Results 1 to 9 of 9

Thread: Aparat IG320 HD PVR

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2009
  Posts
  283
  Uploads
  1

  Aparat IG320 HD PVR

  Pershendetje!
  Kush mund te me ndihmoje per Aparatin IG 320 HD PVR.

  Ky aparat puno me linje ok e gjeta metoden problemi eshte se ne kanalet sd psh te sky sport1 me jep ze ndersa te sky sport1hd nuk me jep zerin
  2. Foleja e kartes nuk me njef asnje lloj karte fut karten dhe thote unknown card.
  Kush me ndihmon me ndonje firmare ku mund ta gjej softwarin e ketij aparati?
  Jam ne pritje te pergjigjeve tuaja .
  Gjithe te mirat.

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2009
  Posts
  283
  Uploads
  1

  Re: Aparat IG320 HD PVR

  Miremengjesi!
  Lutem me ndihmoni me kete aparat IG 320HD PVR persa shkruhet pak me siper

 3. #3
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: Aparat IG320 HD PVR

  ***useless quote***
  sqarohu pak me qarte emrin e aparatit apo dicka me teper apo ndonje foto te aparatit

 4. #4
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  389
  Uploads
  10

  Re: Aparat IG320 HD PVR

  Aparati eshte ky:IG_320_HD.jpg
  Per me shume info Ketu

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2009
  Posts
  283
  Uploads
  1

  Re: Aparat IG320 HD PVR

  FLM Neim ky eshte aparati Ylvi te lutem me ndihmoni te shof kanalet Hd me ze

 6. #6
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  389
  Uploads
  10

  Re: Aparat IG320 HD PVR

  Sigurohu qe te jete aktivizuar emu Shiko ketusipas sugerimit te nje miku...

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2009
  Posts
  283
  Uploads
  1

  Re: Aparat IG320 HD PVR

  E provova por asgje

 8. #8
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,663
  Uploads
  288

  Re: Aparat IG320 HD PVR

  Isha i lutur kush e disponon akoma kete aparat me interesonte nje sw e fundit dhe menura si hidhen linjat .Gjithashtu nuk po arij ti hedh kanalet ne aparat ne menyre manuale ,sinjal ka po nuk i regjistron.Ka ndonjeri ndonje backup ose lista kanalesh te gatshme per 3 satelite 13-16-19.Ju faleminderit

 9. #9
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  333
  Uploads
  46

  Re: Aparat IG320 HD PVR

  keto vetem kam gjetur,nqs nuk mbaron pune nuk kam cfar te them.
  Attached Files Attached Files

Similar Threads

 1. Software per aparat Truman 1100 ?
  By keno135 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 13-04-2011, 12:32:54
 2. New firmware per aparat satelitor LG LDR 440CICX
  By alfonsodilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 04-08-2009, 12:47:10
 3. Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat
  By plakusat2000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 10-06-2009, 11:09:07
 4. Question Si mund ti bej rip filmave qe shoh ne tv me sat ose me aparat toksor?
  By flor1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 10-04-2009, 15:42:02
 5. aparat vantage
  By Juristi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 12-09-2008, 15:17:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •