Digi TV Film: Program TV: 03-09-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:00 Wild at Heart
10:16 It is Kind of a Funny Story
12:00 Snow falling on cedars
14:15 Paul
16:00 The American President
18:01 Senna
20:01 Your Highness
21:46 The adjustment bureau
23:30 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
02:30 Fast five
04:45 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 18, ep 10)
08:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 1)
09:10 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 22)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 7)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 4) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 5) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 12) (AP)
14:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 13) (AP)
15:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 1)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 3) - in culise
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 1) (
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 13) (AP)
19:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 9)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 3) (12)
21:10 Primul sarut
(sua, 1991, com. rom.) (AP)
23:10 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 18)
00:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 9)
01:10 Primul sarut
(sua, 1991, com. rom.) (AP)
03:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 3)
04:10 Promo

Cinemax

07:00 1981 (12)
(can., 2009, com.)
08:40 Mandrie si prejudecata (AP)
(engl., 2005, com. rom.)
10:45 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
11:15 Cursa spatiala (12)
(sua, 1983, drama)
13:50 Drumurile vietii (12)
(sua, 2003, drama)
15:50 Babe
( aus.-sua, 1995, com. de fam.)
17:20 Barbatul care il iubea (15)
pe Yngve (nor., 2008, drama)
18:55 Mandrie si prejudecata (AP)
(engl., 2005, com. rom.)
21:00 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
22:35 Barton Fink (15)
(sua-engl., 1991, com.)
00:30 impotriva curentului (15)
(engl., 1999, drama)
02:20 Cauciucul (15)
(fra., 2010, comedie-horror)
03:40 Nu sunt Harry Jenson (15)
(nz., 2009, thrill.)
05:20 Vineta - Proiectul secret (15)
(ger., 2006, drama)

HBO

06:00 Astro Boy
(hongk.-sua-jap., 2009, f. anim.)
07:35 Cele doua fete ale dragostei (12)
(sua, 1996, com. rom.)
09:40 Spargatorii (12)
(sua, 2008, act. com.)
11:05 Singur acasa 2: (12)
Pierdut in New York (sua, 1992, com.)
13:05 Deasupra tuturor
(sua, 2009, f. anim.)
14:40 Mammuth (12)
(fra., 2010, drama)
16:15 Printul Persiei: (12)
Nisipurile Timpului(sua,2009, s.avent.fant.)
18:10 Amelia (12)
(sua-can., 2009, dram. Bio.)
20:00 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 9)
20:30 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 12)
21:00 Mamma mia! (AP)
(sua-engl.-ger., 2008, com. muz.)
22:55 Reteaua de socializare (15)
(sua, 2010, drama)
00:55 Razboinicii (15)
(chi.-hongk., 2007, dr. razb.)
02:50 Adevarul gol-golut (15)
(sua, 2009, com.)
04:25 Joc in doi (12)
(sua, 2001, com. rom.)

National Geographic

06:00 Al Doilea Razboi Mondial (s. doc.)
Zile mari
07:00 Megauzine (s. doc.)
Eurofighter Typhoon
08:00 Intalniri periculoase (f. s. doc.)
Snakebot
09:00 Creaturi metamorfice (doc.)
10:00 Marine One: Elicopterul lui Obama
11:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Locomotiva
12:00 Droguri (sua, 2010, s. doc.)
Cocaina
13:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
Capital Gate - Abu Dhabi
14:00 Sahara (f. doc.) - Nectarul vietii
15:00 Sahara (f. doc.) - Dansul duhurilor
16:00 Detectivii apelor:
S-a pierdut o bomba
17:00 Detectivii apelor:
Nave de razboi (f. doc.)
18:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
19:00 Armata germana a lui Churchill
20:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Prabusire In Amsterdam
21:00 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
Maori
21:30 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
Sequoia
22:00 Evadare (f. s. doc.) - Prin tavan
23:00 Droguri (sua, 2010, s. doc.)
Cocaina
00:00 Tabu (f. s. doc.) - Droguri
01:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Prabusire In Amsterdam
02:00 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
Maori
02:30 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
Sequoia
03:00 Evadare (f. s. doc.) - Prin tavan
04:00 Droguri (sua, 2010, s. doc.)
Cocaina
05:00 Tabu (f. s. doc.)
Droguri

ProCinema

07:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 154) (AP) (reluare)
08:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:00 Descopera Romania (2004)
09:30 Aventurile lui Tom Sawyer
(rom.-fra., 1968, avent.)
11:30 Entertainment News (sez 5, ep 43)
12:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 33)
13:00 seriful din Medicine Bend
(sua, 1955, west.) (AP)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 246) (AP) (reluare)
15:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 247) (AP) (reluare)
16:00 Merlin
(engl., 2008, s, sez 2, ep 1)
17:00 Oglinda
(rom., 1993, drama) (AP)
19:00 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 1) (AP)
19:30 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 2)
20:00 Arthur, rusinea familiei
(sua, 1988, com.) (12)
22:15 Vindecatorul
(sua-mex., 2005, horror) (15)
00:15 Arthur, rusinea familiei
(sua, 1988, com.) (AP) (reluare)
02:15 Vindecatorul
(sua-mex., 2005, horror) (15) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis