Digi TV Film: Program TV: 16-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 8)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 2)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 5)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 6)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 20)
12:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 2, ep 3)
13:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 15)
14:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 16)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 19) (AP)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 15)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 17)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 4)
18:30 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 5) (
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 3, ep 4
21:10 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez 1, ep 3) (
23:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 2)
00:00 Zoom
00:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 3)
01:15 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez 1, ep 3)
03:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 2)

Cinemax

06:25 De la carte la film(12)
(can., s. doc., ep 3)
07:00 sapte mese de biliard (12)
(spa., 2007, drama)
08:55 Imperiul de argint (15)
(chi.-taiv.-hongk., 2009, dram. Bio.)
10:45 Eu si Orson Welles(12)
(engl., 2008, drama)
12:35 Domnisoara Chambon (12)
(fra., 2009, drama)
14:15 Razboiul nasturilor (12)
(engl.-fra., 1994, drama)
15:50 intalniri in Paris(12)
(fra., 1995, com. rom.)
17:25 Omul de pe Luna (12)
(sua, 1991, dr. romantic.)
19:05 Imperiul de argint (15)
(chi.-taiv.-hongk., 2009, dram. Bio.)
21:00 Suflete tacute (15)
(rus., 2010, drama)
22:20 Lymelife (15)
(sua, 2008, com.)
23:55 Duminica blestemata (15)
(engl., 1971, drama)
01:45 Copilarie cenusie ((15)
sua-irl., 1999, drama)
04:10 Carausul (18)
(col.-spa., 2009, drama)
05:50 Carausul (18)
(col.-spa., 2009, drama)

HBO

06:00 Sa-ti traiesti visul (12)
(sua, 2009, drama)
07:30 Tanarul paparazzo (12)
(sua, 2010, f. doc., col., a-n)
09:00 Karate Kid (12)
(sua-chi., 2010, actiune)
11:20 Hellboy (12)
(sua, 2004, actiune)
13:20 La posta 1,2 (12)
(engl., 2010, com.)
16:35 Mama copilului meu (12)
(sua, 2008, com.)
18:15 Medalia de onoare (12)
(ger.-rom., 2009, drama)
20:00 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)
21:50 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 2)
22:40 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 2)
23:35 Marchizul de Sade (18)
(sua, 2000, dram. Bio.)
01:40 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)
03:30 MacGruber (15)
(sua, 2010, act. com.)
05:00 Iubiti (12)
(pol., 2009, f. doc.)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) - Singapore Flyer
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Skyler, Cassie si Tori
08:00 Marile migratii:
stiinta (f. doc.)
09:00 Fulgerul (doc.)
10:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Trenul viitorului
11:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Columbia
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chloe, Madison si Gotti
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Snickers si Maury
14:00 Facocerul (f. doc.)
15:00 Creaturile tunetului
(f. doc.)
16:00 Generali In razboi
(f. doc.) - El Alamein
17:00 Generali In razboi
(f. doc.) - Stalingrad
18:00 Generali In razboi
(f. doc.) - Batalia din Ardeni
19:00 Generali In razboi
(f. doc.) - Kursk
20:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Jihad suburban
21:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Atentie!
22:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Crezi ce vezi?
23:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Memoria
00:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Atentie!
01:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Crezi ce vezi?
02:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Memoria
03:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Atentie!
04:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Crezi ce vezi?
05:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Memoria

ProCinema

08:45 Merlin
(engl., 2008, s, sez 2, ep 13) (reluare)
09:45 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 7)
10:15 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 8) (AP) (reluare)
11:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
12:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:30 Lumea PRO CINEMA
13:00 La portile pamantului
(rom., 1966, com., a-n) (AP) (reluare)
14:45 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 1) (AP)
17:00 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.) (AP)
19:00 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 9) (AP)
20:00 Sosesc pasarile calatoare
(rom., 1984) (AP)
22:15 Phantom Force
(sua, 2004, horror) (15)
00:15 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 9) (AP) (reluare)
01:00 Phantom Force
(sua, 2004, horror) (15) (reluare)
02:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis