Digi TV Film: Program TV: 11-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:00 The American President
10:02 Snow falling on cedars
12:15 The dilemma
14:15 Wild at Heart
16:15 The adjustment bureau
18:00 Missing
20:00 Your Highness
21:45 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
00:46 Midnight run
03:02 The portrait of a Lady
05:30 Henry and June

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 16) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 8)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 33)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 11)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 6)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 8)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 16)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 11)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 34)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 6)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 9)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 17)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 12)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 7)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 9)
21:55 Zoom
22:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 10)
23:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 6)
00:10 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 15)
01:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 10)
02:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 6)
02:55 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 34)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Whisky cu votca (12)
(ger., 2009, com.)
08:45 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
10:15 Omul care stia prea multe (15)
(sua, 1956, thrill.)
12:15 Ultimul joc (12)
(sua, 1988, drama)
14:10 Lumea e mare si salvarea (15)
e dupa colt (bulg.-ger.-slove., 2008, drama)
16:00 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
17:35 Terapie (12)
(dan., 2010, com.)
19:15 Whisky cu votca (12)
(ger., 2009, com.)
21:00 Treme (12)
(sua, 2010, s, episodul 8)
22:00 Frost/Nixon (12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
00:00 Masca (12)
(sua, 1985, dram. Bio.)
01:55 Marea si dragostea (15)
(jap., 2002, dr. romantic.)
03:55 Aventurile lui Power (12)
(sua, 2008, com. muz.)
05:25 Noaptea din fata ochilor(12)
(ger., 2008, drama)

HBO

06:00 Scandalul majoretelor (12)
(sua, 2008, dram. Bio.)
07:30 Iar tu?! (12)
(sua, 2010, com.)
09:15 tinta legitima (12)
(sua-earabeu, 2010, actiune)
11:05 Domnul Nimeni (15)
(can.-belg.-fra., 2009, drama)
13:40 O noapte la muzeu 2(12)
(sua-can., 2009, act. com.)
15:25 Hercule
(sua, 1997, f. anim.)
17:00 Hotul de masini (12)
(can., 2010, com.)
18:30 Condamnat pe nedrept
(sua, 2010, dram. Bio.) (12)
20:00 Kapitalism - Reteta noastra secreta
(rom.-fra., 2010, f. doc.) (AP)
21:20 Familia Borgia
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 8) (15)
22:15 Verso (18)
(elv.-lux.-belg., 2009, polit.)
00:00 Curaj in linia intai (15)
(sua, 1996, dr. razb.)
01:55 Simon Konianski (15)
(fra.-belg.-can., 2009, com.)
03:35 Palatul lui Joe (12)
(engl., 2007, drama)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Blestemul lui Tutankhamon
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
09:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
09:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
10:00 Real? (s. doc.) - Mana lui Iisus
11:00 serpi de top (doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
13:00 Blestemul lui Tutankhamon
14:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
14:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
17:00 Panda uriasi
Muntii pierduti din Qinling (jap., f. doc.)
18:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Disparut fara urma
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Luna si cainii politisti
20:00 Egipt: Secretele mortilor
21:00 Sex, droguri, plante (doc.)
22:00 La pescuit (f. s. doc.)
Uriasul de Nil
23:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Lockerbie
00:00 Sex, droguri, plante (doc.)
01:00 La pescuit (f. s. doc.)
Uriasul de Nil
02:00 Egipt: Secretele mortilor
03:00 Sex, droguri, plante (doc.)
04:00 La pescuit (f. s. doc.)
Uriasul de Nil
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Luna si cainii politisti

ProCinema

07:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 3) (AP)
07:45 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 4) (AP)
08:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 5) (AP)
08:45 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 6) (AP)
09:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
09:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 138) (AP)
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 13)
11:30 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 14)
12:00 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 15)
12:30 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 16)
13:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 7)
13:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 8)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 28)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 212) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 213) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 3) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 4) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 214) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 215) (AP)
20:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 5) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 5) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 6) (AP)
22:00 Filmul de 10: Rascumpararea
(sua, 1996, thrill. act.) (15)
00:30 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 5) (12)
01:30 Rascumpararea
(sua, 1996, thrill. act.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis