Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Thread: Gezuar Fiter Bajramin

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Gezuar Fiter Bajramin

  Ju uroj Gezuar Fiter Bajramin.

  Tė gjithė besimtarėt mysliman shqiptarė kudo qė ndodhen.
  Me urimet mė tė mira e mė tė pėrzemėrta.
  Pėr tė kremtuar dhe pėr t'i pėrcjellė njėri-tjetrit fjalė tė dala nga zemra .
  Allahu jua Pranofte Agjerimin
  Allahu jua pranofte lutjet dhe adhurimin tuaj . 2. #2
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Gezuar Fiter Bajramin

  Me fat fiter bajrami gjithe besimtareve musliman.
  Perkushtimi,toleranca, respekti dhe humaniteti qe sjell kjo feste kaq madheshtore vazhdofshin me mote lutem qe allahu te na shpreblej me gjitha te mirat

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  06-02-2006
  Location
  tirana
  Posts
  142
  Uploads
  0

  Re: Gezuar Fiter Bajramin

  Gezuar festen e Fiter Bajramit te gjitheve, qofte nje vit i begat per te gjithe e zoti sjellte miresi e paqe per te gjithe besimtaret!!!

 4. #4
  Senior Member utente007's Avatar
  Join Date
  17-12-2008
  Posts
  150
  Uploads
  9

  Re: Gezuar Fiter Bajramin

  Gezuar festen e Fiter Bajramit te gjithe Shqiptareve kudo ndodhen.

 5. #5

  Re: Gezuar Fiter Bajramin

  Gezuar Festa

 6. #6
  Senior Member albani15's Avatar
  Join Date
  07-05-2009
  Posts
  147
  Uploads
  5

  Re: Gezuar Fiter Bajramin

  Gezuar Festen e Fiter Bajramit

 7. #7
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Gezuar Fiter Bajramin

  gezuar per shume vjet Bajramin te gjitheve

 8. #8
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Gezuar Fiter Bajramin

  gezuar fiter bajramin

 9. #9
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Gezuar Fiter Bajramin

  Gezuar Gjithe Shqiptareve kudo qe jan Fiter Bajramin!

 10. #10
  Super Moderator dreamer1983's Avatar
  Join Date
  04-07-2008
  Location
  kosova
  Posts
  4,318
  Uploads
  5,967

  Re: Gezuar Fiter Bajramin

  Gezuare gjithve dhe kabull ramazanin

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

 1. Gezuar Festat e Fund Vitit!!!
  By albani15 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 05-01-2010, 15:28:53
 2. Gėzuar Festat tė gjithėve
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 21
  Last Post: 01-01-2009, 21:54:56
 3. Gezuar festat
  By best ven in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 26-12-2008, 14:18:40
 4. Gezuar 2007-n te gjitheve!!!
  By BehadesgO in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-01-2007, 18:56:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •