Digi TV Film: Program TV: 20-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12


Digi Premium

08:00 The adjustment bureau
09:47 Midnight run
12:00 Wild at Heart
14:16 Missing
16:16 It is Kind of a Funny Story
18:01 Your Highness
20:01 The portrait of a Lady
22:23 Snow falling on cedars
00:30 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
03:31 Midnight run
05:32 The American President


AXN


07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 18, ep 6
08:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 8)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 14
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 15)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 3
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 15) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 16) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 19)
14:00 Joan din Arcadia (
sua, 2003, s, sez 1, ep 8)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 9)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 30)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 7
18:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 8)
19:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 6)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 7)
21:00 Cazut din cer
(sua, 2007, f. s. avent., sez 1, ep 1)
22:40 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 11)
23:10 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 11)
23:40 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 16)
00:40 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 7)
01:40 Cazut din cer
(sua, 2007, f. s. avent., sez 1, ep 1)
03:10 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 11) (AP)
03:35 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 11) (AP)
04:05 Promo

Cinemax

06:25 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
07:00 Whisky cu votca
(ger., 2009, com.) (12)
08:40 Frost/Nixon (12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
10:45 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
11:15 Omul care stia prea multe
(sua, 1956, thrill.) (15)
13:15 Hair (AP)
(sua, 1979, muz.)
15:15 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.)
15:35 Prietenia (12)
(can., 2008, drama)
17:15 Mireasa era in negru (15)
(fra.-it., 1968, drama)
19:00 Frost/Nixon(12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
21:00 Hamlet 2
(sua, 2008, com.) (12)
22:30 Obsesii din trecut
(sua, 2008, drama) (15)
00:25 Aduceti-mi capul lui Alfredo (12)
Garcia! (sua-mex., 1974, actiune)
02:15 Copiii (15)
(engl., 2008, horror)
03:40 Rusinea (12)
(sue., 1968, drama, a-n)
05:25 Hamlet 2 (12)
(sua, 2008, com.)


HBO


06:00 Georgia O'Keeffe (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
07:30 Gentlemen Broncos (12)
(sua, 2009, com.)
09:00 Sotia calatorului in timp (AP)
(sua, 2009, dr. romantic.)
10:45 Un politist cu explozie (AP)
intarziata 33 1/3 (sua, 1994, act. com.)
12:10 Strainul (12)
(sua, 2010, drama)
13:45 Amor la Roma (12)
(sua, 2010, com. rom.)
15:15 Manolete (12)
(spa.-engl., 2007, dr. romantic.)
16:50 Oameni mari si fara minte (12)
(sua, 2010, com.)
18:35 Piratii care nu fac nimic:
Povesti din tara legumelor(sua, 2008, f.)
20:00 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 7)
20:30 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 10)
21:00 Nu-i de nasul meu (12)
(sua, 2010, com. rom.)
22:50 High Life (15)
(can., 2009, com.)
00:10 Stuart: O viata spusa invers (15)
(engl., 2007, drama)
01:45 Castelul din nori s-a sfaramat
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.) (18)
04:10 Surori de sange (15)
(sua, 2009, horror)

National Geographic

06:00 Oaza subacvatica (f. doc.)
07:00 Megauzine (s. doc.) - Mercedes
08:00 Anaconda: Regina-sarpe (doc.)
09:00 La pescuit (f. s. doc.)
Pestele-spatula
10:00 N�remberg
Procesul lui Hermann Goering
11:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Avionul Phantom
12:00 Granita (s. doc.) - Raid pe ocean
13:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
Aldar - Abu Dhabi
14:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Ursul polar
15:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
16:00 2012: Profetia Maya
(f. doc.) (AP)
17:00 2210: Sfarsitul? (doc.)
19:00 Eclipsa (doc.)
20:00 Clipe de cosmar (s. doc.) - Chicago
20:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
Explozia din Puerto Rico
21:00 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
Dulce Voodoo
21:30 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
Morsa de Atlantic
22:00 Evadare (f. s. doc.)
Quawntay Adams
23:00 Droguri: Heroina (f. doc.)
00:00 Tabu (f. s. doc.) - Droguri
01:00 Clipe de cosmar (s. doc.) - Chicago
01:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
Explozia din Puerto Rico
02:00 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
Dulce Voodoo
02:30 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
Morsa de Atlantic
03:00 Evadare (f. s. doc.)
Quawntay Adams
04:00 Droguri: Heroina (f. doc.)
05:00 Tabu (f. s. doc.) - Droguri


ProCinema


08:00 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 11, 12)
09:00 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 13, 14)
10:00 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 15, 16)
11:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
11:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
12:15 Descopera Romania
(2004)
12:45 Entertainment News
(sez 5, ep 41) (AP)
13:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 31)
14:15 Calculatorul marturiseste
(rom., 1982, com.) (AP) (reluare)
16:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 230, 231) (AP) (reluare)
17:30 Mireasa moarta
(engl.-sua, 2005, f. anim.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 232, 233) (AP)
20:00 Lupii marilor
(elv.-engl.-sua, 1980, actiune) (12)
22:30 Speranta moare ultima
(sua-engl., 2007, drama) (15)
00:45 Lupii marilor
(elv.-engl.-sua, 1980, actiune) (12) (reluare)
03:45 Speranta moare ultima
(sua-engl., 2007, drama) (15) (reluare)
05:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis