Digi TV Film: Program TV: 30-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:00 Midnight run
10:15 The American President
12:15 Wild at Heart
14:30 Missing
16:30 The adjustment bureau
18:15 It is Kind of a Funny Story
20:00 Your Highness
21:46 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
00:45 Henry and June
03:01 Snow falling on cedars
05:16 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 13) (AP)
07:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 14) (AP)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 9)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 11)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 6)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 21)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 13) (AP)
13:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 14) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 10)
16:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 6) (12)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 15) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 16) (AP)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 12)
20:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 7) (12)
21:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 18)
22:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 2) (12)
23:00 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 8) (AP)
00:30 Zoom
00:45 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 18)
01:45 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 2) (12)
02:45 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 8) (AP)
04:05 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 10)
05:05 Promo

Cinemax

07:00 Hair (AP)
(sua, 1979, muz.)
09:00 Frost/Nixon (12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
11:00 Delicte minore (12)
(gre.-ger., 2008, com.)
12:30 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
13:00 America (12)
(sua-can., 2009, drama)
14:35 Obsesia dragostei (15)
(sua, 1998, thrill.)
16:10 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
17:40 intalnire cu un necunoscut (12)
(hol., 1996, drama)
19:00 Hair (AP)
(sua, 1979, muz.)
21:00 Desigur.... poate ca....
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.)
22:55 Iubire si furie (12)
(dan., 2009, drama)
00:35 Taurul furios (15)
(sua, 1980, drama, col., a-n)
02:45 Puscasi marini (12)
(ger.-sua, 2005, drama)
04:50 De veghe in lanul de porumb 2: (15)
Sacrificiul final (sua, 1992, horror)

HBO

06:00 Strainul (12)
(sua, 2010, drama)
07:35 Cine este Clark Rockefeller? (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
07:45 tinta legitima (12)
(sua-earabeu, 2010, actiune)
09:00 Din nou la 17 ani (12)
(sua, 2009, com.)
09:30 O femeie face cariera (12)
(sua, 1988, com.)
10:40 Palatul lui Joe (12)
(engl., 2007, drama)
12:35 Fantasticul domn Fox
(sua, 2009, f. anim.)
14:05 Oameni mari si fara minte (12)
(sua, 2010, com.)
15:50 Cautare (12)
(rom., 2010, f. de scurt m.)
16:25 Sotia calatorului in timp (AP)
(sua, 2009, dr. romantic.)
18:10 tinta legitima (12)
(sua-earabeu, 2010, actiune)
20:00 O trupa de amatori (12)
(engl., 2008, com.)
21:40 Anul Unu (15)
(sua, 2009, com.)
23:15 Aminteste-ti de mine (12)
(sua, 2010, dr. romantic.)
01:05 Curaj in linia intai (15)
(sua, 1996, dr. razb.)
03:00 Destinatie finala 4 (18)
(sua, 2009, horror)
04:20 O trupa de amatori (12)
(engl., 2008, com.)

National Geographic

06:00 Al Doilea Razboi Mondial
agresiunea
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Bacchus si Jody
08:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Muntii Caucaz
09:00 Seul: Metropola culturala
10:00 Granita (s. doc.) - Viteza
11:00 Armata din mlastina (f. doc.)
12:00 Masini britanice:anii 1920
(f. s. doc.)
13:00 Al Doilea Razboi Mondial (s. doc.)
agresiunea
14:00 Droguri (sua, 2010, s. doc.)
Cocaina
15:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
USS Savannah
16:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
In nordularctic
17:00 In pantec: Pisici (f. doc.)
18:00 Dezastre Inaer (f. s. doc.)
air Ontario 1363
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Stanley, Shoven si Leo
20:00 Al Doilea Razboi Mondial (s. doc.)
Infrangere zdrobitoare
21:00 Megauzine (s. doc.)
Eurofighter Typhoon
22:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Locomotiva
23:00 Dezastre Inaer (f. s. doc.)
air Inter 148
00:00 Megauzine (s. doc.)
Eurofighter Typhoon
01:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Locomotiva
02:00 Al Doilea Razboi Mondial (s. doc.)
Infrangere zdrobitoare
03:00 Megauzine (s. doc.)
Eurofighter Typhoon
04:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Locomotiva
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Stanley, Shoven si Leo

ProCinema

08:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 11)
08:35 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 12)
08:45 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 19)
09:05 in mintea lui Jimmy
(sua, 2007, s. anim., ep 20)
09:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 151) (AP)
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim.)
13:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 8)
13:30 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 9)
14:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
15:15 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 11) (AP) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 238) (AP) (reluare)
17:20 La Bloc
(2003, s. com., ep 239) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 23) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 24) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 240) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 241) (AP) (reluare)
20:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 13) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare:
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 25)
21:30 Comedia in esenta tare:
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 26)
22:00 Filmul de 10: Lilieci
(sua, 1999, f. de cat.) (15)
00:00 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 17) (AP)
00:30 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 18) (AP)
01:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 12)
02:00 Mortal Kombat 2
: Anihilarea (sua, 1997, s. avent. fant.)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment

__________________
elvis