Digi TV Film: Program TV: 24-09-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

06:00 The Adjustment Bureau
08:00 Paul
09:45 Wild at Heart
12:00 The American President
13:59 Take me home tonight
15:45 Fast five
18:00 It is Kind of a Funny Story
20:00 Senna
21:44 HOP
23:30 Your Highness
01:16 The Adjustment Bureau
03:00 Fast five
05:14 Snow falling on cedars

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality,sez 19, ep 1)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF,sez 2, ep 7)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF,sez 1, ep 11)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF,sez 1, ep 12)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act.,sez 2, ep 13)
12:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent.,sez 1, ep 2)
13:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist,sez 1, ep 1)
14:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist,sez 1, ep 2)
15:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality,sez 20, ep 4)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 8)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF,sez 2, ep 7)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s,sez 4, ep 16)
19:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s,sez 2, ep 12) (AP)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s,sez 2, ep 3) (12)
22:55 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com.,sez 1, ep 21)
23:55 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist,sez 5, ep 3)
00:55 Inspectorul Wallander
(engl.-sue.-sua, 2008 politist,sez 2, ep 3)
02:40 Escrocii
(engl., 2004, s,sez 2, ep 3) (12)
03:50 Promo

Cinemax

07:00 Desertul (12)
(chil., 2008, drama)
08:45 Insula Ursului (12)
(engl.-can., 1979, avent.)
10:40 Acum si atunci (15)
(sua, 1995, com. rom.)
12:20 Mama e la coafor (12)
(can., 2008, drama)
14:00 2010: (12)
Anul primului contact (sua, 1984, S.F.)
15:55 Seniorii (12)
(dan.-sue., 2009, com.)
17:35 Insula Ursului (12)
(engl.-can., 1979, avent.)
19:30 Sa bati la poarta cerului (15)
(ger.-belg., 1997, act. com.)
21:00 Schimbul (15)
(sua, 2008, drama)
23:20 Arma dreptatii (15)
(sua, 1997, actiune)
01:00 Fericiti impreuna (15)
(hongk., 1997, drama, col., a-n)
02:35 Exorcistul 2: (15)
Ereticul (sua, 1977, horror)
04:40 Schimbul (15)
(sua, 2008, drama)

HBO

06:00 Surorile
(fra., 2009, drama) (15)
07:45 Politisti rromi
(ung., 2010, f. doc.) (12)
08:45 Jumatate de vacanta
(fra., 2009, drama) (12)
10:25 Informatorul!
(sua, 2009, com.) (12)
12:15 Da!
(ger., 2008, com. rom.) (AP)
13:55 X-Men 2
(sua, 2003, f. fantas.act.) (12)
16:10 Sta sa ploua cu chiftele
(sua, 2009, f. anim.)
17:40 Mananca, roaga-te, iubeste
(sua, 2010, drama) (12)
20:00 Episoade
(sua-engl., 2011, s. com., ep 2) (12)
20:30 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 3) (15)
21:00 Iron Man 2
(sua, 2010, f. fantas.act.) (12)
23:05 Sherlock Holmes
(engl.- aus.-sua, 2009, actiune) (12)
01:10 Aurora
(rom.-elv.-fra., 2010, drama)
04:10 20, 30, 40
(hongk.-taiv.-jap., 2004, com.) (15)

National Geographic

06:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Nil
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Jack Daniels
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Rechinul-ferastrau
09:00 Oraul furnicilor
(doc.)
10:00 Gheturi In pericol
(doc.)
11:00 Pret pe nepretuite
(engl., 2011, s. doc.) - Marea Piramida
12:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Tradat de avion
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Mingea de foc a lui Iisus
14:00 Sumatra: Ultimii tigri
(doc.)
15:00 Fauna dupa razboi
(f. doc.)
16:00 Tezaurul nazist
(s. doc.)
18:00 Mare, mai mare, maxim
Independence of the Seas
19:00 Mare, mai mare, maxim
USS Pennsylvania
20:00 Clipe de comar
(s. doc.) - Montserrat
21:00 Cele mai bune
fotografii (doc. nat.)
22:00 Evadare
(f. s. doc.) - Idila dupa gratii
23:00 Classified
Sub acoperire In Pakistan
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sex
01:00 Clipe de comar
(s. doc.) - Montserrat
02:00 Cele mai bune
fotografii (doc. nat.)
03:00 Evadare
(f. s. doc.) - Idila dupa gratii
04:00 Classified (2010, s. doc.)
Sub acoperire In Pakistan
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sex

ProCinema

07:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 169) (AP) (reluare)
08:00 Regina de pe Nil
(sua, 1953, avent.) (AP) (reluare)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:30 Descopera Romania (2004)
11:00 Entertainment News
(sez 5, ep 46)
12:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 36)
12:30 Triunghiul mortii
(rom., 1999, drama) (reluare)
14:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 276) (AP) (reluare)
15:10 La Bloc
(2003, s. com., ep 277) (AP) (reluare)
15:45 Merlin
(engl., 2008, s, sez 2, ep 7)
16:45 Harababura
(rom., 1990, com.) (AP)
19:00 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 2) (AP)
20:00 Noi suntem Marshall
(sua, 2006, drama) (AP)
22:45 Codul
(fra., 2002, thrill. act.) (15)
01:00 Un strop de roz
(can.-engl., 2004, dr. romantic.) (15)
02:30 Urmaritorul
(engl., 1998, polit., a-n) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

__________________
elvis