Results 1 to 4 of 4

Thread: modulet SKYCRYPT dhe CRYPTOWORKS

 1. #1
  Senior Member vini-el's Avatar
  Join Date
  26-03-2011
  Location
  Albania
  Posts
  301
  Uploads
  10

  modulet SKYCRYPT dhe CRYPTOWORKS

  Pershendetje te gjitheve!
  hapin gje keto module po ti programosh apo kane vdekur si module?
  faleminderit!

 2. #2
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: modulet SKYCRYPT dhe CRYPTOWORKS

  VINO kam vdekur ........me skycrypt dikur shikonim free xtv free.(me duket se kishte ngjyre te zeze)

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: modulet SKYCRYPT dhe CRYPTOWORKS

  Shpresojme te mos jete e vertete o Tamo!
  apo deshe te thuash kane vdekur?
  shaka.

  te hyj ne teme
  ato cam mund te te sherbejne per te lexuar ndonje karte origjinale etj se per emulatore sbesoj se ka ngel ndonje gje e madhe.

  Quote Originally Posted by tamo View Post
  VINO kam vdekur ........me skycrypt dikur shikonim free xtv free.(me duket se kishte ngjyre te zeze)

 4. #4
  Senior Member vini-el's Avatar
  Join Date
  26-03-2011
  Location
  Albania
  Posts
  301
  Uploads
  10

  Re: modulet SKYCRYPT dhe CRYPTOWORKS

  dhe un ashu besoj sa per te lexuar .thash nqs mund ti shisja me njefare leku

Similar Threads

 1. Info new key cryptoworks 23.5? ESt?
  By djvalerix in forum Italian / Italiano
  Replies: 0
  Last Post: 13-09-2009, 14:02:26
 2. Question skycrypt
  By boskonp in forum ex-Yugoslav Languages
  Replies: 0
  Last Post: 06-04-2009, 23:03:05
 3. skycrypt cam upgrading with supermax super-ci 6000+
  By subhani in forum General Discussions: Cams
  Replies: 0
  Last Post: 31-07-2008, 19:04:08
 4. cryptoworks ORF.
  By Fer100 in forum Fun Card
  Replies: 7
  Last Post: 17-07-2008, 13:45:56
 5. ORF Key - Cryptoworks
  By stonne in forum Cryptoworks
  Replies: 0
  Last Post: 06-02-2007, 19:14:48

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •