Results 1 to 2 of 2

Thread: opentel pyetje

 1. #1
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  729
  Uploads
  89

  opentel pyetje

  per te bere aktivizimin e emus tek opentel duhet te besh dicka.sepse kam opentel vendosa new software por nuk ka rezultat.mund te me thot dikush.fl

 2. #2

  Re: opentel pyetje

  Per cilin opentel pyet ti tamo, dhe cili eshte software i ri qe ke ngarkuar?????

Similar Threads

 1. Question Nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 22-07-2009, 14:35:55
 2. Question Tju bej nje pyetje kot
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 09-06-2009, 12:42:13
 3. Pyetje per opentel ods 4100 pvr
  By ZAO32 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 25-05-2009, 20:41:19
 4. Question nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 28-02-2009, 14:53:25
 5. 1 pyetje
  By utente007 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-01-2009, 14:54:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •