Digi TV Film: Program TV: 26-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:00 Midnight run
10:15 The American President
12:17 Your Highness
14:02 The adjustment bureau
15:46 Snow falling on cedars
18:01 It is Kind of a Funny Story
20:01 Wild at Heart
22:16 Missing
00:16 Henry and June
02:32 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
05:30 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 9) (AP)
07:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 10) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 19)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 7)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 9)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 4)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 19)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 9) (AP)
13:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 10) (AP)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 9)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 8)
16:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 4)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 20)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 11)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 12)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 10)
20:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 5)
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 19)
22:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 17)
23:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 8)
23:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 9)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 10)
00:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 19)
01:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 17)
02:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 8)
02:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 9)
03:20 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 10) (AP)
03:45 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 8)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Tata in calatorie de afaceri (12)
(jug., 1985, drama)
09:15 Decizii (12)
(sua, 2008, drama)
11:25 Hair (AP)
(sua, 1979, muz.)
13:25 Chipuri (15)
(sua, 1968, drama, a-n)
15:35 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
16:05 Whisky cu votca
(ger., 2009, com.) (12)
17:50 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
19:25 Clubul Paradis (12)
(sua, 1986, com.)
21:00 Apartamentul (12)
(sua, 1960, dr. romantic., a-n)
23:05 Wanted (12)
(sua, 2008, actiune)
00:55 Casa de vis (15)
(hongk., 2010, horror)
02:35 O pasiune (12)
(sue., 1969, drama, a-n)
04:30 Nebunie (15)
(sua, 1987, drama)

HBO

06:00 Georgia OKeeffe (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
07:30 Fantasticul domn Fox
(sua, 2009, f. anim.)
08:55 Afurisitul de telefon
(sua-ger., 2000, com.) (AP)
10:30 Natalee Holloway (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
12:00 Percy Jackson si Olimpienii: (12)
Hotul fulgerului(can.-sua,2010, f. avent.fam)
14:00 Ziua indragostitilor (12)
(sua, 2010, com. rom.)
16:05 Totul despre Steve (12)
(sua, 2009, com.)
17:45 Din nou la 17 ani (12)
(sua, 2009, com.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Secretariat (12)
(sua, 2010, drama)
22:05 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 3, ep 3,4)
00:00 Destinatie finala 4 (18)
(sua, 2009, horror)
01:20 Gran Torino (15)
(sua, 2008, drama)
03:15 Cabina telefonica (12)
(sua, 2002, thrill. act.)
04:35 Primo (AP)
(sua, 2005, drama)

National Geographic

06:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper
09:00 Colibri (doc.)
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
11:00 Pestele-cu-spada
12:00 Masini britanice:
Anii 1910 (f. s. doc.)
13:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
14:00 Colibri (doc.)
15:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Naveta spatiala
16:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
17:00 Salvarea gradinii zoologice
din Kabul (doc.)
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Eroare fatala
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tobi si Riley
20:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Acceleratorul de particule
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Boo si Brittany Dawg
23:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - KAL 007
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Boo si Brittany Dawg
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster, Jack, Marley si Sparky
02:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Acceleratorul de particule
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Boo si Brittany Dawg
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster, Jack, Marley si Sparky
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tobi si Riley

ProCinema

06:45 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 9)
07:10 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 10)
07:35 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 11)
08:00 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 12)
08:30 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 1)
08:50 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 2)
09:10 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 3)
09:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 149) (AP)
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim., sez 3)
13:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 3)
13:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 4)
14:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
15:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 234) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 235) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 21) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 22) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 236) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 237) (AP)
20:00 Ciuleandra
(rom., 1985, drama) (AP)
22:30 Anul Cainelui
(sua, 2007, com.) (12)
00:30 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 9) (AP)
01:00 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 10) (AP)
01:30 Zona
(mex., 2007, drama) (15)
03:00 Anul Cainelui
(sua, 2007, com.) (12) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis