Digi TV Film: Program TV: 22-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 9)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 13)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 7)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 8)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 2, ep 21)
12:15 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 2, ep 4)
13:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 17)
14:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 18)
15:10 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 8)
16:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., ep 16)
17:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 18) (AP)
18:10 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 3)
19:50 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 3, ep 5) (12)
21:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6) (12)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 16)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 7)
00:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 2)
01:10 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 3) (12)
02:05 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 16)
02:50 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6)
03:50 Promo

Cinemax

06:25 De la carte la film (12)
(can., s. doc., ep 3)
07:00 O iubire imposibila (12)
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.)
08:40 Fraierii (12)
(sua, 2010, actiune)
10:20 De opt ori in picioare (12)
(fra., 2009, drama)
12:05 in seara premierei (12)
(sua, 1977, drama)
14:30 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
16:05 Vincent vrea la mare(12)
(ger., 2010, drama)
17:40 Mireasa era in negru (12)
(fra.-it., 1968, drama)
19:25 Fraierii
(sua, 2010, actiune) (12)
21:00 Merita sa lupti (15)
( aus.-sua, 2011, com.)
22:30 Mulan: (15)
Printesa razboinica (sua-chi., 2009, avent.)
00:30 Cel bun, cel rau, cel urat (15)
(it.-spa.-RFG, 1966, west.)
03:25 Negru, alb si albastru (15)
(sua, 2010, drama)
05:00 Iubirea nu exista (12)
(it., 2009, f. de scurt m.)
05:25 Merita sa lupti (15)
( aus.-sua, 2011, com.)

HBO

06:00 Georgia OKeeffe (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
07:30 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama)
09:00 O poveste de Craciun
(sua, 2009, f. anim.)
10:35 10(12)
10:55 Pravalia groazei (12)
(sua, 1986, com.)
12:25 De Craciun nu stam acasa!
(sua, 2008, com.)
13:55 Prietena perfecta (12)
(sue., 2010, com.)
15:20 Antrenorul (12)
(sua, 2010, com. rom.)
16:55 Brigada pestrita (12)
(sua, 2010, com. de fam.)
18:25 Manolete (12)
(spa.-engl., 2007, dr. romantic.)
20:00 Episoade (12)
(sua-engl., 2011, s. com., ep 6)
20:30 Plictisit de moarte (15)
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 7)
21:00 Cina pentru fraieri (12)
(sua, 2010, com.)
22:55 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)
00:45 Inima nebuna (15)
(sua, 2009, drama)
02:35 Marea mahmureala
(sua, 2009, com.) (15)
04:15 Soldatul universal: (15)
intoarcerea (sua, 1999, actiune)
05:35 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 Monster Fish:
Pestele-spatula (f. s. doc.)-Pestele-spatula
07:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Superstele
08:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
10:00 Florenta (doc.)
11:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Ancora
12:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Mingea de foc a lui Iisus
14:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - India
15:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Africa
16:00 Arma secreta a Japoniei
(f. doc.)
17:00 Sabia samuraiului (f. doc.)
18:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Locomotiva
19:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Penitenciarul Riverfront
20:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Disparut fara urma
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Colectionarii complusivi
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Gras si frumos
23:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Spaceport America
00:00 11 septembrie:
Razboiul continua (sua, 2011, f. doc.)
01:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Disparut fara urma
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Colectionarii complusivi
03:00 Tabu
(f. s. doc.) - Gras si frumos
04:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
05:00 11 septembrie:
Razboiul continua (sua, 2011, f. doc.)

ProCinema

08:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 189) (AP) (reluare)
09:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
10:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
11:45 Descopera Romania (2004)
12:15 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
13:15 Entertainment News
(sez 5, ep 50)
14:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 40)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 316) (AP) (reluare)
15:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 317) (AP) (reluare)
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 2)
17:00 Aventurile lui Tom Sawyer
(rom.-fra., 1968, avent.) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 1) (AP)
20:00 Vaduva neagra
(sua, 2005, dr. romantic.) (12)
22:00 CineTePrinde
(engl., 2009, f. doc.)
00:00 Vaduva neagra
(sua, 2005, dr. romantic.) (12) (reluare)
01:45 Angajatul lunii
(sua, 2004, com.) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis