Digi TV Film: Program TV: 19-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., sez15, ep 12)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez9, ep 12)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez2, ep 12)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez1, ep 3) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 3) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 4) (AP)
12:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez2, ep 20)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez1, ep 13) (AP)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez16, ep 1)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez9, ep 13)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez2, ep 13)
17:00 Echipa speciala
(aus., 2008, s, sez1, ep 4) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 5) (AP
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez8, ep 6) (AP)
19:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez2, ep 21)
20:15 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez2, ep 15)
21:15 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez2, ep 3) (12)
23:30 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez1, ep 3) (AP)
01:20 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez2, ep 3) (12)
02:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez3, ep 2) (AP)
03:15 Sherlock
(engl., 2010, s. politist, sez1, ep 3)
05:05 Promo

Cinemax

07:00 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
08:50 Vincent vrea la mare (12)
(ger., 2010, drama)
10:25 2010: Anul primului contact
(sua, 1984, S.F.) (12)
12:20 Omul care stia prea multe
(sua, 1956, thrill.) (15)
14:20 intalniri in Paris (12)
(fra., 1995, com. rom.)
16:00 Erou de Bollywood (15)
(hol., 2009, drama)
17:20 Noemie - Secretul (12)
(can., 2009, f. de fam.)
19:05 Unde ingerii nu calca (12)
(engl., 1991, drama)
21:00 Purple Rain (15)
(sua, 1984, dr. muz.)
22:50 Am omorat-o pe mama (15)
(can., 2009, dram. Bio., col., a-n)
00:35 Arma dreptatii (15)
(sua, 1997, actiune)
02:15 Focul ucigas (15)
(sua, 1991, thrill. act.)
04:30 Ochii Laurei Mars(15)
(sua, 1978, thrill.)

HBO

06:00 Eliberati-l pe Willy 4:
(sua, 2010, f. avent.fam.)
07:45 Secretul celor sapte vulcani (12)
(nz., 2009, avent.)
09:15 Tanarul paparazzo (12)
(sua, 2010, f. doc., col., a-n)
10:50 Batman: Sub masca rosie
(sua, 2010, f. anim.)
12:05 Maini de aur: (12)
Povestea lui Ben Carson (sua, 2009, drama)
13:35 Africa visurilor mele(12)
(sua, 2000, drama)
15:30 Superman / Batman:
Inamici publici (sua, 2009, f. anim.)
16:40 Cu duzina e mai ieftin!
(sua, 2003, com.) (12)
18:20 Lectii de ciocolata (12)
(it., 2007, com.)
20:00 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)
21:50 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 3)
22:55 Doina groparilor (15)
(rom., 2011, f. doc.)
23:50 2012 (12)
(sua-can., 2009, f. de cat.)
02:25 Predators (18)
(sua, 2010, actiune)
04:10 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)

National Geographic

06:00 Monster Fish: Paradis thailandez
(f. s. doc.) - Paradis thailandez
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Woody, Wally si Kane
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Ultimii crocodili
09:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Superstele
10:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Ancora
11:00 Tigroaica (doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Stadionul Wembley
13:00 Monster Fish: Paradis thailandez
(f. s. doc.) - Paradis thailandez
14:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Superstele
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Naveta spatiala
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Cine musca mai tare?
17:00 Dovezile ursilor (doc.)
18:00 Viata dupa gratii:
Infractoare
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella
20:00 Monster Fish:
Somnul (f. s. doc.) - Somnul
21:00 Canibalii de azi
(sua, 2011, f. doc.)
22:00 Ritual: Capete mici
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sase din Pittsburgh
00:00 Canibalii de azi
(sua, 2011, f. doc.)
01:00 Ritual: Capete mici
02:00 Monster Fish:
Somnul (f. s. doc.) - Somnul
03:00 Canibalii de azi
(sua, 2011, f. doc.)
04:00 Ritual: Capete mici
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 186) (AP) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 187) (AP)
13:45 Capitanul Sky si lumea viitorului
(sua-engl.-it., 2004, f. SF de act.)
15:45 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 19) (AP) (reluare)
16:15 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 20) (AP) (reluare)
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 310) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 311) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 81) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 82) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 312) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 313) (AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 83)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 84)
22:00 Filmul de 10: intre dragoste si ura
(sua, 1996, com.)
00:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 13) (15)
01:00 intre dragoste si ura
(sua, 1996, com.) (15) (reluare)
03:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 13) (15)
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis