Digi TV Film: Program TV: 20-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 1)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 13)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 13)
10:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 4)
11:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 5) (AP
11:40 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 21)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 1)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 2)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 14)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 14)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 5) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 7) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 8) (AP)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1,)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 16)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 23)
22:00 Zoom
22:15 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 7)
23:15 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3) (AP)
00:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 23)
01:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 5) (AP)
02:10 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3) (AP)
03:10 Promo

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
07:00 Unde ingerii nu calca (12)
(engl., 1991, drama)
08:55 Dragoste la Cairo(12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
10:25 Noemie - Secretul (12)
(can., 2009, f. de fam.)
12:10 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
13:45 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
14:15 Seniorii (12)
(dan.-sue., 2009, com.)
15:50 Poveste din cartierul de vest (12)
(sua, 1961, dr. muz.)
18:20 Trei prietene (12)
(nor., 2009, f. de fam.)
19:40 Orasul umbrelor (15)
(can., 2010, drama)
21:00 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8)
22:00 Sa bati la poarta cerului (15)
(ger.-belg., 1997, act. com.)
23:30 Cu placere! (15)
(sua, 2010, com.)
01:00 Drumul spre Santiago (15)
(spa., 2009, com.)
02:50 Tratament special
(fra., 2010, com.)
04:25 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
04:55 in carne vie (18)
( aus.-sua-engl., 2003, thrill.)

HBO

06:00 Cu duzina e mai ieftin! (12)
(sua, 2003, com.)
07:40 Lectii de ciocolata (12)
(it., 2007, com.)
09:20 Golful (12)
(sua, 2009, f. doc.)
10:50 Eliberati-l pe Willy 4:
(sua, 2010, f. avent.fam.)
12:30 Pestele cel mare (12)
(sua, 2003, drama)
14:35 Ultimul razboinic al aerului (12)
(sua, 2010, f. avent.fam.)
16:20 Jack (sua, 1996, com.)
18:15 Inima de cerneala (12)
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
20:00 Dificultati la invatatura (12)
(sua, 2010, f. doc.)
22:50 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 2)
23:45 Shutter Island (15)
(sua, 2009, thrill.)
02:00 Salt (15)
(sua, 2010, thrill. act.)
03:40 Dupa 28 de zile (18)
(engl.-fra., 2002, horror)
05:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 Monster Fish:
Somnul (f. s. doc.) - Somnul
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Cine musca mai tare?
09:00 Canibalii de azi
(sua, 2011, f. doc.)
10:00 Ritual: Capete mici
11:00 Dovezile ursilor (doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious
13:00 Monster Fish:
Somnul (f. s. doc.)
14:00 Canibalii de azi
(sua, 2011, f. doc.)
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Formula 1
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Pericol! Barlog
17:00 Animale cu tupeu (f. doc.)
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sase din Pittsburgh
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Princess, Prada si Bearz
20:00 Monster Fish:
Uriasul de Nil (f. s. doc.) - Uriasul de Nil
21:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
22:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Quawntay Adams
00:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
01:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
02:00 Monster Fish:
Uriasul de Nil (f. s. doc.) - Uriasul de Nil
03:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
04:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Princess, Prada si Bearz

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 187) (AP) (reluare)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 188) (AP)
13:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 312) (AP) (reluare)
15:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 313) (AP) (reluare)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 83) (AP) (reluare)
16:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 84) (AP) (reluare)
17:00 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 314) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 315) (AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 85)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 86)
22:00 Margot merge la nunta
Filmul de 10: (sua, 2007, com.) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 10, ep 14) (15)
00:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 8) (15)
01:30 Margot merge la nunta
(sua, 2007, com.) (15) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis