Digi TV Film: Program TV: 29-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

06:01 Missing
08:01 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
11:00 Henry and June
13:16 Missing
15:26 Wild at Heart
17:32 The portrait of a Lady
20:00 It is Kind of a Funny Story
21:45 The adjustment bureau
23:32 Midnight run
01:45 The American President
03:47 Your Highness
05:30 Snow falling on cedars

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 11) (AP)
07:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 12) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 20)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 8)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 10)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 5)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 20)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 11)
13:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 12)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 10)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 9)
16:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 5)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 21)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 13) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 14) (AP)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 11)
20:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 6)
21:00 Inspectorul Wallander
(engl.-sue.-sua, 2008 politist, sez 1, ep 3)
22:45 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 2, ep 3)
23:45 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 2, ep 4)
00:45 Inspectorul Wallander
(engl.-sue.-sua, 2008 politist, sez 1, ep 3)
02:30 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 2, ep 3)
03:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 2, ep 4)
04:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 9)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Ultimul joc ( (12)
sua, 1988, drama)
09:00 Hellboy 2: (12)
Armata de Aur (sua, 2008, actiune)
10:55 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa.,2008,f.anim. de scurt m.)(AP)
11:15 Printul lacrimilor (15)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
13:15 Insula Ursului (12)
(engl.-can., 1979, avent.)
15:15 Frost/Nixon (12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
17:15 O solutie rationala (12)
(sue.-fin.-ger., 2009, com.)
19:00 Hellboy 2: (12)
Armata de Aur (sua, 2008, actiune)
21:00 Obsesia dragostei (15)
(sua, 1998, thrill.)
22:40 Hamlet 2 (12)
(sua, 2008, com.)
00:15 Treme (12)
(sua, 2010, s, ep 10)
01:40 Jaf la drum de fier (15)
(sua, 1972, polit.)
03:10 Pact cu necuratul (12)
( aus., 2009, drama)
05:25 Vineta - Proiectul secret (15)
(ger., 2006, drama)

HBO

07:50 Lady Gaga Presents: (12)
The Monster Ball Tour (sua, 2011, f.-conc.)
09:50 Cum sa-ti dresezi dragonul
(sua, 2010, f. anim.)
11:30 Iar tu?! (12)
(sua, 2010, com.)
13:15 Golful (12)
(sua, 2009, f. doc.)
14:45 Piratii care nu fac nimic:
Povesti din tara legumelor(sua,2008,f.anim.)
16:10 Truman Show (AP)
(sua, 1998, com.)
17:55 Strainul (12)
(sua, 2010, drama)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Pacific (15)
(sua, 2010, s, ep 9,10)
00:00 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 11)
00:30 Surori de sange (15)
(sua, 2009, horror)
01:05 Curaj in linia intai (15)
(sua, 1996, dr. razb.)
02:10 Inima nebuna (15)
(sua, 2009, drama)
03:00 Destinatie finala 4 (18)
(sua, 2009, horror)
04:00 Razbunarea gemenilor 2 (15)
(sua, 2009, actiune)
04:20 O trupa de amatori (12)
(engl., 2008, com.)

National Geographic

06:00 Biblia secreta
Apocalipsa
07:00 Cesar si cainii
Tobi si Riley
08:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
Bahrain World Trade Centre
09:00 Dinozauri altfel (doc.)
10:00 Cand crocodilii mancau dinozauri
11:00 Salvarea gradinii zoologice
din Kabul (doc.)
12:00 Masini britanice: Anii 30
13:00 Reparatii de top (s. doc.)
Acceleratorul de particule
14:00 Dinozauri altfel (doc.)
15:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Stadionul Yankee
16:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Muntii Caucaz
17:00 Armata din mlastina (f. doc.)
18:00 Dezastre �n aer (f. s. doc.)
KAL 007
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Bacchus si Jody
20:00 Al Doilea Razboi Mondial (s. doc.)
Agresiunea
21:00 Droguri (sua, 2010, s. doc.)
Cocaina
22:00 Granita (s. doc.) - Viteza
23:00 Dezastre �n aer (f. s. doc.)
Air Ontario 1363
00:00 Seul: Metropola culturala
01:00 Granita (s. doc.) - Viteza
02:00 Al Doilea Razboi Mondial (s. doc.)
Agresiunea
03:00 Droguri (sua, 2010, s. doc.)
Cocaina
04:00 Granita (s. doc.)
Viteza
05:00 Cesar si cainii
Bacchus si Jody

ProCinema

06:15 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 9)
06:35 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 10)
07:00 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 17)
07:30 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 18)
08:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 150) (AP)
09:30 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim.)
11:30 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim.)
13:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 6)
13:30 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 7)
14:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
15:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 13) (AP)
17:00 Viraj periculos
(rom., 1983, actiune) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 238) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 239) (AP)
20:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 11) (AP)
20:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 12) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare:
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 23)
21:30 Comedia in esenta tare:
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 24)
22:00 Filmul de 10: Seductie
(sua, 2000, thrill.) (15)
00:00 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 15) (AP)
00:30 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 16) (AP)
01:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 11)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis