Digi TV Film: Program TV: 07-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Digi Premium

maybe later

AXN

07:10 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15, ep 4)
08:10 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 4)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 4)
10:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 18) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 20) (AP)
11:30 Stagiarii
sua, 2001, s, sez 6, ep 21) (AP)
12:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 1, ep 5) (AP)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15, ep 5)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 5)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 5)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 19) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 22) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 1) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 13)
21:00 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 3)
22:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 4)
23:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 2) (AP)
23:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 3) (AP)
00:10 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 3)
01:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 4)
02:15 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 2) (AP)
02:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 3) (AP)
03:10 Promo

Cinemax

07:00 2010: (12)
Anul primului contact (sua, 1984, S.F.)
08:55 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)
10:30 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
12:05 Hair (12)
(sua, 1979, muz.)
14:05 Omul care stia prea multe (12)
(sua, 1956, thrill.)
16:05 Taramul monstrilor (12)
(sua, 2009, avent.)
17:45 Copacul (12)
(fra.- aus., 2010, drama)
19:25 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
21:00 Unde ingerii nu calca (12)
(engl., 1991, drama)
23:00 Obsesii din trecut (15)
(sua, 2008, drama)
00:55 in carne vie (18)
( aus.-sua-engl., 2003, thrill.)
02:55 Iubeste-ma la greu! (15)
(ger.-sua, 2001, drama)
04:45 Duminica insangerata (15)
(engl., 1971, drama)

HBO

06:00 Surpriza: vine Polly! (12)
(sua, 2004, com. rom.)
07:35 Preotul Spanley (12)
(nz.-engl., 2008, com.)
09:15 Mananca, roaga-te, iubeste (12)
(sua, 2010, drama)
11:35 Brigada pestrita (12)
(sua, 2010, com. de fam.)
13:10 Manolete (12)
(spa.-engl., 2007, dr. romantic.)
14:45 Cardiofitness
(it., 2007, com.) (12)
16:15 Georgia OKeeffe (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
17:45 Ultimul razboinic al aerului
(sua, 2010, f. avent.fam.) (12)
19:30 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)
20:00 Marea mahmureala (15)
(sua, 2009, com.)
21:40 10(12)
Scurtmetraj, Romania, 2009
22:00 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 1)
23:00 Wanted (18)
(sua, 2008, actiune)
00:50 Imperiul din Atlantic City (15)
(sua, 2009, s, ep 1)
02:05 Cabina telefonica (15)
(sua, 2002, thrill. act.)
03:25 Anaconda 4rumul sangelui
(sua-rom., 2009, actiune-horror)
04:50 Iubiti de ocazie (15)
(pol., 2011, f. doc.)

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Vampirii
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hope, Chloe si Sam
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Ursii
09:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Elefantii
10:00 Marile migratii
(s. doc.) - In miscare
11:00 Salvatorul bizonilor
(f. doc.)
12:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Viteza Reciclarea uriasilor
13:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Vampirii
14:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Elefantii
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Vestul salbati
17:00 tantarul malefic (doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Probleme In Columbia
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Wilshire si Butch
20:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
21:00 Cesar si cainii
Sophie si Riley, Aussi si Sasha, Bebe si Lulu
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - India, Jagger si Axl
23:00 Viata dupa gratii:
Fata la perete
00:00 Cesar si cainii
Sophie si Riley, Aussi si Sasha, Bebe si Lulu
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - India, Jagger si Axl
02:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
03:00 Cesar si cainii
Sophie si Riley, Aussi si Sasha, Bebe si Lulu
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - India, Jagger si Axl
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Wilshire si Butch

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 178) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 179) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:45 Happy Hour (2007, divertisment)
14:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
14:30 Descopera Romania (2004)
(reluare)
15:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 36)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 37)
16:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
17:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 294) (AP)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 295) (AP)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 69)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 70) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 296) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 297) (AP)
20:00 Dolce far niente
(it.-fra.-belg., 1999) (12)
22:15 Filmul de 10: Martorul
(sua, 1985, polit.)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 5)
01:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, sez 5, ep 5)
02:15 Martorul
(sua, 1985, polit.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis