Digi TV Film: Program TV: 10-09-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

06:00 The American President
08:02 Snow falling on cedars
10:17 Your Highness
12:00 Paul
13:45 Fast five
16:00 Wild at Heart
18:15 Senna
20:02 It is Kind of a Funny Story
21:44 The Adjustment Bureau
23:33 The American President
01:29 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
04:29 Senna

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 18, ep 12)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 3)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 3)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 4)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 9)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 8) (AP)
12:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 9) (AP)
13:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 16) (AP)
14:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 17) (AP)
15:10 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 2)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 3)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 14) (AP)
19:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 10) (AP)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 5) (12)
22:55 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 19)
23:55 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 1)
00:55 Inspectorul Wallander
(engl.-sua, 2008,politist, sez 2, ep 1)
02:40 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 5) (12)
03:50 Promo

Cinemax

07:00 Pe Everest: Tragedia din 1996 (12)
(sua-nep-can., 2007, f. doc.)
08:50 Viata mea de caine (12)
(sue., 1985, drama)
10:30 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
11:00 Omul din luna (12)
(sua, 1991, dr. romantic.)
12:40 Iisus in India (12)
(sua, 2008, f. doc.)
14:15 Fereastra din spate (12)
(sua, 1954, thrill.)
16:05 Zona crepusculara: Filmul (12)
(sua, 1983, horror)
17:45 O iubire imposibila
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.)
19:20 Viata mea de caine (12)
(sue., 1985, drama)
21:00 Politist in misiune (15)
(sua, 2010, act. com.)
22:50 Triumful spiritului (15)
(sua, 1989, drama)
00:50 Care-i adevarul? (15)
(sua, 1982, f. sat.)
02:45 Poate (18)
(fra., 1999, s. avent. fant.)
04:35 Politist in misiune (15)
(sua, 2010, act. com.)

HBO

06:00 Fiica predicatorului (12)
(sua, 2010, drama)
07:50 Master and Commander: (12)
La capatul Pamantului (sua, 2003, avent.)
10:10 Amor in stil italian(12)
(sua, 2007, com. rom.)
11:55 Alvin si veveritele 2
(sua, 2009, f. de fam.)
13:25 Zoolander
(sua, 2001, com.) (12)
14:55 Te iubesc, Beth Cooper! (12)
(can.-sua, 2009, com.)
16:40 Plan de rezerva (12)
(sua, 2010, com. rom.)
18:25 Shrek pentru totdeauna
(sua, 2010, f. anim.)
20:00 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 10)
20:30 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 1) (15)
21:00 Desigur... poate ca... (12)
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.)
22:50 Ultimul gentleman (15)
(sua-fra., 2010, com.)
00:40 Resident Evil: (18)
Viata de apoi (engl.-ger.-sua, 2010)
02:15 Jesse Stone: Fara remuscari (12)
(sua, 2010, polit.)
03:40 Panglica alba (15)
(ger.-a.-fra., 2009, drama, a-n)

National Geographic

06:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Antilopa de Velavadar
06:30 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Pinguini de Patagonia
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Suedeza Koenigsegg
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Mancatorii de oameni
09:00 Colibri (doc.)
10:00 Lumi extraterestre
11:00 Dragonul de Komodo (doc.)
12:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Amerizat pe Hudson
13:00 In voiaj de bucatar
14:00 Focile din Skeleton
(f. doc.)
15:00 Rechinul viitorului
(doc.)
16:00 Detectivii apelor:
Valul (f. doc.)
17:00 Detectivii apelor:
Submarine (f. doc.)
18:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Montagne-russe
19:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Cel mai mare cort
20:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Naveta Challenger
21:00 Fotografii memorabile
(f. s. doc.) - Prim plan
21:30 Fotografii memorabile
(f. s. doc.) - Polenizatorii
22:00 Evadare
(f. s. doc.) - Spre Vegas
23:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Amerizat pe Hudson
00:00 George W. Bush:
Despre 11 septembrie (sua, 2011, f. doc.)
01:00 Giuliani si 11 septembrie
(sua, 2010, f. doc.)
02:00 Fotografii memorabile:
Teatre de razboi (f. doc.)
03:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
04:00 Talibanistan (doc.)
05:00 Spionul genial al lui Bin Laden
(f. doc.)

ProCinema

07:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 159) (AP) (reluare)
08:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:30 Descopera Romania (2004)
10:00 Moartea lui Joe Indianul
(rom.-fra.-ger., 1968, avent., a-n)
11:30 Entertainment News
(sez 5, ep 44)
12:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 34)
13:00 Sirocco
(sua, 1951, drama, a-n) (12) (reluare)
15:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 256) (AP) (reluare)
15:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 257) (AP) (reluare)
16:15 Merlin
(engl., 2008, s, sez 2, ep 3)
17:15 Oglinda
(rom., 1993, drama) (AP)
19:00 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 5) (AP)
19:30 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 6) (AP)
20:00 Bobby Jones: O sclipire de geniu
(sua, 2004, dram. Bio.) (AP)
22:45 Razbunarea
(sua, 2004, drama) (15)
00:45 O zi perfecta
(fra., 2005, drama) (12)
02:30 Razbunarea
(sua, 2004, drama) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis