Digi TV Film: Program TV: 17-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez15, ep 10)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez9, ep 10)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez2, ep 10)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez1, ep 1) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez7, ep 10) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez7, ep 11) (AP)
12:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez2, ep 18)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez1, ep 11)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez15, ep 11)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez9, ep 11)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez2, ep 11)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez1, ep 2) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 1) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 2) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez2, ep 19)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez2, ep 13)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez6, ep 16)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez5, ep 7)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez3, ep 4)
00:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez2, ep 2) (AP)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez6, ep 16)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez3, ep 4) (AP)
02:45 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez2, ep 2) (AP)
03:45 Promo

Cinemax

07:00 Acum si atunci (12)
(sua, 1995, com. rom.)
08:40 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
09:10 Omul de pe Luna (12)
(sua, 1991, dr. romantic.)
10:50 Razboiul nasturilor (12)
(engl.-fra., 1994, drama)
12:35 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)
14:10 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
15:45 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
17:20 De opt ori in picioare(12)
(fra., 2009, drama)
19:00 Hair (12)
(sua, 1979, muz.)
21:00 Stupoare (15)
(sua, 1968, com.)
22:45 Jurnal de razboi (15)
(sua, 1989, drama)
00:40 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 7)
01:45 Un cadavru splendid(18)
(sua, 2010, horror)
03:25 Lupta decisiva (15)
(engl., 1990, drama)
05:25 Monster Ark - (15)
Profetia (sua, 2008, horror)

HBO

06:00 Mama copilului meu (12)
(sua, 2008, com.)
07:40 Medalia de onoare(12)
(ger.-rom., 2009, drama)
09:25 Incredibilii (AP)
(sua, 2004, f. anim.)
11:20 Recompensa cu bucluc (12)
(sua, 2010, com.)
13:10 Harry Potter si Printul (12)
Semipur (engl.-sua, 2008, avent.)
15:45 Alice in tara Minunilor (12)
(sua, 2010, f. SF)
17:35 Jocuri murdare (12)
(sua, 2008, dr. romantic.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 3)
20:55 Intrusul (15)
(sua, 1999, drama)
23:30 Episoade (12)
(sua-engl., 2011, s. com., ep 5)
00:05 Informatorul! (12)
(sua, 2009, com.)
01:55 Echipa de soc (15)
(sua, 2010, actiune)
04:05 Dupa 28 de zile (18)
(engl.-fra., 2002, horror)

National Geographic

06:00 Generali In razboi
(f. doc.) - Kursk
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bodhi, Maggie, Molly si Bojo
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Hipopotam sub acoperire
09:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Atentie!
10:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Crezi ce vezi?
11:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Memoria
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
13:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invadatori
14:00 Testeaza-ti mintea!
(sua, 2011, s. doc.) - Atentie!
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Nava-cisterna
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Misterul crocodilului orb
17:00 Orasul furnicilor (doc.)
18:00 Viata dupa gratii:
Din nou pe strada
19:00 Cesar si cainii
Fondue, Chip, Hope, Joy-Joy si Elmer
20:00 Monster Fish: Expeditie pe Amazon
(f. s. doc.) - Expeditie pe Amazon
21:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
22:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
23:00 Viata dupa gratii:
Raii railor
00:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
01:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
02:00 Monster Fish: Expeditie pe Amazon
Expeditie pe Amazon
03:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
04:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
05:00 Cesar si cainii
Fondue, Chip, Hope, Joy-Joy si Elmer

ProCinema

07:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 1)
08:00 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 7) (reluare)
08:30 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 185) (AP)
13:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
14:15 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.) (12) (reluare)
16:30 Sosesc pasarile calatoare
(rom., 1984) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 308) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 309) (AP)
20:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 17) (AP)
20:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 18) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 79)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 80) (AP)
22:00 Filmul de 10: Transport secret
(sua, 2006, actiune) (15)
00:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 11) (15)
00:45 Phantom Force
(sua, 2004, horror) (15)
02:15 Transport secret
(sua, 2006, actiune) (15) (reluare)
03:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 11) (15)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis