Results 1 to 3 of 3

Thread: Помощ за ТП-Линк 1043 и оскам

Помощ за ТП-Линк 1043 и оскам

Здравеите , имам въпросния рутер и мо сложих dd-wrt за което съжалявам а трябваше да сложа open-wrt. Четох в форума на dd-wrt че има много проблеми ако се маха фирма за да се сложи друг. Исках да си сложа оскама ама нещо не се получава , а какво ли не пробвах. Някои с dd-wrt ако е слагал оскам нека каже как се получава че вече ми писна и се отказвам маи. Сложил съм 4гб. флашка и съм я монтирал в /opt. Моля помогнете.

Senior Member joropet's Avatar
    Uploads
    2

Re: Помощ за ТП-Линк 1043 и оскам

С putty пусни оскама с -d 255 и в конзолата ще видиш какво му липсва. DDwrt-то е тегаво за тая работа а и като цяло май е безмислено, да качиш на рутер оскам. За мен лично той(оскама) е бъгав.

Поздрави!

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    113

Re: Помощ за ТП-Линк 1043 и оскам

Quote Originally Posted by radionov View Post
    Здравеите , имам въпросния рутер и мо сложих dd-wrt за което съжалявам а трябваше да сложа open-wrt. Четох в форума на dd-wrt че има много проблеми ако се маха фирма за да се сложи друг. Исках да си сложа оскама ама нещо не се получава , а какво ли не пробвах. Някои с dd-wrt ако е слагал оскам нека каже как се получава че вече ми писна и се отказвам маи. Сложил съм 4гб. флашка и съм я монтирал в /opt. Моля помогнете.
    Използвай прикрепеният файл, за да върнеш рутера към оригиналният фирм след това слагаш openwrt настройваш го и слагаш пакета, който е в тази тема http://www.satsupreme.com/showthread...-openwrt-oscam
    Може да се направи да инсталираш oscam и под dd-wrt но там е един вид адаптиране на пакетният мениджър на openwrt към dd-wrt, openwrt за мен лично дава много по-големи възможности от dd-wrt.
    Attached Files Attached Files