Digi TV Film: Program TV: 14-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

07:59 Snow falling on cedars
10:16 Midnight run
12:30 Wild at Heart
14:45 The portrait of a Lady
17:14 Henry and June
20:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
23:00 Your Highness
00:46 It is Kind of a Funny Story
02:30 The adjustment bureau
04:14 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 18, ep 5)
08:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 7)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 13)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 2)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 13)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 14)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 18)
14:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 7)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 8)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 29)
17:00 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 5)
18:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 14) (AP)
19:05 Detectiv de voie de nevoie
(sua-ger., 1999, com.)
21:00 Vrajitoarele din Oz
(sua, 2011, f. s. avent., sez 1, ep 1)
22:45 Zoom
23:00 Colectionarul de oase
(sua, 1999, thrill. act.)
01:15 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 5)
02:20 Vrajitoarele din Oz
(sua, 2011, f. s. avent., sez 1, ep 1)

Cinemax

08:40 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
10:35 inmormantarea sefului (AP)
(sua-chi.-hongk., 2001, com.)
12:15 Asfalt fierbinte (AP)
(sua, 1974, drama)
14:05 O solutie rationala (12)
(sue.-fin.-ger., 2009, com.)
15:50 Informatorul! (12)
(sua, 2009, com.)
17:35 Spargerea (12)
(sua, 1979, com.)
19:10 Mormantul imparatului Dragon (12)
Mumia: (sua-chi.-ger., 2008, avent.)
21:00 Gigola (15)
(fra., 2010, drama)
22:45 Spanzurati-i! (15)
(sua, 1968, west.)
23:57 Spanzurati-i! (15)
(sua, 1968, west.)
23:58 Spanzurati-i! (15)
(sua, 1968, west.)
23:59 Spanzurati-i! (15)
(sua, 1968, west.)
00:40 Hedwig and The Angry Inch (15)
(sua, 2001, com. muz.)
02:20 Nebunie (15)
(sua, 1987, drama)
04:15 La rascruce de drumuri (15)
(sua, 1986, drama)
05:55 Treme (12)
(sua, 2010, s, ep 8)

HBO

06:00 Batman: Sub masca rosie
(sua, 2010, f. anim.)
07:15 La bine si la rau(12)
(sua, 2009, dr. romantic.)
08:50 Bun venit acasa, Roscoe Jenkins!
(sua, 2008, com.) (12)
10:45 Spanglish (12)
(sua, 2004, com. rom.)
12:55 Cine este Clark Rockefeller? (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
14:25 Anul Unu
(sua, 2009, com.) (15)
16:05 Incredibilii
(sua, 2004, f. anim.) (AP)
18:00 Percy Jackson si Olimpienii:
Hotul fulgerului (can.-sua, 2010.)
20:00 Oameni mari si fara minte
(sua, 2010, com.) (12)
21:45 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 9)
22:35 Gran Torino (15)
(sua, 2008, drama)
00:30 Orfana (15)
(sua-can.-ger., 2009, horror)
02:30 Curaj in linia intai (15)
(sua, 1996, dr. razb.)
04:25 Valhalla Rising (18)
(dan.-engl., 2009, actiune)

National Geographic

06:00 Vulcanul din Islanda
(2010, f. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 in pantec: Animale de exceptie
10:00 Batalia Atlanticului (s. doc.)
Lovitura fatala
11:00 Granita (s. doc.) - Cocaina
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Mafia, Jack si Grady
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
14:00 Marile migratii (s. doc.)
Supravietuirea
15:00 Marile migratii (s. doc.) - Foamea
16:00 Detectivii apelor: Fantoma (f. doc.)
17:00 Jewel of Muscat
(engl., 2010, s. doc.)
18:00 Orasul piratilor (2011, doc.)
20:00 Megauzine (s. doc.)
Harley-Davidson
21:00 Nava-fantoma: Reconstituirea
22:00 Titanic: Ultimul secret (doc.)
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
00:00 Nava-fantoma: Reconstituirea
01:00 Titanic: Ultimul secret (doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sfarsitul Terrei
03:00 Megauzine (s. doc.)
Harley-Davidson
04:00 Nava-fantoma: Reconstituirea
05:00 Titanic: Ultimul secret (doc.)

ProCinema

07:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 15) (AP)
07:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 16) (AP)
08:00 Superman: Atacul lui Brainiac
(sua, 2006, f. anim.) (AP)
09:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 11)
10:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 12)
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 13)
11:00 Ambientalia
(2009, divertisment) - Redifuzare
11:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
12:30 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:45 Lumea PRO CINEMA
13:15 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
14:30 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 9) (AP)
15:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 1) (AP)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 2) (AP)
16:30 Noaptea Iguanei
(sua, 1964, drama, a-n) (12)
19:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 10)
20:00 Ultima noapte de dragoste
(rom., 1979, drama) (AP)
22:15 Martorul
(sua, 2001, thrill.) (15)
00:15 Yao, un urias simpatic
(sua-chi., 2004, f. doc.) (AP)
02:00 Dragonii Kung-Fu
(hongk., 2002, actiune)
03:30 Martorul
(sua, 2001, thrill.) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)

__________________
elvis