Results 1 to 4 of 4

Thread: Franc - Shqipri

 1. #1

  Franc - Shqipri

  Ku mund ta shikojm ndeshjen e nesrme FTA. Un kam dragon dhe matrix reborn e shikoj dot me kto apo thjesht edhe fta n ndonj kanal t huaj sepse mesa di n satelit kanalet shqiptare nuk e trasmetojn (ato fta)

 2. #2
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  564
  Uploads
  63

  Re: Franc - Shqipri

  Quote Originally Posted by danilo View Post
  Ku mund ta shikojm ndeshjen e nesrme FTA. Un kam dragon dhe matrix reborn e shikoj dot me kto apo thjesht edhe fta n ndonj kanal t huaj sepse mesa di n satelit kanalet shqiptare nuk e trasmetojn (ato fta)
  Sport Italia Astra 1G 31.5E 11914 H 27500 3/4 DVB-S2 8PSK ACM mpeg-s2.
  eshte nje teme per futbollin.

 3. #3
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,113
  Uploads
  12

  Re: Franc - Shqipri

  me kete e vulosem europianin "D
  ne vlejme!

 4. #4
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,650
  Uploads
  226

  Re: Franc - Shqipri

  Meqe zgjidhe pune dhe meqe ekziston nje teme diskutimi per sporte tema mbyllet.
  Quote Originally Posted by danilo View Post
  Ku mund ta shikojm ndeshjen e nesrme FTA. Un kam dragon dhe matrix reborn e shikoj dot me kto apo thjesht edhe fta n ndonj kanal t huaj sepse mesa di n satelit kanalet shqiptare nuk e trasmetojn (ato fta)

Similar Threads

 1. Info Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-11-2011, 22:26:01
 2. Question 28.2E n Shqipri
  By j.l.k. in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 04-01-2011, 02:09:51
 3. Replies: 0
  Last Post: 16-12-2010, 23:38:54
 4. Replies: 0
  Last Post: 27-10-2009, 18:39:03
 5. Replies: 4
  Last Post: 23-03-2009, 01:52:38

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •