Results 1 to 3 of 3

Thread: Tringu nuk punon

 1. #1
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Tringu nuk punon

  A punon sod tringu apo kame vetem une ket problem ?

 2. #2
  Senior Member M-P's Avatar
  Join Date
  25-12-2010
  Location
  München
  Posts
  569
  Uploads
  5

  Re: Tringu nuk punon

  Quote Originally Posted by pleshina View Post
  A punon sod tringu apo kame vetem une ket problem ?
  nuk punonte vertet. dhe me e keqja stop te gjitha ndeshjet e ores 4 ne satelit. NA FALNI POR SOT KEMI PROBLEM.
  BRAVO TRING

 3. #3
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: Tringu nuk punon

  Quote Originally Posted by pleshina View Post
  A punon sod tringu apo kame vetem une ket problem ?
  posti nuk eshte ne vendin e duhur dhe si e tille tema mbyllet

Similar Threads

 1. A punon karta e digitalbit ne METABOX-III
  By alfonsodilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 15
  Last Post: 18-08-2009, 10:47:04
 2. punon arditi me emu?
  By krenari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 25-01-2009, 18:03:32

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •