Digi TV Film: Program TV: 21-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 2)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 14)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 14)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 5) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 7) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 8) (AP)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 1) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 2) (AP)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 3)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 15)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 15)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 6) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 9) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 10) (AP)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 2)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 17)
21:00 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 5)
22:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6) (12)
23:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 6) (AP)
23:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 7) (AP)
00:10 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 5)
01:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6)
02:15 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 6) (AP)
02:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 7) (AP)
03:00 Promo

Cinemax

07:00 Poveste din cartierul de vest (12)
(sua, 1961, dr. muz.)
09:30 Delicte minore (12)
(gre.-ger., 2008, com.)
11:00 Trei prietene (12)
(nor., 2009, f. de fam.)
12:20 Terapie (15)
(dan., 2010, com.)
14:00 Printul lacrimilor(12)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
16:00 Frost/Nixon (12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
18:00 Povestea lui Brooke Ellison (12)
(sua, 2004, drama)
19:30 Delicte minore (12)
(gre.-ger., 2008, com.)
21:00 Bird (15)
(sua, 1988, drama)
23:40 Metropia (15)
(sue.-dan.-nor., 2009, f. anim.)
01:10 Copilaria lui Francie Brady (15)
(irl.-sua, 1997, drama)
03:00 Semintele urii (15)
(engl., 1975, thrill.)
04:45 Floarea-soarelui oarba (15)
(spa., 2008, drama)

HBO

06:00 Jack (sua, 1996, com.)
07:55 Inima de cerneala(12)
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
09:40 intalnire cu surprize (12)
(sua, 2010, act. com.)
11:20 Harry Potter si Printul (12)
Semipur (engl.-sua, 2008, avent.)
13:50 Un cadou pentru ea (12)
(fra., 2009, com.)
15:15 Incredibilii (AP)
(sua, 2004, f. anim.)
17:10 Karate Kid (12)
(sua-chi., 2010, actiune)
19:30 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)
20:00 Purtatorii (15)
(sua, 2009, horror)
21:25 Apele tac (12)
(ger.-rom., 2011, drama)
22:00 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 3)
23:00 Destinul unui razboinic (18)
(sud cor.-nz., 2010)
00:40 Imperiul din Atlantic City (15)
(sua, 2009, s, ep 3)
01:35 Anaconda 4: Drumul sangelui
(sua-rom., 2009, actiune-horror)
03:00 Victimele (15)
(spa., 2009, thrill.)
04:40 intre doua lumi
(ung., 2011, f. doc.)

National Geographic

06:00 Monster Fish:
Uriasul de Nil (f. s. doc.) - Uriasul de Nil
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Princess, Prada si Bearz
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Pericol! Barlog
09:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
10:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
11:00 Animale cu tupeu (f. doc.)
12:00 Ingineri (s. doc.)
- Muzeul Guggenheim
13:00 Monster Fish:
Uriasul de Nil (f. s. doc.) - Uriasul de Nil
14:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Burj Al Arab
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - sarpe suprem
17:00 Cimpanzei dezlantuiti
(f. doc.)
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - Quawntay Adams
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Isis si Nugget
20:00 Monster Fish:
Pestele-spatula (f. s. doc.) - Pestele-spatula
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Stella, Nala si Phoebe
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - John Parsons
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Stella, Nala si Phoebe
02:00 Monster Fish:
Pestele-spatula (f. s. doc.)-Pestele-spatula
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Stella, Nala si Phoebe
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Isis si Nugget

ProCinema

06:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 188) (AP) (reluare)
08:00 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.) (AP) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 189) (AP)
13:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 314) (AP) (reluare)
15:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 315) (AP) (reluare)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 85) (AP) (reluare)
16:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 86) (AP) (reluare)
17:00 Impactul
(ger.-sua-can., 2008, mini-s.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 316) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 317) (AP)
20:00 Pentru patrie
(rom., 1977, dr. razb.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Casa D
(sua, 2004, drama) (12)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 1) (15)
00:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 9)
01:30 Casa D
(sua, 2004, drama) (12) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis