Digi TV Film: Program TV: 31-08-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:00 Missing
10:00 It is Kind of a Funny Story
11:45 Your Highness
13:30 Midnight run
15:45 The adjustment bureau
17:32 The portrait of a Lady
20:00 Henry and June
22:16 Snow falling on cedars
00:30 Wild at Heart
02:45 The American President
04:45 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 15) (AP)
07:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 16) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 22)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 10)
10:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 12) (AP)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 7)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 22)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 15) (AP)
13:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 16) (AP)
14:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 12) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 11)
16:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 7)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 23)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 17) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 4, ep 18) (AP)
19:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 2, ep 13)
20:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 8) (12)
21:00 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 13) (AP)
21:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 13) (AP)
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 2, ep 3) (AP)
23:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 8) (15)
00:15 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 13) (AP)
00:45 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 13) (AP)
01:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 2, ep 3) (AP)
02:25 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 8) (15)
03:15 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 11)
04:15 Promo

Cinemax

06:25 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
07:00 Apartamentul (12)
(sua, 1960, dr. romantic., a-n)
09:05 Sirena de pe Mississippi (AP)
(fra.-it., 1969, dr. romantic.)
11:05 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
11:35 intalnire cu un necunoscut (12)
(hol., 1996, drama)
12:55 Desigur.... poate ca.... (12)
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.)
14:55 Terapie (12)
(dan., 2010, com.)
16:35 Furtuna (12)
(sua, 1982, drama)
18:55 Apartamentul (12)
(sua, 1960, dr. romantic., a-n)
21:00 Orasul vietii (12)
(earabeu, 2009, dr. romantic.)
22:35 Dragoste si neincredere (12)
(sua-engl.- aus., 2009, drama)
00:15 Am fost aici (15)
(eston-fin.-taiv., 2008, drama)
01:50 Nava bantuita (15)
(sua, 2008, S.F.)
03:20 Luna de portelan (12)
(sua, 1994, thrill.)
04:55 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa.,2008,f.anim. de scurt m.)(AP)
05:20 Am omorat-o pe mama (15)
(can., 2009, dram. Bio., col., a-n)

HBO

06:00 Sotia calatorului in timp (AP)
(sua, 2009, dr. romantic.)
07:45 tinta legitima (12)
(sua-earabeu, 2010, actiune)
09:30 O femeie face cariera (12)
(sua, 1988, com.)
11:25 Fericiti pe veci (12)
(irl., 2009, com.)
13:05 Cine vrea pielea lui Roger Rabbit?
(sua, 1988, com. de fam.)
14:50 Percy Jackson si Olimpienii: (12)
Hotul fulgerului(can.-sua,2010,f.avent.fam.)
16:45 Vacanta la comun (AP)
(ger.-sua, 2000, com. rom.)
18:15 Nunta in familia noastra
(sua, 2010, com.) (12)
20:00 Reteaua de socializare (15)
(sua, 2010, drama)
22:00 Castelul din nori s-a sfaramat (18)
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
00:25 Valhalla Rising (18)
(dan.-engl., 2009, actiune)
01:55 Apele tac (12)
(ger.-rom., 2011, drama)
02:25 Reteaua de socializare (15)
(sua, 2010, drama)
04:25 Resident Evil: Viata de apoi
(engl.-ger.-sua, 2010, actiune)

National Geographic

06:00 Al Doilea Razboi Mondial (s. doc.)
Infrangere zdrobitoare
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Stanley, Shoven si Leo
08:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
In nordul arctic
09:00 Megauzine (s. doc.)
Eurofighter Typhoon
10:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Locomotiva
11:00 In pantec: Pisici (f. doc.)
12:00 Masini britanice: Anii 1940
(s. doc.)
13:00 Al Doilea Razboi Mondial (s. doc.)
Infrangere zdrobitoare
14:00 Megauzine (s. doc.)
Eurofighter Typhoon
15:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Volvo Globetrotter
16:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
Padurea secreta
17:00 In pantec: Caini (doc.)
18:00 Dezastre In aer (f. s. doc.)
Air Inter 148
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Sadie si Calder
20:00 Al Doilea Razboi Mondial (s. doc.)
socul
21:00 Enigme din trecut: Sfantul Graal
22:00 Inainte de Iisus (doc.)
23:00 Anchete aeronautice (f. s. doc.)
Cine-i pilotul?
00:00 Enigme din trecut: Sfantul Graal
01:00 Inainte de Iisus (doc.)
02:00 Al Doilea Razboi Mondial (s. doc.)
socul
03:00 Enigme din trecut: Sfantul Graal
04:00 Inainte de Iisus (doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Sadie si Calder

ProCinema

07:45 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 3, ep 13)
08:15 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim)
08:45 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 10)
09:05 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 11)
09:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 152) (AP)
10:45 Teleshopping (recl.)
11:00 Casa Foster pentru prieteni
imaginari (sua, 2004, s. d. anim)
13:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 12, 13)
14:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
15:15 Veronica
(sua, 1997, s, sez 2, ep 13) (AP) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 240) (AP) (reluare)
17:20 La Bloc
(2003, s. com., ep 241) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 25) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 26) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 242) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 243) (AP)
20:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 10)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 27) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 28) (AP)
22:00 Filmul de 10: Nopti fara perdea
(sua, 1991, com.) (15)
00:00 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 19) (AP)
00:30 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 20) (AP)
01:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 13)
02:00 Nopti fara perdea
(sua, 1991, com.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis