Digi TV Film: Program TV: 12-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:01 Missing
09:59 Midnight run
12:15 Your Highness
14:00 The adjustment bureau
15:44 Henry and June
18:00 The American President
19:59 It is Kind of a Funny Story
21:44 The dilemma
23:46 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
02:46 The portrait of a Lady
05:15 The American President

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 17)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 9)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 34)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 12)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 7)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 9)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 17)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 35)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 7
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 10)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 18)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 1, ep 13)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 8)
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 17)
22:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 15)
23:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 2)
23:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 3)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 4)
00:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 17)
01:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 15)
02:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 2)
02:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 3)
03:20 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 4)
03:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 35)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Zidul lui Adam (12)
(can., 2008, drama)
08:35 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.)
08:55 Viata pentru muzica (15)
(sua, 1995, drama)
11:20 Frost/Nixon (12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
13:20 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
13:50 O familie rea (12)
(fin., 2010, drama)
15:25 America (12)
(sua-can., 2009, drama)
17:00 Prietenia (12)
(can., 2008, drama)
18:40 Viata pentru muzica (15)
(sua, 1995, drama)
21:00 Furtuna (12)
(sua, 1982, drama)
23:20 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:46 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:47 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:48 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:49 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:50 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:51 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:52 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:53 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:54 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:55 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:56 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:57 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:58 Un mincinos cu patru fete (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
23:59 Un mincinos cu patru fete (AP)
00:50 Action Jackson (15)
(sua, 1988, actiune)
02:25 Odata cu ploaia (15)
(fra.-hongk.-irl., 2008, thrill.)
04:25 Burta arhitectului (12)
(it.-engl., 1987, drama)

HBO

06:00 Condamnat pe nedrept (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
07:30 Vanator alb, inima neagra (12)
(sua, 1990, avent.)
09:20 Cautare (12)
(rom., 2010, f. de scurt m.)
09:55 Ultimul cantec (12)
(sua, 2010, drama)
11:45 Medalia de onoare (12)
(ger.-rom., 2009, drama)
13:30 Fericiti pe veci (12)
(irl., 2009, com.)
15:10 Baaria (12)
(it.-fra., 2009, drama)
17:40 Sus, in aer
(sua, 2009, dr. romantic.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 9)
20:50 Caravana cinematografica (12)
(rom.-ger., 2009, drama)
22:30 Cosmarul alb (15)
(sua-can.-fra., 2009, polit.)
00:10 Shutter Island (15)
(sua, 2009, thrill.)
02:25 Air force one (AP)
(sua, 1997, actiune)
04:30 Transport blindat (15)
(sua, 2009, actiune)

National Geographic

06:00 Egipt: Secretele mortilor
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Luna si cainii politisti
08:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Pericol in Delta
09:00 Sex, droguri, plante (doc.)
10:00 La pescuit (f. s. doc.)
Uriasul de Nil
11:00 Panda uriasi
Muntii pierduti din Qinling (jap., f. doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
13:00 Egipt: Secretele mortilor
14:00 Sex, droguri, plante (doc.)
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Pradatorul se intoarce
17:00 Dragonul de Komodo (doc.)
18:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Lockerbie
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Willie, Major, Nina si Zena
20:00 Egipt: Dezvaluirea camerelor secrete
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
intalnire cu cai
23:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Ultimul premiu
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Hyde, Vada si Nacho
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
intalnire cu cai
02:00 Egipt: Dezvaluirea camerelor secrete
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 7) (AP)
07:45 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 8) (AP)
08:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 9) (AP)
08:45 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 10) (AP)
09:15 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
09:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 139) (AP)
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 17)
11:30 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 18)
12:00 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 19)
12:30 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 20) - Ultimul episod
13:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 9)
13:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 10)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 214) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 215) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 5) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 6) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 216) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 217) (AP)
20:00 O vara cu Mara
(rom., 1988, drama) (AP)
21:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
22:00 Filmul de 10: Te vad
(sua, 2006, com.) (15)
00:00 Gangsterii
(fra., 2007, polit.) (15)
02:00 Te vad
(sua, 2006, com.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

__________________
elvis