Digi TV Film: Program TV: 11-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/20

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15, ep 6)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 6)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 6)
10:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 20)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 2) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 3) (AP)
12:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 14)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 1, ep 7) (AP)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15, ep 7)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 7)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 7)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 21) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 4) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 5) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 15)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 9)
21:00 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 2) (AP)
22:30 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 5) (AP)
00:05 Zoom
00:20 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 6)
01:20 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 2) (AP)
02:40 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 5) (AP)
04:15 Promo

Cinemax

07:00 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
08:35 intalniri in Paris (12)
(fra., 1995, com. rom.)
10:15 Creatorul de vise(12)
(ger., 2007, f. anim.)
10:30 Omul de pe Luna (12)
(sua, 1991, dr. romantic.)
12:10 Fraierii (12)
(sua, 2010, actiune)
13:45 Poveste din cartierul de vest (12)
(sua, 1961, dr. muz.)
16:15 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
17:50 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
19:20 Domnisoara Chambon (12)
(fra., 2009, drama)
21:00 Taramul monstrilor (12)
(sua, 2009, avent.)
22:40 Fellini: Satyricon (15)
(it., 1969, drama)
00:50 Schimb valutar (15)
(rom., 2007, drama)
02:30 Afacere de noapte (15)
(sua, 1982, com.)
04:15 Bird (15)
(sua, 1988, drama)

HBO

06:00 Pestele cel mare (12)
(sua, 2003, drama)
08:05 Un barbat singur(12)
(sua, 2009, drama)
09:45 Amor la Roma (12)
(sua, 2010, com. rom.)
11:15 Ucenicul vrajitor (12)
(sua, 2010, avent.)
13:00 Premiile Emmy 2011 -
Versiunea editata
15:05 Hercule
(sua, 1997, f. anim.)
16:40 Ultimul cantec (12)
(sua, 2010, drama)
18:30 Sa-ti traiesti visul (12)
(sua, 2009, drama)
20:00 Fereastra secreta(15)
(sua, 2004, thrill.)
21:40 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 3)
22:35 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 4)
23:35 MacGruber (15)
(sua, 2010, act. com.)
01:05 Cabina telefonica (15)
(sua, 2002, thrill. act.)
02:25 Inima nebuna (15)
(sua, 2009, drama)
04:15 Fereastra secreta (15)
(sua, 2004, thrill.)

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Monstri zburatori
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dexter si Nasir
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Tiparul electric
09:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Enigma pe Heathrow
10:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Columbia
11:00 Sex, droguri, plante
(doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Platforma Troll A
13:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Monstri zburatori
14:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Enigma pe Heathrow
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Calmarul urias
17:00 Anaconda:
Regina-sarpe (doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dasher, Riley si Fosse
20:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Captura speciala
21:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Vanatoare de comori
22:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Prova
23:00 ViaTa dupa gratii:
Bande
00:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Vanatoare de comori
01:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Prova
02:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Captura speciala
03:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Vanatoare de comori
04:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Prova
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dasher, Riley si Fosse

ProCinema

07:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 180) (AP) (reluare)
08:00 Capitanul Sky si lumea viitorului
(sua-engl.-it., 2004, f. SF de act.)
10:00 Zoom in 10 (divertisment)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 181) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
14:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
15:00 Entertainment News
(sez 5, ep 48) (AP) (reluare)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 13) (AP) (reluare)
16:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 14) (AP) (reluare)
17:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 298) (AP) (reluare)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 299) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 71) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 72) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 300) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 301) (AP) (reluare)
20:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 15) (AP)
20:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 16) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 73) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 74)
22:00 Filmul de 10: Ultima oprire
(sua, 2006, horror) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 7) (15)
00:30 Ultima oprire
(sua, 2006, horror) (15) (reluare)
02:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 7) (15)
02:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:00 Apropo TV
(divertisment)

__________________
elvis