Digi TV Film: Program TV: 24-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:00 The adjustment bureau
09:47 Missing
11:47 Wild at Heart
14:00 It is Kind of a Funny Story
15:45 The American President
17:34 Henry and June
20:00 Snow falling on cedars
22:15 Midnight run
00:31 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
03:31 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 5) (AP)
07:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 6) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 17)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 5)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 7)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 2)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 17)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 5)
13:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 6) (AP)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 7)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 6)
16:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 2)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 18)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 7)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 8) (AP)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 8)
20:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 3)
21:00 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 12)
21:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 12)
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 2,
23:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 7)
00:15 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 12
00:45 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 12)
01:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 2, ep 2)
02:25 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 7)
03:15 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 6)
04:15 Promo

Cinemax

07:00 Lumea e mare si salvarea(15)
e dupa colt (bulg.-ger.-slove., 2008, drama)
08:50 inmormantarea sefului (AP)
(sua-chi.-hongk., 2001, com.)
10:30 Insula Ursului (12)
(engl.-can., 1979, avent.)
12:30 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
14:00 Mireasa era in negru (15)
(fra.-it., 1968, drama)
15:50 Spargerea
(sua, 1979, com.) (12)
17:30 Prietenia (12)
(can., 2008, drama)
19:10 Lumea e mare si salvarea (15)
e dupa colt (bulg.-ger.-slove., 2008, drama)
21:00 Stapanul fantomelor (12)
(sua, 1996, com.)
22:50 Gigola (15)
(fra., 2010, drama)
00:35 10 (sua, 1979, com.) (18)
02:40 Darkness Falls (15)
(sua- aus., 2003, horror)
04:05 Vizitatorii (15)
(sua, 1972, thrill.)
05:35 Cauciucul (15)
(fra., 2010, comedie-horror)

HBO

06:00 Master and Commander12)
La capatul Pam�ntului (sua, 2003, avent.)
08:15 Adam (12)
(sua, 2009, dr. romantic.)
09:55 Filme si vedete
10:20 Papesa Ioana (12)
(ger.-engl.-it., 2009, drama)
12:40 Nebunie in Alabama (AP)
(sua, 1999, com.)
14:30 Marele Buck Howard (12)
(sua, 2008, com.)
16:00 Spanglish (12)
(sua, 2004, com. rom.)
18:10 Ultimul c�ntec (12)
(sua, 2010, drama)
22:10 Fata care s-a jucat cu focul (18)
(sue.-dan.-ger., 2009, polit.)
00:20 Legea tacerii (12)
(sua, 2000, polit.)
02:15 Primul cerc (15)
(fra.-it., 2009, polit.)
03:50 Struguri in soare(12)
(sua, 2008, drama)

National Geographic

06:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - in ghearele dragonului
09:00 Megauzine
(s. doc.) - Jaguar XJ
10:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Podul Piacenza
11:00 Striker! (f. doc.)
12:00 Masini britanice: Anii 60
13:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
14:00 Megauzine (s. doc.) - Jaguar XJ
15:00 Masini britanice:
Anii 1940 (s. doc.)
16:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atac la Polul Nord
17:00 Viata cu feline (doc.)
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - NWA 255
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Owen, Jerry si Rocky
20:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Ora de varf
21:00 Mistere biblice:
Vechiul Testament (s. doc.)
23:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Airbus A320
00:00 Mistere biblice:
Vechiul Testament (s. doc.)
01:00 Mistere biblice:
Vechiul Testament (s. doc.)
02:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Ora de varf
03:00 Mistere biblice:
Vechiul Testament (s. doc.)
04:00 Mistere biblice:
Vechiul Testament (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Owen, Jerry si Rocky

ProCinema

06:45 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 3)
07:05 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 4)
07:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 8)
08:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 9)
08:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 10)
09:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 11)
09:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 147) (AP)
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 12)
11:30 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 13)
12:00 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim., sez 3)
12:30 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim., sez 3)
13:00 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim., sez 3)
13:30 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim., sez 3)
14:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
15:15 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 9) (AP) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 231) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 17) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 18) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 232) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 233) (AP)
20:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 8)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 19) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 20) (AP)
22:00 Din greseala, presedinte
(sua, 2006, drama) (12)
00:30 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 5) (AP)
01:00 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 6) (AP)
01:30 Din greseala, presedinte
(sua, 2006, drama) (12) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Lumea PRO CINEMA

__________________
elvis