Digi TV Film: Program TV: 28-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:00 Wild at Heart
10:16 Henry and June
12:30 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
15:30 It is Kind of a Funny Story
17:15 The portrait of a Lady
20:00 The American President
22:00 Your Highness
23:45 The adjustment bureau
01:32 Snow falling on cedars
03:47 Midnight run

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 18, ep 9)
08:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 11)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 20)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 21)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 6)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 2)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 3)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 22)
14:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 11)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 12)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 2)
17:00 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 7) (AP)
18:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 3)
19:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 8)
20:10 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 2)
21:10 Inspectorul Wallander
(engl-sua, 2008, s. politist, sez 1, ep 2)
22:55 Zoom
23:10 Al naibii tratament!
(sua, 2003, com.) (12)
01:10 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 1)
02:10 Inspectorul Wallander
(engl-sua, 2008, s. politist, sez 1, ep 2)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Prima iubire (12)
(sua, 2008, drama)
08:35 Pe lacul auriu (18)
(sua, 1981, drama)
10:20 Zidul lui Adam (12)
(can., 2008, drama)
11:55 Terapie (12)
(dan., 2010, com.)
13:35 Ultimul joc (12)
(sua, 1988, drama)
15:30 De opt ori in picioare (15)
(fra., 2009, drama)
17:15 Insula Ursului (12)
(engl.-can., 1979, avent.)
19:10 Pe lacul auriu (18)
(sua, 1981, drama)
21:00 Taceri inselatoare (15)
(can., 2010, drama)
22:55 Marea si dragostea (15)
(jap., 2002, dr. romantic.)
00:55 Baietii de pe malul raului (15)
(sua, 1987, avent.)
02:35 Viata intr-o zi (12)
(hol., 2009, drama)
04:10 Unghi mort (15)
(hol., 2008, drama, a-n)
05:35 Treme (12)
(sua, 2010, s, ep 10)

HBO

06:00 Adam (12)
(sua, 2009, dr. romantic.)
07:40 Bebelusi geniali (AP)
(sua, 1999, com. de fam.)
09:15 Incredibilul Hulk(AP)
(sua, 2008, f. fantas.act.)
11:05 Divortul(12)
(sua-fra., 2003, drama)
13:00 Celalalt Dumas (12)
(fra., 2010, dram. Bio.)
14:45 Epoca de gheata 3:
Aparitia Dinozaurilor (sua, 2009, f. anim.)
16:20 Bun venit acasa, Roscoe Jenkins!
(sua, 2008, com.) (12)
18:15 Cum sa-ti dresezi dragonul
(sua, 2010, f. anim.)
20:00 Reteaua de socializare (15)
(sua, 2010, drama)
22:00 Surogate (12)
(sua, 2009, S.F.)
23:30 Sex si minciuni (15)
(sua, 2008, dram. Bio.)
01:00 Transport blindat (15)
(sua, 2009, actiune)
02:30 in spatele liniilor inamice 3:
Columbia (sua, 2009, actiune) (15)
04:00 Reteaua de socializare (15)
(sua, 2010, drama)

National Geographic

06:00 Tabu (f. s. doc.) - Narcoticele
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Boo si Brittany Dawg
08:00 Armata delfinilor (doc.)
09:00 Armata leilor (doc.)
10:00 Enigmele mortilor
(f. s. doc.) (12) - Craniul lui Hitler
11:00 Granita
(s. doc.) - Cartelul
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bear, Angel si Lorelai
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
14:00 Leopardul (sua, 2007, doc. nat.)
16:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Rivalii lui Iisus
17:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Apocalipsa
18:00 inainte de Iisus (doc.)
20:00 Megauzine
(s. doc.) - Elicopterele Apache
21:00 Dinozauri altfel (doc.)
22:00 Cand crocodilii mancau dinozauri
(doc.)
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
00:00 Dinozauri altfel (doc.)
01:00 Cand crocodilii mancau dinozauri
(doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - De ce au murit aztecii?
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Elicopterele Apache
04:00 Dinozauri altfel
(doc.)
05:00 Cand crocodilii mancau dinozauri
(doc.)

ProCinema

07:15 Entertainment News
(sez 5, ep 42) (AP) (reluare)
08:00 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 15)
08:30 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 16)
08:45 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 4)
09:15 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 5)
09:45 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 7)
10:15 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 8)
10:45 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim., sez 3)
11:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
12:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:30 Lumea PRO CINEMA
13:00 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
14:15 Benjamin, recrut fara voie
(sua, 1980, com.) (15)
16:15 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 11)
17:30 Scooby Doo: Unde-i mumia mea?
(sua, 2005, d. anim.) (AP)
19:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 12)
20:00 Viraj periculos
(rom., 1983, actiune) (AP)
22:00 O minte sclipitoare
(sua, 2001, drama) (12)
00:45 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 13) (AP)
01:15 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 14) (AP)
01:45 Capitanul Alatriste
(fra.-spa.-sua, 2006, avent.)
04:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 10)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis