Digi TV Film: Program TV: 23-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:00 Wild at Heart
10:16 Missing
12:16 Midnight run
14:30 The American President
16:31 Your Highness
18:15 The adjustment bureau
20:01 It is Kind of a Funny Story
21:46 Henry and June
00:02 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
03:00 The portrait of a Lady
05:31 Snow falling on cedars

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 3)
07:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 4) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 16)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 4)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 6)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 1)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 16)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 3)
13:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 4)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 6)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 5)
16:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 1)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 17)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 5)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 6)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 7)
20:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 2)
21:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 17)
22:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 1)
23:00 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 7)
00:35 Zoom
00:50 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 17)
01:50 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 1)
02:40 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 7)
04:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 5)
05:00 Promo

Cinemax

06:25 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
07:00 Prima iubire (12)
(sua, 2008, drama)
08:30 O familie rea (12)
(fin., 2010, drama)
10:05 Furtuna (12)
(sua, 1982, drama)
12:25 Sirena de pe Mississippi (AP)
(fra.-it., 1969, dr. romantic.)
14:25 Printul lacrimilor (15)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
16:25 Erou de Bollywood (15)
(hol., 2009, drama)
17:45 inmormantarea sefului (AP)
(sua-chi.-hongk., 2001, com.)
19:25 O familie rea (12)
(fin., 2010, drama)
21:00 Insula Ursului (12)
(engl.-can., 1979, avent.)
23:00 (Fara titlu) (12)
(sua, 2009, com. muz.)
00:35 Careul de rockeri (12)
(sua, 1999, com.)
02:10 Trei barbati intelepti (12)
(fin., 2008, drama)
03:50 De veghe in lanul de porumb (15)
(sua, 1984, horror)
05:20 Drumul spre Santiago (12)
(spa., 2009, com.)

HBO

06:00 Fericiti pe veci (12)
(irl., 2009, com.)
07:40 Palatul lui Joe (12)
(engl., 2007, drama)
09:35 Curierul (12)
(fra.-sua, 2002, actiune)
11:05 Incredibilii (AP)
(sua, 2004, f. anim.)
13:00 Manolete (12)
(spa.-engl., 2007, dr. romantic.)
14:35 Condamnat pe nedrept (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
16:05 Master and Commander: (12)
La capatul Pam�ntului (sua, 2003, avent.)
18:20 Adam (12)
(sua, 2009, dr. romantic.)
20:00 Amor in stil italian
(sua, 2007, com. rom.)
21:45 Sus, in aer
(sua, 2009, dr. romantic.)
23:35 Air force one (AP)
(sua, 1997, actiune)
01:40 Barbati care urasc femeile (18)
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
04:10 Amor in stil italian (12)
(sua, 2007, com. rom.)

National Geographic

06:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turbina eoliana
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Curly si Baxter
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Rinoceri infuriati
09:00 Droguri: Metamfetamina (f. doc.)
10:00 Granita (s. doc.) - Cartelul
11:00 Pradatori in pericol
12:00 Masini britanice: Anii 50
13:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turbina eoliana
14:00 Droguri: Metamfetamina (f. doc.)
15:00 Masini britanice:
Anii 1920 (f. s. doc.)
16:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - in ghearele dragonului
17:00 Striker! (f. doc.)
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - in panica
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate
20:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
21:00 Megauzine
(s. doc.) - Jaguar XJ
22:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Podul Piacenza
23:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - NWA 255
00:00 Megauzine
(s. doc.) - Jaguar XJ
01:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Podul Piacenza
02:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day 3:00
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Jaguar XJ
04:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Podul Piacenza
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate

ProCinema

06:45 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 1)
07:05 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 2)
07:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 4)
08:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 5)
08:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 6)
09:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 7)
09:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 146) (AP)
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 11)
11:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 12)
12:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 13)
12:30 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 9)
13:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 10)
13:30 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 11)
14:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
15:15 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 7) (AP) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 230) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 15) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 16) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 231) (AP)
20:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 9) (AP)
20:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 10) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 17) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 18)
22:00 Filmul de 10: Gangsteri...
la feminin (sua, 1996, actiune) (12)
00:30 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 3) (AP)
01:00 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 4) (AP)
01:30 Gangsteri... la feminin
(sua, 1996, actiune) (12)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis