Page 1 of 7 1236 ... LastLast
Results 1 to 10 of 67

Thread: Предложения за форума

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    112

Lightbulb Предложения за форума

Тук може да напишете мнения и препоръки относно тази част на форума. На сериозните мнения ще бъде отговорено, а всичко друго изтрито.

Uploads
    112

Re: Предложения за форума

Всички приятели са добре дошли ,аз ще се заема да отстранявам недоброжелателите и да прочиствам от не нужните постове. Целта да се захвана с тоя форум, е точно такава каквото повечето от нас искат. Да се спре разводняването и спама в темите. Да няма различни дразнители които се заяждат с всеки и за всичко. Форума да не е свързан с интереси на магазини и търговци. Да няма цензура около българските оператори във всяко едно отношение. Да се спрат постоянните намеци на тъй наречени шейхове за платен шеринг и прочие.
    Ако имате предложения и молби моля изпращайте ми ги на лично или пишете в темата.

Поздрави на всички.

И тука ли някои дет са му дали права трие каквото не му е удобно , ще заприлича на големия български форум.

Uploads
    112
    Не трия само това което е извън правилата http://www.satsupreme.com/showthread...ма
    На всеки, който му е изтрито нещо ще му бъде изпратено лично за да знае защо. Всичко изтрито му пиша причина която е видима от екипа и никои съобщения не ги трия тотално, за да могат да се възстановят ако е нужно.
    Отговорете ми наличното със обективни причини защо искате вашият премахнат пост да бъде възстановен и ако причините са основателни поста ще бъде върнат.

Който не мисли да спазва правилата няма място тук. При условие, че някой потребител отправя убиди в съдържанието на поста си според теб трябва ли поста му да е тук? Или пише като коментар (колко мъка има по този свят) това е неизползваем коментар. Никой от вас не обича спама стига да не е писан от него. Аз се ръководя от правила и ще ги използвам в пълната им тежест, ако не ви харесва това използвайте бг форумите където се псуват или екипа се мисли за велик. Тук няма да бъде така уверявам ви и имам пълната подкрепа на собственика на форума в това отношение. Ако някой не мисли да спазва правилата по добре изобщо да не влиза тук.

@bobiturboto
    Уважаеми господин модеротор, би ли обяснил, по какъв критерий избираш кои постове да бъдат изтрити, и по-конкретно ме интересува, кое във вчерашния пост на radionov те накара да го изтриеш? Във въпросния пост, имаше повече истина от колкото в последните 20 твои поста! Не виждаш ли, че от както ти стана модератор на българската част, активността е нулева, във форума пишеш само ти, нещо като семеен форум. Темата си вървеше много добре до един момент, по датите може да се разбере кой точно е момента, странно защо съвпада с твоето "издигане в йерархията"!? Нищо лично, ама тук няма говеда, че да им търсим говедар.

@radionov
    Понеже вчера в изтрития ти пост, беше попитал как се става модератор в чужда форум, ето ти отговора:
    http://www.satsupreme.com/showthread...673#post814673

Uploads
    112
    Имаш грешка на въпросният потребител нищо не е трито вчера, друг е потребителя който визираш той получи предупреждение за този пасаж от поста си
    Айде сега ми кажи, че мъката е малко по тая земя!?
    И се постарай да не бършеш и се държиш, като Великия си съименник по ник!

P.s. И кой беше тоя умник дет те направи модератор, че не хванах??? И не си мисли, че "зеления" ти цвят е всемирен!
    Това нарушава тези точки от правилата

• Модераторите могат да бъдат или дане бъдат част от екипа, но моля уважавайте ги все едно са собственици на форумите. Ако се отнасяте към тях с неуважение ще доведе до загуба на привилегийте ви и наказания.
    • В различните дискусий ние не толерираме грубост, обидни мнения, личностни атаки или безсмислени мени. Нашите действия са крайни по този въпрос. Ние си запазваме правото да отстраняваме въпросните мнения без предупреждение.
    След това той продължи с убидите получи бан направи още няколко рега с които продължи да спами (типично по български) съответно беше му спрян достъпа.
    Темата за булкрипта е редактирана спрямо правилата. Ако погледнеш статистиките има интерес към нея и то голям, но вече който няма какво да напише конкретно по темата не се включва а само чете. Това е и целта да има само полезни постове а спама да бъде спрян. Този форум е строго технически не е махленска сбирка запомнете го.

Senior Member
    Uploads
    1
    Да Боби, видях как се става модератор в този форум(общо взето следене за платен шер). Само 1 ми е интересно, ако отворя и аз 1 тема към собствениците на сайта с питане и докладване, защо "техен" човек кара други потребители тук да се забъркват с платени сървъри и после полученият достъп да се предоставя на него за лично ползване, дали и мен ще ме направят модератор??? Да ти кажа нямам време да се занимавам с глупости. Успокой малко топката и наистина от последните ти отворени теми имаш точно 2 полезни поста, както каза един колега по-горе. Според мен темата за запознанствата е напълно излишна. Тук не е сайт за запознанства, а технически форум както го наричаш!!! Има си достатъчно в интернет. Не знам дали постът ми ще се задържи дълго и ми е все тая, но явно и други потребители не са доволни от "управлението" . Това е мнението ми за българската част от форума. Успехи на всички тук!

Uploads
    112
    От целият ти пост полезно по темата са последните изречения само за темата за запознанства. Ако и други потребители обявят искане за премахването, това ще бъде направено.
    Хора пишете по темата която е предложения за форума това се обсъжда тук до сега само woooow e споменал нещо в поста си.

Относно това какво пишеш на кой и какво това си е твоя работа. Ако не нарушаваш правилата нищо няма да бъде изтрито сега до тук си нарушил това правило.
    Забранено е рекламирането, спам и trolling ( изказване на мнение имащо за цел провокиране на другите и изостряне на обстановката).
    Няма да ти трия мнението да служи като пример, но следващото от тоя тип отива в кофата.

Аз не съм тук за да бъда обичан аз съм тук за да следя за спазването на правилата. Напълно ми е ясно, че ако си върша съвестно работата няма да съм удобен на някои но това ми е работата разберете го.
    Ако някой мисли, че някакво мое действие е разрез с правилата нека да ми сигнализира. Аз си падам уставняк така че компромиси не мисля да правя на никой, но приемам всяка основателна критика.

Senior Member joropet's Avatar
    Uploads
    2
    2 полезни поста? Що никой тук не постна софтуерния блокер, а всички си траеха. Що не постнете процедурата за жиктака?

Всеки си трае и си гледа в свойто дворче. Примери за това какви сме много - дерем си кожите за булкрипта, крием моска на 0д06 и всичко това щото може да вземем некой лев за цялата работа. Има и още ама няма смисъл...

Бъдете здрави!

Junior Member
    Uploads
    1

Re: Предложения за форума

Quote Originally Posted by joropet View Post
    2 полезни поста? Що никой тук не постна софтуерния блокер, а всички си траеха. Що не постнете процедурата за жиктака?

Всеки си трае и си гледа в свойто дворче. Примери за това какви сме много - дерем си кожите за булкрипта, крием моска на 0д06 и всичко това щото може да вземем некой лев за цялата работа. Има и още ама няма смисъл...

Бъдете здрави!
    Съжалявам че няма бутон за ТЕНКС, или поне аз не го видях, за да благодаря за този полезен пост.

Page 1 of 7 1236 ... LastLast