Digi TV Film: Program TV: 20-09-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

08:02 The Adjustment Bureau
09:44 Paul
11:30 The American President
13:30 Wild at Heart
15:45 Snow falling on cedars
18:00 Senna
20:00 HOP
21:47 Fast five
00:00 It is Kind of a Funny Story
01:47 Take me home tonight
03:30 Your Highness
05:16 Fast five

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 18) (AP)
07:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 19) (AP)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 5) (AP)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 1) (
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 13)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 21)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 5) (AP)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 18) (AP)
13:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 19) (AP)
14:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 13)
15:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 21)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 2)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 6) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 20) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 21) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 22)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 14)
21:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 5) (12)
22:10 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 2) (AP)
23:45 Zoom
00:00 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 3)
01:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 5) (12)
02:05 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 2) (AP)
03:20 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 2)
04:20 Promo

Cinemax

07:00 Ultimul joc (12)
(sua, 1988, drama)
08:55 O iubire imposibila
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.)
10:30 Mandrie si prejudecata (AP)
(engl., 2005, com. rom.)
12:35 Celine si Julie se plimba cu barca
(fra., 1974, com.) (12)
15:40 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
17:15 Zona crepusculara: (12)
Filmul (sua, 1983, horror)
18:55 Apartamentul (12)
(sua, 1960, dr. romantic., a-n)
21:00 Jurnal de razboi (15)
(sua, 1989, drama)
23:00 O moarte suspecta (18)
(sua, 1981, thrill.)
00:45 Iubire si furie (12)
(dan., 2009, drama)
02:25 Moartea Carolinei Byrne
O fiica model: ( aus., 2009, drama) (15)
04:10 Prietenele (15)
(sua, 1992, drama)

HBO

06:00 Omul de otel 2 (12)
(sua, 2010, f. fantas.act.)
08:05 Trupa (12)
(sua, 2009, com.)
09:55 Avatar - Cum a fost creata Pandora
(sua, 2010, f. doc.)
10:20 Julie si Julia (12)
(sua, 2009, drama)
12:25 Africa viselor mele (12)
(sua, 2000, drama)
14:20 Desigur... poate ca... (12)
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.)
16:15 Fiica predicatorului(12)
(sua, 2010, drama)
18:05 Printul Persiei: (12)
Nisipurile Timpului(sua,2009, s. avent.fant.)
20:00 Premiile Emmy 2011
- Versiunea editata
22:00 Prietena perfecta (12)
(sue., 2010, com.)
23:25 Traieste-ti viata (15)
(sua, 1998, dr. romantic.)
01:05 Reteaua de socializare ( (15)
sua, 2010, drama)
03:05 The Onion (15)
(sua, 2008, com.)
04:35 Prietena perfecta (12)
(sue., 2010, com.)

National Geographic

06:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Amazon
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Lotus
08:00 Prinsi in fapt
Momente speciale
09:00 Dezastre in aer
Tradat de avion
10:00 Classified (2010, s. doc.)
Sub acoperire in Pakistan
11:00 Ucigasii de gorile
12:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Catedrala St. Paul
13:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Amazon
14:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Tradat de avion
15:00 Inginerie exploziva
(s. doc.) - Stadionul
16:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.) - Leopard vs piton
17:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - inchis in Mexic
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sandi si Trinity
20:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Gange
21:00 Megauzine
(s. doc.) - Jack Daniels
22:00 Pret pe nepretuite:
Marea Piramida
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Capcana la Havana
00:00 Megauzine
(s. doc.) - Jack Daniels
01:00 Pret pe nepretuite:
Marea Piramida
02:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Gange
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Jack Daniels
04:00 Pret pe nepretuite:
Marea Piramida
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sandi si Trinity

ProCinema

07:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 165) (AP) (reluare)
08:30 Printul piratilor
(sua, 1953, avent.) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10 (divertisment)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 166) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
14:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
15:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 268) (AP) (reluare)
16:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 47) (AP) (reluare)
16:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 48) (AP) (reluare)
17:15 soricelul se pune cu Elefantul
(engl., 1959, com.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 270) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 271) (AP) (reluare)
20:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 3) (AP)
20:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 4) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 49) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 50)
22:00 Diamante necrutatoare
(sua-sud afr.-can., 2008, drama) (15)
00:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, sez 4, ep 6) (12)
01:00 Nebun
(sua, 2001, drama) (15)
02:45 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 4) (AP) (reluare)
03:10 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 4) (AP) (reluare)
03:30 Diamante necrutatoare
(sua-sud afr.-can., 2008, drama) (15)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis