Digi TV Film: Program TV: 09-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12


AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 6)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 1)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 1)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 2)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 18)
12:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 2, ep 1)
13:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 11)
14:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 12)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 18) (AP)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 13)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 15) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 1) (AP)
18:30 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 4) (AP)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 3, ep 2) (12)
21:10 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez 1, ep 2) (AP)
22:55 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 1) (AP)
23:55 Zoom
00:10 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 1)
01:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 2)
02:10 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez 1, ep 2)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Noemie - Secretul (12)
(can., 2009, f. de fam.)
08:45 Draga Alice (12)
(sue., 2010, drama)
10:30 Seniorii (12)
(dan.-sue., 2009, com.)
12:10 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
13:50 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
15:20 Culoarea pielii (15)
(engl.-sud afr., 2008, dram. Bio.)
17:10 Uleiul lui Lorenzo (12)
(sua, 1992, drama)
19:20 Draga Alice (12)
(sue., 2010, drama)
21:00 Frost/Nixon (12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
23:00 Microbistii (18)
(engl., 2009, drama)
00:30 Odat� cu ploaia (18)
(fra.-hongk.-irl., 2008, thrill.)
02:25 O pasiune (15)
(sue., 1969, dram�, a-n)
04:10 Drumul spre Santiago (15)
(spa., 2009, com.)
05:55 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 6)

HBO

06:00 Liga dreptatii:
Criza pe cele doua Pamanturi(sua,2010f.anim.)
07:20 Eliberati-l pe Willy 4:
Evadarea din Golful Piratilor
09:00 Mumiasua-chi.-ger.,2008,avent.)
Mormantul imparatului Dragon(12)
10:50 Jack (sua, 1996, com.)
12:45 Incredibilii (AP)
(sua, 2004, f. anim.)
14:40 intalnire cu surprize ( (12)
sua, 2010, act. com.)
16:25 Masuri extraordinare (12)
(sua, 2010, drama)
18:10 Alice in tara Minunilor (12)
(sua, 2010, f. SF)
20:00 Buna! Ce faci?(15)
(rom.-spa.-it., 2010, com. rom.)
21:50 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 1)
22:40 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 1)
23:40 Shutter Island (15)
(sua, 2009, thrill.)
01:55 Buna! Ce faci? (15)
(rom.-spa.-it., 2010, com. rom.)
03:40 Circul vesel (12)
(rom., 2009, f. doc.)
04:35 Prietena perfecta(12)
Comedie, Suedia, 2010

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) - Platforma
07:00 Cesar si cainii
Sophie si Riley, Aussi si Sasha, Bebe si Lulu
08:00 Marile migratii:
Ritmuri (f. doc.)
09:00 Diavolii din adancuri (doc.)
10:00 Stonehenge
(sua, 2007, f. doc.)
11:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Jihad suburban
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cobar si Chase
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Caine-lup
14:00 Armata delfinilor
(doc.)
15:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
16:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
17:00 Arma secreta
a lui Hitler (doc.)
18:00 Nazistii:
Misterul gemenilor (f. doc.)
19:00 Auschwitz:
Fotografii din iad (sua, 2008, f. doc.)
20:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Saddam la interogatoriu
21:00 Yakuza(12)
22:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie?
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Ihtiozaur
00:00 Yakuza
01:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie?
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Ihtiozaur
03:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Saddam la interogatoriu
04:00 Yakuza(AP)
05:00 Nazistii:
Plutonul mortii (f. doc.)

ProCinema

08:30 Merlin
(engl., 2008, s, sez 2, ep 11)
09:30 Soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 6)
10:00 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 6) (AP) (reluare)
11:00 Pro Motor (2007, emis. sport)
12:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
12:15 Lumea PRO CINEMA
12:45 Dragoste la zero grade
(rom., 1964, com., a-n) (AP) (reluare)
14:45 O-la-la (2008, divertisment)
- Redifuzare
16:00 Merlin
(engl., 2008, s, sez 2, ep 12)
17:00 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.)
19:00 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 7)
20:00 Pacala (rom., 1974, com.) (AP)
22:45 Afaceri riscante (sua, 1983, com.)
00:45 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 7) (AP) (reluare)
01:30 Afaceri riscante
(sua, 1983, com.) (15) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis