Digi TV Film: Program TV: 12-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15, ep 7)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 7)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 7)
10:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 21) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 4) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 5) (AP)
12:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 15) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 1, ep 8) (AP)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15, ep 8)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 8)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 8)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 22) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 6) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 7) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 16) (12)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 10)
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 2) (12)
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 1) (AP)
23:15 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez 1, ep 2) (AP)
01:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 2) (12)
02:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 1) (AP)
03:00 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez 1, ep 2) (AP)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Domnisoara Chambon (12)
(fra., 2009, drama)
08:40 Copacul (12)
(fra.- aus., 2010, drama)
10:25 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
12:00 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
12:30 Taramul monstrilor (12)
(sua, 2009, avent.)
14:10 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
14:40 Nadine(12)
(sua, 1987, com.)
16:05 Giulia nu are intalniri noaptea(15)
(it., 2009, drama)
17:50 Povestea lui Brooke Ellison (12)
(sua, 2004, drama)
19:20 Copacul (12)
(fra.- aus., 2010, drama)
21:00 Mulan: Printesa razboinica
(sua-chi., 2009, avent.) (15)
23:00 Politist in misiune (15)
00:50 Spanzuratul (18)
(spa.-irl., 2008, drama)
02:45 Asasini cibernetici18)
Vanatoarea (sua-can., 2009, horror)
04:20 in seara premierei (12)
(sua, 1977, drama)

HBO

06:00 Ultimul cantec(12)
(sua, 2010, drama)
07:45 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
08:15 Georgia OKeeffe (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
09:45 Surpriza: vine Polly!
(sua, 2004, com. rom.) (12)
11:15 Ultimul razboinic al aerului (12)
(sua, 2010, f. avent.fam.)
13:00 Informatorul!(12)
(sua, 2009, com.)
14:50 Jack
(sua, 1996, com.)
16:45 intalnire cu surprize
(sua, 2010, act. com.) (12)
18:25 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama)
20:00 Buna! Ce faci? (15)
(rom.-spa.-it., 2010, com. rom.)
21:50 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 2)
22:40 Soldatul universal: (15)
intoarcerea (sua, 1999, actiune)
00:05 Purtatorii (15)
(sua, 2009, horror)
01:30 Portretul luptatorului(15)
la tinerete (rom., 2010, drama)
04:10 Buna! Ce faci? (15)
(rom.-spa.-it., 2010, com. rom.)

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Captura speciala
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dasher, Riley si Fosse
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Calmarul urias
09:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Vanatoare de comori
10:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Prova
11:00 Anaconda:
Regina-sarpe (doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Turnul Taipei 101
13:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Captura speciala
14:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Vanatoare de comori
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Stadionul Wembley
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Piton la atac
17:00 Colibri (doc.)
18:00 Viata dupa gratii:
Bande
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy si Milo
20:00 Monster Fish:
Giganti (f. s. doc.) - Giganti
21:00 Catacombele din Palermo
(sua, 2011, f. doc.)
22:00 Mumii incase:
Secretele imperiului pierdut (doc.)
23:00 Viata dupa gratii:
Fara reguli
00:00 Catacombele din Palermo
(sua, 2011, f. doc.)
01:00 Mumii incase:
Secretele imperiului pierdut (doc.)
02:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Mancatorii de oameni
03:00 Catacombele din Palermo
(sua, 2011, f. doc.)
04:00 Mumii incase:
Secretele imperiului pierdut (doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy si Milo

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 181) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 182) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
14:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
15:00 Descopera Romania
(2004) (reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 37)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 15) (AP) (reluare)
16:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 16) (AP) (reluare)
17:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 300) (AP) (reluare)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 301) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 73) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 74) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 302) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 303) (AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 75) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 76)
22:00 Filmul de 10: Ultima cina
(sua, 1995, f. sat.) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 8) (15)
00:30 Ultima cina
(sua, 1995, f. sat.) (15) (reluare)
02:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 8) (15)
02:30 Lumea PRO CINEMA
03:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis