Results 1 to 3 of 3

Thread: mirdita.ju lutem me ndihmoni pak.

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  17-12-2010
  Posts
  11
  Uploads
  0

  mirdita.ju lutem me ndihmoni pak.

  me kane sjelle ato te kabllorit nje satelit he@d digital sd7200 cable usb pvr.mirepo me kete satilit mund te shoh ne 2-3 televizore?

 2. #2
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: mirdita.ju lutem me ndihmoni pak.

  Quote Originally Posted by saja1 View Post
  me kane sjelle ato te kabllorit nje satelit he@d digital sd7200 cable usb pvr.mirepo me kete satilit mund te shoh ne 2-3 televizore?
  e para ky eshte forum satelitor e dyta beje me te qarte pyetjen e treta kerko ne google se ka informacion te bollshem per kete aparat dhe e fundit mos hapni tema qe ekzistojne

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: mirdita.ju lutem me ndihmoni pak.

  aparati jot eshte kabllor dhe ska lidhje me satelitin apo jo?

  ketu ke ngaterruar adrese sepse flasim vetem per satelitoret.

  mbyllet.

  Quote Originally Posted by saja1 View Post
  me kane sjelle ato te kabllorit nje satelit he@d digital sd7200 cable usb pvr.mirepo me kete satilit mund te shoh ne 2-3 televizore?

Similar Threads

 1. Me ndihmoni ju lutem
  By omeri in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 27-06-2009, 15:37:06
 2. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-01-2009, 10:34:25
 3. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-01-2009, 21:08:28
 4. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 17-01-2009, 18:21:17
 5. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 22-12-2008, 15:26:24

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •