilor inamice 3: (15)
Columbia (sua, 2009, actiune)
23:10 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 7)
00:10 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 8)
01:10 Stuart: (15)
O viata spusa invers (engl., 2007, drama)
02:40 tara mea (15)
(fra., 2009, drama)
04:25 Strainul (12)
(sua, 2010, drama)

National Geographic

06:00 Odiseea lui Nefertiti (doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
09:00 Pirate Patrol
( aus., 2010, s. doc.) - Dificultati
10:00 Granita (s. doc.) - Cocaina
11:00 Rechinul Nicole (f. doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
13:00 Odiseea lui Nefertiti (doc.)
14:00 Pirate Patrol
( aus., 2010, s. doc.)
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
17:00 Dusmani intimi (doc.)
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Cer ostil
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Funeraliile lui Tutankamon (doc.)
21:00 Megauzine (s. doc.) - Maserati
22:00 Ingineri (s. doc.)
Muzeul Guggenheim
23:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - inghetat �n zbor
00:00 Megauzine (s. doc.) - Maserati
01:00 Megauzine (s. doc.) - Maserati
Muzeul Guggenheim
02:00 Funeraliile lui Tutankamon
03:00 Megauzine (s. doc.) - Maserati
04:00 Ingineri (s. doc.)
Muzeul Guggenheim
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Un membru al familiei

ProCinema

07:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 8) (AP)
07:45 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 9) (AP)
08:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 10) (AP)
08:45 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 11) (AP)
09:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
09:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 136) (AP)
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 5)
11:30 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 6)
12:00 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 7)
12:30 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 8)
13:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 3)
13:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 4)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) - Redifuzare
16:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 208) (AP) (reluare)
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 209) (AP) (reluare)
17:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 23) (AP) (reluare)
18:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 24) (AP) (reluare)
18:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 210) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 211) (AP)
19:30 Serii fara limite: Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 7)
20:15 Serii fara limite: Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 8) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 1) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 2) (AP)
22:00 Resident Evil 2: Ultimul razboi
(ger.-fra.-engl., 2004, actiune)
00:00 Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 7) (AP) (reluare)
01:00 Casa de sticla
(bulg., 2010, s. drama, ep 8) (AP) (reluare)
01:30 Resident Evil 2: Ultimul razboi
(ger.-fra.-engl., 2004, actiune) (15)
03:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA

__________________
elvis