Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Dekoder turk Neta

 1. #1
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  Dekoder turk Neta

  Pershendetje kush ka informacion rreth nje dekoderi toksor i prodhuar ne Turqi nga Neta
  Model :neta dtr 4400 . N.q.s gjendet ndonje soft etj.

 2. #2
  Giga68
  Join Date
  27-09-2007
  Location
  Shqiponja
  Posts
  337
  Uploads
  191

  Re: Dekoder turk Neta

  Quote Originally Posted by MATJANI View Post
  Pershendetje kush ka informacion rreth nje dekoderi toksor i prodhuar ne Turqi nga Neta
  Model :neta dtr 4400 . N.q.s gjendet ndonje soft etj.
  persh Matjani

  nuk e di sesa do te ndihmoj ky link per ate aparat qe kerkon < ketu>

 3. #3

  Re: Dekoder turk Neta

  Quote Originally Posted by MATJANI View Post
  Pershendetje kush ka informacion rreth nje dekoderi toksor i prodhuar ne Turqi nga Neta
  Model :neta dtr 4400 . N.q.s gjendet ndonje soft etj.
  shiko me mire nga faqja zyrtare Ketu

 4. #4
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  Re: Dekoder turk Neta

  Quote Originally Posted by tosi006 View Post
  persh Matjani

  nuk e di sesa do te ndihmoj ky link per ate aparat qe kerkon < ketu>
  Faleminderit per linkun por nuk beri pune sepse ishin vetem per satelitore

 5. #5
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  Re: Dekoder turk Neta

  Quote Originally Posted by Frensi View Post
  shiko me mire nga faqja zyrtare Ketu
  Ne faqen zyrtare nuk ka asnje info per kete dekoder sepse e kam pare.

 6. #6
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: Dekoder turk Neta

  Quote Originally Posted by MATJANI View Post
  Pershendetje kush ka informacion rreth nje dekoderi toksor i prodhuar ne Turqi nga Neta
  Model :neta dtr 4400 . N.q.s gjendet ndonje soft etj.
  a mund ta dime se cfare kerkon tek ky aparat dhe cfare te duhet

 7. #7
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  Re: Dekoder turk Neta

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  a mund ta dime se cfare kerkon tek ky aparat dhe cfare te duhet
  Kerkoje ndonje sw origjinale , editues channel liste channnel etj cfare mund te gjendet per kete dekoder.

 8. #8

  Re: Dekoder turk Neta

  ai resiver eshte perdor vetem ne veri te shqiperise dhe eshte dekoderi me kot qe kam pa.ai resiver eshte shit vetem ne dy sisteme tokesor dhe kabllor digital.di qe njef nje karte griffin sistem koti me nje kod.kete resiver e gjen ne kukes,diber,bulqize,burrel

 9. #9

  Re: Dekoder turk Neta

  Quote Originally Posted by olsi101 View Post
  ai resiver eshte perdor vetem ne veri te shqiperise dhe eshte dekoderi me kot qe kam pa.ai resiver eshte shit vetem ne dy sisteme tokesor dhe kabllor digital.di qe njef nje karte griffin sistem koti me nje kod.kete resiver e gjen ne kukes,diber,bulqize,burrel
  kam nje shok qe ka aparat neta dhe me pyeti nese mund te caktivizohet hedhja e softeve te reja nga kompania qe ofron sherbim kabllor?

 10. #10

  Re: Dekoder turk Neta

  po ato nuk hedhin softe por nderojne algoritmat e kartave

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Plz dg turk plz dg turk mi local is canal sat full hd jsc full hd
  By mouss474 in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 15-08-2011, 19:31:20
 2. Question keshille dekoder i ri...
  By riky222000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 11-02-2009, 09:31:13
 3. dekoder hd
  By mihali in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 27-01-2009, 23:16:18
 4. Info keshille dekoder i ri...
  By riky222000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 04-01-2009, 13:22:21
 5. Dekoder ON LIEN
  By news24 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 18-12-2008, 18:53:29

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •