Digi TV Film: Program TV: 08-09-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

06:15 Paul
08:02 Your Highness
09:47 HOP
11:31 Wild at Heart
13:46 Fast five
16:01 Snow falling on cedars
18:16 The adjustment bureau
20:00 Senna
21:46 Your Highness
23:32 Paul
01:15 It is Kind of a Funny Story
03:02 The American President
05:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 2) (AP)
07:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 3) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4, ep 5)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 16)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 5)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 13)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4, ep 5)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 2) (AP)
13:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 3) (AP)
14:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 5)
15:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 13) (12)
16:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 1, ep 17)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4, ep 6)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 4) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 5) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 14)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 6)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 17)
22:00 Zoom
22:15 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 1)
23:15 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 10)
00:15 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 19) (12)
01:30 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 17)
02:30 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 10)
03:15 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 19)
04:30 Promo

Cinemax

06:30 De la carte la film (12)
(can., s. doc., ep 2)
07:00 O familie rea (12)
(fin., 2010, drama)
08:30 Podul din nord (12)
(fra., 1981, com.)
10:35 1981 (12)
(can., 2009, com.)
12:15 Draga Alice (12)
(sue., 2010, drama)
13:50 Mama e la coafor (12)
(can., 2008, drama)
15:25 O familie rea (12)
(fin., 2010, drama)
16:55 Cursa spatiala (12)
(sua, 1983, drama)
19:30 Babe (12)
( aus.-sua, 1995, com. de fam.)
21:00 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 2)
22:00 Prietenele (15)
(sua, 1992, drama)
00:10 Rusinea (12)
(sue., 1968, drama, a-n)
01:50 Sa bati la poarta cerului (15)
(ger.-belg., 1997, act. com.)
03:20 Cursa mortala (15)
(sua, 2008, actiune)
05:10 Asasinarea unui agent de pariuri
(sua, 1976, drama) (15)

HBO

06:00 Cum sa-ti dresezi dragonul
(sua, 2010, f. anim.)
07:35 Vechi tovarasi (12)
(sua, 2009, com. de fam.)
09:05 Capsuni in aprilie (12)
(2008, scurt m.)
09:30 Shrek pentru totdeauna
(sua, 2010, f. anim.)
11:05 Azi 13, maine 30 de ani
(sua, 2004, com.) (12)
12:45 Avatar - Cum a fost creata Pandora
(sua, 2010, f. doc.)
13:10 Mammuth
(fra., 2010, drama) (12)
14:40 Cine vrea pielea lui Roger Rabbit
(sua, 1988, com. de fam.)
16:25 Monstrii de astazi
(it., 2009, com.) (12)
18:10 Sotia calatorului in timp(AP)
(sua, 2009, dr. romantic.)
20:00 Sindromul Edwards (12)
(ceh., 2010, f. doc.)
21:20 Sherlock Holmes (12)
(engl.- aus.-sua, 2009, actiune)
23:30 20, 30, 40 (15)
(hongk.-taiv.-jap., 2004, com.)
01:25 The Onion (15)
(sua, 2008, com.)
02:55 Joc in doi (12)
(sua, 2001, com. rom.)
04:25 Fii pe faza si raporteaza (12)
(sua, 2009, com.)

National Geographic

06:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Desertul pictat
06:30 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Taramul dragonilor
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster
08:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
- Capital Gate - Abu Dhabi
09:00 Enigme vechi
(sua, 2010, s. doc.) - Sangele lui Iisus
10:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - 11 septembrie
11:00 Tacerea albinelor (doc.)
12:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Taj Mahal
13:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Desertul pictat
13:30 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Taramul dragonilor
14:00 Enigme vechi
(sua, 2010, s. doc.) - Sangele lui Iisus
15:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Catedrala Chartres
16:00 Bio-impact: Jungla (doc.)
17:00 Fata intunecata a hipopotamilor
(f. doc.)
18:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
20:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Secretele nisipului
20:30 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
- Maimuta rosie de Zanzibar
21:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Mancatorii de oameni
22:00 11 septembrie:
Razboiul continua (sua, 2011, f. doc.)
23:00 Talibanistan (doc.)
00:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Mancatorii de oameni
01:00 11 septembrie:
Razboiul continua (sua, 2011, f. doc.)
02:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Secretele nisipului
02:30 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
- Maimuta rosie de Zanzibar
03:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Mancatorii de oameni
04:00 11 septembrie: Razboiul continua
(sua, 2011, f. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy

ProCinema

07:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 157) (AP) (reluare)
08:30 Printul piratilor
(sua, 1953, avent.) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 158) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
15:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 252) (AP) (reluare)
15:40 La Bloc
(2003, s. com., ep 253) (AP) (reluare)
16:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 35) (AP) (reluare)
16:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 36) (AP) (reluare)
17:15 Regina de pe Nil
(sua, 1953, avent.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 254) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 255) (AP)
20:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 13)
21:00 Comedia in esenta tare:
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 37)
21:30 Comedia in esenta tare:
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 38) (AP)
22:00 Filmul de 10: Asasinul tacut
(sua, 2007, f. SF de act.)
00:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 13)
01:00 Asasinul tacut
(sua, 2007, f. SF de act.) (15) (reluare)
02:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis