Digi TV Film: Program TV: 21-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/1

Digi Premium

08:02 Midnight run
10:15 Wild at Heart
12:31 Snow falling on cedars
14:46 Henry and June
17:02 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
20:00 Missing
22:00 The adjustment bureau
23:46 The American President
01:46 Your Highness
03:31 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 18, ep 7)
08:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 9) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 4, ep 16)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 4, ep 17)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 4)
12:00 Stagiarii ]
(sua, 2001, s, sez 8, ep 17) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 18) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 20)
14:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 9) (AP)
15:10 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 10) (AP)
16:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 31)
17:10 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 6) (AP)
18:55 Cum ti-e scris
(sua, 1994, com. rom.) (AP)
21:00 Cazut din cer
(sua, 2007, f. s. avent., sez 1, ep 2)
22:40 Zoom
22:55 Erin Brockovich
(sua, 2000, dram. Bio.) (12)
01:25 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 6) (12)
02:30 Cazut din cer
(sua, 2007, f. s. avent., sez 1, ep 2)

Cinemax

07:00 Chipuri (15)
(sua, 1968, drama, a-n)
09:05 Mamma mia! (AP)
(sua-engl.-ger., 2008, com. muz.)
10:55 sapte mese de biliard (12)
(spa., 2007, drama)
12:50 Razboiul nasturilor(15)
(engl.-fra., 1994, drama)
14:20 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
15:50 Agatha (12)
(engl., 1979, drama)
17:25 Ariciul (12)
(fra.-it., 2009, com.)
19:05 Mamma mia! (AP)
(sua-engl.-ger., 2008, com. muz.)
21:00 Iubire si furie (12)
(dan., 2009, drama)
22:40 Gloriosul an 1939(15)
(engl., 2009, drama)
00:50 Lenny (15)
(sua, 1974, drama)
02:40 Copiii din Diyarbakir (15)
(ger.-tur., 2009, drama)
04:20 Oribilul caz al lui Albert Fish
(sua, 2007, polit.) (15)
05:55 Treme (12)
(sua, 2010, s, ep 9)

HBO

06:00 Numarul pe septembrie (12)
(sua, 2009, f. doc.)
07:30 Scandalul majoretelor (12)
(sua, 2008, dram. Bio.)
09:00 Nu-i de nasul meu (12)
(sua, 2010, com. rom.)
10:45 Nunta in familia noastra (12)
(sua, 2010, com.)
12:30 Domnul Nimeni (15)
(can.-belg.-fra., 2009, drama)
15:05 Hachiko: Povestea unui caine (12)
(sua-engl., 2009, f. de fam.)
16:40 500 de zile cu Summer (12)
(sua, 2009, com. rom.)
18:15 Medalia de onoare (12)
(ger.-rom., 2009, drama)
20:00 Iron Man 2(12)
(sua, 2010, f. fantas.act.)
22:10 Razbunarea gemenilor 2 (15)
(sua, 2009, actiune)
00:05 Primul cerc (15)
(fra.-it., 2009, polit.)
01:40 Caravana cinematografica (12)
(rom.-ger., 2009, drama)
03:15 Simon Konianski (15)
(fra.-belg.-can., 2009, com.)
04:55 Victoria (12)
(rom., 2010, f. doc.)

National Geographic

06:00 Eclipsa (doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Bella
08:00 Razboiul insectelor (doc.)
09:00 Canguri de soi rau (doc.)
10:00 N�remberg
Procesul lui Hermann Goering (engl., f. doc.)
11:00 Granita (s. doc.) - Raid pe ocean
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Cujo si Holly
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Seven, Sara si Madeliene
14:00 Clanul mangustelor (doc.)
15:00 Valea lupilor (f. doc.)
16:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Cum ne salvam?
17:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Viata pe Luna
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Jupiter
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sora cea rea
20:00 Megauzine (s. doc.)
Curierat de mare viteza
21:00 Terra la radiografie
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Tornade
00:00 Terra la radiografie
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Tornade
03:00 Megauzine (s. doc.)
Curierat de mare viteza
04:00 Terra la radiografie

ProCinema

07:45 Entertainment News
(sez 5, ep 41) (AP) (reluare)
08:30 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 17, 18)
09:30 Chowder
(sua, 2007, s. anim., ep 19, 20)
10:30 Mireasa moarta
(engl.-sua, 2005, f. anim.) (AP) (reluare
12:00 In mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 14)
12:30 In mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 15)
13:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
14:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:15 Lumea PRO CINEMA
14:45 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
16:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 232, 233) (AP) (reluare)
17:00 Batman contra lui Dracula
(sua, 2005, f. anim.)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 234, 235) (AP)
20:00 Intalnirea
(rom., 1982, actiune) (AP)
22:00 Ostatic in Mexic
(sua, 2007, polit.) (15)
00:30 Barbati si femei
(engl., 2003, dr. romantic.) (15)
02:00 Ostatic in Mexic
(sua, 2007, polit.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis