Digi TV Film: Program TV: 17-09-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

06:30 Take me home tonight
08:04 It is Kind of a Funny Story
09:48 Take me home tonight
11:30 Wild at Heart
13:45 Snow falling on cedars
16:00 Your Highness
17:46 The American President
20:00 Fast five
22:25 HOP
00:02 Paul
01:46 The Adjustment Bureau
03:30 Senna
05:17 Snow falling on cedars

AXN

07:05 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 18, ep 14)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 7)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 8)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 11)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 12)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 13) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 20)
14:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 21) (AP)
15:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 3)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 6)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 5)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 15) (AP)
19:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 11) (AP)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 1) (12)
21:10 Inspectorul Wallander
(engl.-sue.-sua, 2008,politist, sez 2, ep 2)
22:55 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 20)
23:55 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 2)
00:55 Inspectorul Wallander
(engl.-sue.-sua, 2008,politist, sez 2, ep 2)
02:40 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 1) (12)
03:50 Promo

Cinemax

07:00 Podul din nord (12)
(fra., 1981, com.)
09:05 Hellboy 2: (12)
Armata de Aur (sua, 2008, actiune)
11:00 West Side Story (12)
(sua, 1961, dr. muz.)
13:30 Furtuna (12)
(sua, 1982, drama)
15:50 Suflete inghetate (12)
(sua, 2009, com.)
17:30 Slab de inima (12)
(engl., 2008, com.)
19:00 Hellboy 2: (12)
Armata de Aur (sua, 2008, actiune)
21:00 Fraierii (12)
(sua, 2010, actiune)
22:35 Malacara si misterul bastonului
din stejar(spa.,2008,f.anim.de scurt m.)
23:00 Taurul furios (18)
(sua, 1980, drama, col., a-n)
01:05 Neiubiti (15)
(engl., 2009, drama)
02:55 O femeie dominata (15)
(sua, 1974, drama)
05:20 Vanatoarea (18)
(sua, 2008, actiune-horror)

HBO

06:00 Flirt la 40 de ani (12)
(sua, 2008, com.)
07:30 Concert Paul McCartney:
Buna seara, New York! (sua, 2009, f.-conc.)
08:35 Jocuri murdare (12)
(sua, 2008, dr. romantic.)
10:30 Monstrii de astazi
(it., 2009, com.) (12)
12:15 Tineri insuratei (12)
(sua-ger., 2003, com. rom.)
13:50 Cum sa-ti dresezi dragonul
(sua, 2010, f. anim.)
15:30 Avatar
(sua, 2009, S.F.) (12)
18:10 intalnire exploziva (12)
(sua, 2010, act. com.)
20:00 Episoade (12)
(sua-engl., 2011, s. com.)
20:30 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 2) (15)
21:00 Un barbat singur (12)
(sua, 2009, drama)
22:40 Bruno (18)
(sua, 2009, com.)
00:05 Muntele blestemat (15)
(chi., 2007, drama)
01:45 Ninja asasin (18)
(sua-ger., 2009, actiune, col., a-n)
03:25 12 incercari (15)
(sua, 2009, actiune)
05:10 Gardul (15)
(sua, 2010, f. doc.)

National Geographic

06:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Yangtze
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Bentley
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Rechinii
09:00 Lupul negru (doc.)
10:00 Secrete vechi:
Sfinxul (f. doc.)
11:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Viteza
12:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Crossair 3597
13:00 Planeta la control
Vezuviu - O bomba cu ceas
14:00 Rivali In Yellowstone
(doc.)
15:00 Un urs la Hollywood
(f. doc.)
16:00 Detectivii apelor:
Comoara din Mekong (f. doc.)
17:00 Detectivii apelor:
Fantoma (f. doc.)
18:00 Mare, mai mare, maxim
Barajul Sanxia
19:00 Mare, mai mare, maxim
Tunelul Gotthard Base
20:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tornada
21:00 Cele mai bune
fotografii 2 (doc.)
22:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sapte texani
23:00 Classified
Pe urmele lui Bin Laden
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Ritualuri extreme
01:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tornada
02:00 Cele mai bune
fotografii 2 (doc.)
03:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sapte texani
04:00 Classified
Pe urmele lui Bin Laden
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Ritualuri extreme

ProCinema

07:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 164) (AP) (reluare)
08:00 Dincolo de Mombasa
(engl., 1956, actiune) (AP) (reluare)
09:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:45 Descopera Romania (2004)
11:15 Entertainment News
(sez 5, ep 45)
12:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 35)
12:45 Triunghiul mortii
(rom., 1999, drama) (reluare)
14:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 266) (AP) (reluare)
15:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 267) (AP) (reluare)
15:45 Merlin (engl., 2008, s, sez 2, ep 5)
16:45 Balul de sambata seara
(rom., 1968, com., a-n) (AP)
19:00 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 9) (AP)
19:30 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 10) (AP
20:00 Trei femei si un pariu
(sua, 2005, com. rom.) (12)
22:00 Stella Street
(engl.-sua, 2004, com.) (15)
23:45 Arma cea noua
(sua, 1992, com.) (15)
01:45 Stella Street
(engl.-sua, 2004, com.) (15) (reluare)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis