Digi TV Film: Program TV: 25-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

06:00 Your Highness
08:00 Missing
10:01 Snow falling on cedars
12:15 It is Kind of a Funny Story
14:00 Wild at Heart
16:16 The adjustment bureau
18:00 The American President
20:01 Your Highness
21:45 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 7)
07:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 8)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 18)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 6)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 8)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 3)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 18)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 7) (AP)
13:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 8) (AP)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 8)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 7)
16:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 3)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 19)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 9) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 10) (AP)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 9)
20:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 4)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 13)
21:55 Zoom
22:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 14)
23:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 8)
00:10 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 17)
01:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 14)
02:10 CSI: New York - Criminalisti
i (sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 8)
02:55 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 7)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Prietenia (12)
(can., 2008, drama)
08:40 Omul de nisip (15)
(spa., 2007, drama)
10:20 Spargerea
(sua, 1979, com.) (12)
12:00 Delicte minore (12)
(gre.-ger., 2008, com.)
13:30 Tata in calatorie de afaceri (12)
(jug., 1985, drama)
15:40 Hair (sua, 1979, muz.) (AP)
17:40 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
19:20 Omul de nisip (15)
(spa., 2007, drama)
21:00 Treme (12)
(sua, 2010, s, ep 10)
22:25 Care-i adevarul? (12)
(sua, 1982, f. sat.)
00:25 Negru, alb si albastru (12)
(sua, 2010, drama)
02:00 Spanzurati-i! (15)
(sua, 1968, west.)
03:55 Action Jackson (15)
(sua, 1988, actiune)
05:30 Metropia (AP)
(sue.-dan.-nor., 2009, f. anim.)

HBO

06:00 Spanglish
(sua, 2004, com. rom.) (12)
08:10 Ultimul cantec
(sua, 2010, drama)(12)
10:00 Omul de otel 2 (12)
(sua, 2010, f. fantas.act.)
12:10 U2 in concert la Rose Bowl
13:15 Nu-i de nasul meu (12)
(sua, 2010, com. rom.)
15:05 Sugar (12)
(sua, 2008, drama)
17:00 Georgia OKeeffe (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
18:30 Fantasticul domn Fox
(sua, 2009, f. anim.)
20:00 Iubiti de ocazie (15)
(pol., 2011, f. doc.)
21:05 Shutter Island (15)
(sua, 2009, thrill.)
23:25 Razbunarea gemenilor 2(15)
(sua, 2009, actiune)
01:20 Muntele blestemat
(chi., 2007, drama) (15)
03:05 Obsesia
(sua, 2002, thrill.) (15)
04:40 Iubiti de ocazie (15)
(pol., 2011, f. doc.)

National Geographic

06:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Ora de varf
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Owen, Jerry si Rocky
08:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Aldar - Abu Dhabi
09:00 Mistere biblice:
Vechiul Testament (s. doc.)
10:00 Mistere biblice:
Vechiul Testament (s. doc.)
11:00 Viata cu feline (doc.)
12:00 Masini britanice:
Anii 80 (f. doc.)
13:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Ora de varf
14:00 Mistere biblice:
Vechiul Testament (s. doc.)
15:00 Masini britanice:
Trenuri (f. s. doc.)
16:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
17:00 Pestele-cu-spada
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Airbus A320
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper
20:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
21:00 Colibri (doc.)
22:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
23:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Eroare fatala
00:00 Colibri (doc.)
01:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
02:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
03:00 Colibri (doc.)
04:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper

ProCinema

06:45 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 5)
07:10 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 6)
07:35 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 7)
08:00 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 8)
08:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 12)
09:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 13)
09:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 148) (AP)
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim., sez 3)
11:30 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim., sez 3)
12:00 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim., sez 3)
12:30 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim., sez 3)
13:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 1)
13:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 2)
14:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 30)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 232) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 233) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 19) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 20) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 234) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 235) (AP)
20:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 9)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 21) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 22) (AP)
22:00 Filmul de 10: Explozie solara
(sua-can., 2006, f. de cat.) (12)
00:00 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 7) (AP) (reluare)
00:30 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 8) (AP)
01:00 Acum si atunci
(sua, 1995, com. rom.) (15)
02:45 Explozie solara
(sua-can., 2006, f. de cat.) (12)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis