Results 1 to 5 of 5

Thread: nje mendim nga specialistet e forumit

 1. #1
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  nje mendim nga specialistet e forumit

  me ka ardhe ky mesazhi privat dhe nuk po i jap dot drejtim se cfare eshte sepse eshte ne anglisht
  desha te di se cfare eshte dhe cfare kerkon,nese jam jashte teme mund ta fshini moderatore te nderuar
  me respekt benardi

  You have received a warning at satsupreme.com - Satellite TV
  Dear benardi,
  You have received a warning at satsupreme.com - Satellite TV.
  Reason:
  -------
  Linking to external attachments often results in dead links. We strongly advise to use our attachment system or upload center to upload attachments!
  -------
  Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.
  All the best,
  satsupreme.com - Satellite TV

 2. #2

  Re: nje mendim nga specialistet e forumit

  Ke marr nje vrejtje per arsye se linqet qe i shfaq ne forum shumica jane qe nuk punojne dmth duke perdorur webfaqe tjera per ngarkim, edhe te kan jap nje vrejtje, te sugjerojne qe te perdoresh mundesin e ngarkimit ne forum ose serverin e SatSupreme.Dmth kur deshiron te ngarkosh diqka perdor forumin jo te shfaqesh linqe nga webfaqet tjera se shumica thot jane ose mund te jene qe nuk punojne ...

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: nje mendim nga specialistet e forumit

  Pershendetje Benardi,

  pergjigjen ta dha GhoSt_MaSteR dhe eshte e sakte, e pashe dhe une verejtjen tende dhe me siguri do kehs postuar ndonje link te skaduar ose ne publik.
  nuk ka asnje problem thjesht te kane paralajmeruar, dhe bej kujdes linket te jene te kamufluara dhe sidomos mos te jene spam etj.

  Quote Originally Posted by benardi View Post
  me ka ardhe ky mesazhi privat dhe nuk po i jap dot drejtim se cfare eshte sepse eshte ne anglisht
  desha te di se cfare eshte dhe cfare kerkon,nese jam jashte teme mund ta fshini moderatore te nderuar
  me respekt benardi

  You have received a warning at satsupreme.com - Satellite TV
  Dear benardi,
  You have received a warning at satsupreme.com - Satellite TV.
  Reason:
  -------
  Linking to external attachments often results in dead links. We strongly advise to use our attachment system or upload center to upload attachments!
  -------
  Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.
  All the best,
  satsupreme.com - Satellite TV

 4. #4
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: nje mendim nga specialistet e forumit

  ok miq te sat television

  flm per sqarimin ,heren tjeter do jem me i kujdesshem duke mos vendosur linke te mbyllura ne forum

  ne fakt u qetesova deri diku sepse mendova se mos kisha marre ndonje virus apo gjera te tilla te ngjashme si worm spyare etj etj

  kaloni mire dhe fund jave te mbare

 5. #5
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: nje mendim nga specialistet e forumit

  ok meqe u sqarua tema mbyllet.


  Quote Originally Posted by benardi View Post
  ok miq te sat television

  flm per sqarimin ,heren tjeter do jem me i kujdesshem duke mos vendosur linke te mbyllura ne forum

  ne fakt u qetesova deri diku sepse mendova se mos kisha marre ndonje virus apo gjera te tilla te ngjashme si worm spyare etj etj

  kaloni mire dhe fund jave te mbare

Similar Threads

 1. New Rregullorja e Forumit
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 07-02-2015, 10:30:47
 2. Question Nje mendim per aparatin OPTIBOX 550S
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 05-10-2009, 16:34:12
 3. Info micro-X MDR-6500 2CI IR. ndihme nga specialistet
  By jorida2008 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 11-02-2009, 23:02:39
 4. per cunat e forumit
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 26-12-2008, 03:38:55
 5. me jepni 1 mendim
  By cufo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 30-11-2008, 20:30:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •