Digi TV Film: Program TV: 02-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

06:01 Paul
08:00 Fast five
10:15 Senna
11:59 Paul
13:46 Snow falling on cedars
16:00 HOP
18:00 Your Highness
20:00 Paul
22:15 Take me home tonight
00:02 It is Kind of a Funny Story
01:46 The Adjustment Bureau
03:46 Wild at Heart
05:59 The American President

AXN

07:00 Survivor - Samoa
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 4)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 10)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 1, ep 17, 18)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 16) (12)
12:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 1, ep 5)
13:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. pol., sez 1, ep 7, 8) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 17) (AP)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 11) - in culise
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 10)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 10) (AP)
18:30 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 3) (AP)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 6) (12)
21:10 Sherlock
(engl., 2010, s. pol., sez 1, ep 1) (AP)
22:55 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 20, 21, 22)
00:25 Zoom
00:40 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 2, ep 6) (12)
01:50 Sherlock
(engl., 2010, s. pol., sez 1, ep 1) (AP)
03:20 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 10)

Cinemax

07:00 De opt ori in picioare (12)
(fra., 2009, drama)
08:45 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
10:15 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
10:45 Copacul (12)
(fra.- aus., 2010, drama)
12:25 Iubirea nu exista (12)
(it., 2009, f. de scurt m.)
12:45 Povestea lui Brooke Ellison (12)
(sua, 2004, drama)
14:15 Mireasa era in negru(12)
(fra.-it., 1968, drama)
16:00 Lumea e mare si salvarea e
dupa colt(bulg.-ger.-slove.,2008,drama)(12)
17:50 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
19:25 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
21:00 Vincent vrea la mare (12)
(ger., 2010, drama)
22:35 Manualul cercetasului (15)
(engl., 2009, drama)
00:10 Lupta decisiva (15)
(engl., 1990, drama)
02:05 Ochii Laurei Mars (15)
(sua, 1978, thrill.)
03:50 Floarea-soarelui oarba (15)
(spa., 2008, drama)
05:30 De la carte la film (12)
(can., s. doc., ep 1)
05:55 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 5)

HBO

06:00 Delgo
(sua, 2008, f. anim.)
07:30 Tona si Paquita(12)
(panam, 2009, com.)
09:00 Ultimul razboinic al aerului (12)
(sua, 2010, f. avent.fam.)
10:45 Povesti adevarate (12)
(sua, 1986, com.)
12:15 Mildred Pierce (12)
(sua, 2011, mini-s., ep 5)
15:55 De Craciun nu stam acasa
(sua, 2008, com.)
17:25 Harry Potter si Printul Semipur
(engl.-sua, 2008, avent.) (12)
20:00 Echipa de soc (15)
(sua, 2010, actiune)
22:15 Orfana(18)
(sua-can.-ger., 2009, horror)
00:15 Dupa 28 de zile (18)
(engl.-fra., 2002, horror)
02:10 Echipa de soc(15)
(sua, 2010, actiune)
04:20 Victimele (15)
(spa., 2009, thrill.)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
Telescopul din Arizona
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chloe, Madison si Gotti
08:00 Marile migratii:
Culise (doc.)
09:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
10:00 Orasul gemenilor
(f. doc.)
11:00 Classified
Saddam la interogatoriu
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Neco, Yona si Justice
13:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Taj Mahal
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
15:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
16:00 Undeva In China
(f. s. doc.) - Orasul de gheata
17:00 Undeva In China
(f. s. doc.) - Barajul Sanxia
18:00 Undeva In China
(f. s. doc.) - Obiceiuri locale
19:00 Undeva In China
(f. s. doc.) - Drumul matasii
20:00 Classified
Sub acoperire In Pakistan
21:00 DEA:
Agentia Antidrog
22:00 Comertul cu tigri
(f. doc.)
23:00 Planeta la control
Planeta la control
00:00 DEA:
Agentia Antidrog
01:00 Comertul cu tigri
(f. doc.)
02:00 Planeta la control
Mecanismul Antikythera
03:00 Classified
Sub acoperire In Pakistan
04:00 DEA:
Agentia Antidrog (sua, 2010, f. doc.)
05:00 Comertul cu tigri
(f. doc.)

ProCinema

07:45 Merlin
(engl., 2008, s, sez 2, ep 9) (reluare)
08:45 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 5)
09:15 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 4) (AP) (reluare)
10:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
11:30 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
11:45 Lumea PRO CINEMA
12:15 Asta seara dansam in familie
(rom., 1972, com.) (AP)
14:30 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
15:45 Merlin
(engl., 2008, s, sez 2, ep 10)
16:45 Capitanul Sky si lumea viitorului
(sua-engl.-it., 2004, f. SF de act.) (AP)
19:00 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 5)
20:00 Mihail, caine de circ
(rom.-ger., 1979, f. pt. tineret) (AP)
22:00 Munchen
(sua, 2005, drama) (15)
01:30 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 5) (AP) (reluare)
02:15 Munchen
(sua, 2005, drama) (15) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis