Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: V-tech Z4060CX

 1. #1
  Senior Member krojf-14's Avatar
  Join Date
  09-03-2010
  Location
  albania
  Posts
  114
  Uploads
  0

  Thumbs up V-tech Z4060CX

  Prsh te gjitheve.me ra ne dore nje aparat 'V-tech Z4060CX' me keto te dhena:ne ndezje aparati ndizet me logon;MINI BOX;

  model ID 3329C
  Software version 05000900 -1.3.15 Emu
  Hardware version Ali 3329c
  Loader 3329C 1.05  Keto jane te dhenat e aparatit kush ka ndonje soft te fundit dhe loader te me ndihmoj.Flm

 2. #2
  Member redi 95's Avatar
  Join Date
  24-08-2010
  Location
  Albania
  Posts
  87
  Uploads
  0

  Re: V-tech Z4060CX

  Prsh me ka rene ne dore nje aparat V-techZ4060CX si ky qe paska krojfi-14 te cilin e prsh. po me sa duket nuk qenkan te hairit .te dhenat jane model ID 3329C
  Software version 05000900 -1.3.15 Emu
  Hardware version Ali 3329c
  Loader 3329C 1.0.5 nqs ka ndonje program munde te na ndihmoj ndonjeri.Ja kalofshi mire

 3. #3
  Member redi 95's Avatar
  Join Date
  24-08-2010
  Location
  Albania
  Posts
  87
  Uploads
  0

  Re: V-tech Z4060CX

  Prsh djema,Po ju kerkoji ndihme perseri per kete aparat,ka ndonjeri info:
  V-techZ4060CX te dhenat jane model ID 3329C
  Software version 05000900 -1.3.15 Emu
  Hardware version Ali 3329c
  Loader 3329C 1.0.5 nqs ka ndonje program munde te na ndihmoj ndonjeri.Ja kalofshi mire

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: V-tech Z4060CX

  Quote Originally Posted by redi 95 View Post
  Prsh djema,Po ju kerkoji ndihme perseri per kete aparat,ka ndonjeri info:
  V-techZ4060CX te dhenat jane model ID 3329C
  Software version 05000900 -1.3.15 Emu
  Hardware version Ali 3329c
  Loader 3329C 1.0.5 nqs ka ndonje program munde te na ndihmoj ndonjeri.Ja kalofshi mire
  Nuk ke shkruar se ca problemi ke me kete?

 5. #5
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: V-tech Z4060CX

  prsh krojf

  duke kerkuar ne google gjeta nje faqe ku mund te gjesh ndonje gje te re ketu

  shpresoj qe durresi tju japi ndonje soft-emu-keys me te fundit

  klm

 6. #6
  Member redi 95's Avatar
  Join Date
  24-08-2010
  Location
  Albania
  Posts
  87
  Uploads
  0

  Re: V-tech Z4060CX

  Flm Djem per ndihmen,thjeshte doja ndonje softe te fundit per te hapur cfare munde te hapin kete aparate,Ju falenderoj

 7. #7
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: V-tech Z4060CX

  Quote Originally Posted by redi 95 View Post
  Flm Djem per ndihmen,thjeshte doja ndonje softe te fundit per te hapur cfare munde te hapin kete aparate,Ju falenderoj
  Ke dy menyra, ose do i hedhesh versionin e fundit 1.3.31

  Ose do e editosh me hex softet nga 05000X00 ne 05000900, per kete pergjegjesia bie mbi ty. Normalisht te ben pune.
  Attached Files Attached Files

 8. #8
  Senior Member M-P's Avatar
  Join Date
  25-12-2010
  Location
  München
  Posts
  569
  Uploads
  5

  Re: V-tech Z4060CX

  cfare sofcami i hidhet ketij aparati?
  sapo i hodha nje mcas dhe restarton aparati. i hodha nje softcam dhe perseri e njejta gje

 9. #9
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: V-tech Z4060CX

  Quote Originally Posted by M-P View Post
  cfare sofcami i hidhet ketij aparati?
  sapo i hodha nje mcas dhe restarton aparati. i hodha nje softcam dhe perseri e njejta gje
  Hidhi dhe nje here softwaren, pastaj hidhi keto celsat me poshte.
  Attached Files Attached Files

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  11-04-2010
  Posts
  158
  Uploads
  0

  Re: V-tech Z4060CX

  Mirembrema.
  Kam gjetur nje V-Tech Z 4060cx dhe dua ta bej me emulator vetem per Idman por nuk po e terezis.I kam provuar shume softe te cilat i mer .Starton marresi per nje moment dhe pastaj thote ;Ky software nuk eshte ipershtatshem per kete HW. Nxjerr pastaj kete 05000900 dhe thote kembeje me 050000. Kete editimin se kuptoj .Te lutem ma shpjego me qarte .Faleminderit

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Tutorial Re: Clarke-Tech Dr.HD F16 Repair-Reparar Ctech
  By CurroHD in forum Clarke-Tech / Xtrend Information and Tutorials
  Replies: 25
  Last Post: 21-03-2018, 03:13:47
 2. Tutorial Guide for updating the clarke-tech/guia paso paso para actualizar el clarke-tech
  By CurroHD in forum Clarke-Tech / Xtrend Information and Tutorials
  Replies: 4
  Last Post: 02-06-2017, 19:00:31
 3. Hi-Tech Z1 Plus
  By ALKAP- in forum HITECH
  Replies: 2
  Last Post: 15-12-2010, 19:05:38
 4. c-tech
  By yannis in forum Clarke-Tech / Xtrend
  Replies: 0
  Last Post: 22-07-2009, 18:24:41
 5. Clarke-Tech Setting by GioppyGio® Update 01/12/2008 per Plus e normal Clarke-Tech 310
  By GioppyGio in forum Clarke-Tech / Xtrend Software and Tools
  Replies: 0
  Last Post: 01-12-2008, 13:51:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •